» »

Live for Speed

Live for Speed

«
1
2

PrimozR ::

Uporabil iskanje pa ni neke uradne oz. uproabne teme.

Kdo špila? path S je uzun!!! Pa Sauber BMW F1 avto je noter. Seveda samo za S2 licenced dirkače :) Zadeva seka. Starti setupi prbližn še delajo, sicer bolj bogo. Driftat je mal težje ker je več oprijema (nova fizika za gume in aerodinamiko) na splošno pa zadeva IMHO raztura. Sponzorstvo so dobil od BMWja, Intel-a ter Michelina.

Igralci, razgovorite, S2 licencirani pa na serverje!!!

Konlov ::

Hi.
Meni sicer bolj odgovarja fia GTR, bi bilo pa Live for speed vseeno za sprobat.
A mi lahko prosim poveš, kakšen je postopek od dovnloadanja demota naprej, da prideš do S" licence.
Kako pa bi ti primerjal LFS z gtr ali rfactor in netkarPRO.

V pričakovanju GTR2.

PrimozR ::

Sprobal sem samo rFactor pa mi ni bil všeč... nasploh mi ISI pogon ne odgovarja. NkPro nisem probal, GTR samo kaki dve furi demota.

S2 licenco pa lahko dobiš tako,d a jim pošlješ denar (dobesedno, v kuverti) oz. narediš transakcijo s kreditno kartico. Več tukaj.

borchi ::

ja, ravnokar dobil LFS news email, kjer me obveščajo o Sauber-ju :-)

zgleda zanimivo. sicer mam S2 licenco, samo nisem mel nič časa za dirkanje. ampak tole bo treba sprobat...
l'jga

balocom ::

thx:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
I'm so happy:)) :))
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

matej_jack ::

Jaz igram ampak zaenkrat še nimam licence :8)
Je pa meni osebno najboljša simulacija ever

DOOM_er ::

sej je huda pa še na miško se da res hudo vozt. BTW ase da skombinirat gas na joysticku pa zavijanje na miško
Robots will steal your job. But that's OK

PrimozR ::

Mhm. Za zavijanje izberi miško, za gas pa nastavi axis na joysticku. Mislim da bi se dalo. Kljub 100% uporabi (no, skoraj 100%) volana za vse lahko še vedno menjam prestave z miško.

EDIT: Sem preveril, pri wheel/joystick in pd axes zavihkom za steering izbereš mouse Axis X.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

DOOM_er ::

ja jst mam prou en tak fetiš fetiš slider na joysticku in bi tistega uporabil:D
Robots will steal your job. But that's OK

balocom ::

Ej, a kdo ve kje dobit potenciometer za Logitech WingMan Formula GP? Moj je totalno uničen;(
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

cojss ::

Eventus Computers - zastopnik in uradni servis za logitech.

PrimozR ::

Nazdnje je bil pa Izid... Dobro da vem :)

RDIT: Cene majo pa tut obupne! Skor 37k za enga ubogega MOMOta k se v ameriki prodaja za dobrih 15k!! 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

balocom ::

Sem ga sam popravu (razdri pot. in ga prebarvej in poriš z tehničnim svinčnikom). Pa je kje sploh možno v slo dobit v trgovin S2 licenco?
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

PrimozR ::

Ne da se spljoh. Samo prek interneta (prek liveforspeed.net).

PrimozR ::

Klikot!!

Če si ogledate ta link, lahko vidite da največ hitov za search string 'Live for Speed' prihaja iz Ljubljane, Slovenija pa je tersno na drugem mestu sicer daleč za Estonijo. ker nisem (nismo) imeli pojma da je toliko zanimanja v Sloveniji (očitno ga je dovolj), resno razmišljamo o LFS.si strani (pač za slovensko skupnost). Ste zainteresirani?

Konlov ::

saj tudi za fia GTR ni toliko malo zanimanja pri nas 0:) 0:)

DOOM_er ::

ja jst bi igrou če bi mel original :'( oz. vsaj denar, igram pa itak na joystick, drgač pa odšpilam kkšn race z golfičem
Robots will steal your job. But that's OK

balocom ::

Jst bi mu orginal čeb lahk dubu to v slo. ke dnarja ne mislm pošiljat v tujno (no,ja se ga tut nimam kej dost)
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

PrimozR ::

Te je strah da se zgubi? pač daš bolj varno pošiljko pa je. Ne vem. Za S1 sva s prijateljem poslala vsak zase, za S2 sva pa skupi vrgla 24 funtov pa je blo. Sicer pa še vedno lahko plačaš s kreditno. V trgovini pa dvomim da se bo dalo kupiti LFS, mogoče po S3, ko se bo špil mogoče tudi bolj odprl (mogoče dobimo mod kit).

Cinderela ::

Idi skyneta poiskat. Ali na LFS officalni forum ali pa joker forum. Pa vprasaj ce ti nabavi tak kot je meni. Ti njemu na bancni racun nakazes on ti pa ono kodo kupi.

Matri[X] ::

Jaz vam lahko hostam page/forum. PM me.

DOOM_er ::

en problem mam. LFS mi noče delat na suse 10 s cedego
Robots will steal your job. But that's OK

PrimozR ::

Wine? Baje dela pod Wine, s cedego IIRC bl švoh.

njok ::

Sem za lfs.si!

Sicer licence se nimam in je sedaj med izpiti niti nocem. Bom pa julija gotovo poslal par funtov proti severu. :D

PrimozR ::

V delu je stran (baje), Matrrix nam časti space, za domeno mamo pa tut baje že zrihtan (vsaj tako pravi jype :>). Stran bo.

DOOM_er ::

uau dbest. BTW a se bo liga za demo nardila
Robots will steal your job. But that's OK

PrimozR ::

Dvomim da bo SLO liga, mogoče če bo dovolj folka za, ampak seveda za S2. Za demo je že itak bore malo lig, eden od razlogov je tudi ena sama proga in trije avti. Sicer pa kaj še čakaš, vrzi življenje skozi okno in nabavi S2 :D

DOOM_er ::

ni dinar
Robots will steal your job. But that's OK

muzičar ::

Ko bo denar se definitivno pridružim. Če pa kdo donera volan se pa že zdaj :D

PrimozR ::

Miška? Za začetek defenitivno boljš od tipkovnice :) Aja, hitr našpari, jeseni Logitech da ven G25, priporočena cena 300 $. >:D

muzičar ::

Pri nas bo pa kaj 70k? Ja uredu in nov proc, plato ect. So kakšni cheep za 15k dobri?

njok ::

Kar se tice proca in grafike je igra precej nepozresna.

muzičar ::

Ne ne saj proc ect. ni za LFS. Ampak še vedno mi nobeden ni odgovoril na vprašanje o poceni volanih pri nas.

njok ::

Mah... lahko ti povem samo, da sem lansko poletje igral GTR, LFS, rFacotr, RBR in se kaj na Logitechovemu Formula Force GP in mu za tisti denar nic ne manjka. Verjetno ga ni vec v prodaji, tako da bos moral poiskat kaksnega rabljenega (glej da ni razmajan, moj je bil malo), ali pa pogledat za naslednikom (nisem se videl).

51M3K ::

Tudi jaz sem za to da bi meli lfs.si in da bi se lahko več družili slovenci med igranjem:D
Loading...

paps ::

S2 fantje S2, čimprej si nabavte ;)
ne bo vam žal, z demotam ni prihodnosti, sm se že pred S1 naveličov demota
zej smo skynet, jaz "alles", casper, pipi, tonix in še enih par, tko da če se pridružte bo mogoče še kej šans za ligo ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: paps ()

;-) ::

Men je bedna igra, kr se avto stovče ko taki plastelin.

RC14 ::

EWEER: Si eden redkih, ko ti ta igra ni všeč, se dogaja tudi to ja.:D

Ni boljše vozačine kot pa LFS, ima najbolšo fiziko, pa tudi grafika ni švoh do daš vse na high in 4xAA. Bom si res kmalu nabavu licenco pa gasa, zdej se utrujam skoz na demotu.:\


lp

PrimozR ::

EWEER kaj so pa vžne poškodbe če se lepo voziš ;)

Sicer pa, taloe damage model je samo zato, da je, da se poškoduje vpetje ker so v S1 nekateri izkoriščal ograje in podobno za hitrejše kroge. Boljši damage model še pride.

SodVina ::

S2(in S1) je zelo dobra igra. Zame najboljsa dirkalna simulacija. Zal pa nimam ADSL-ja, zato moj Momo force vec ali manj samuje na omari :8)

lp,
SodVina

njok ::

RC14: jaz in kolega tudi kupujeva licenco. Kako boš plačal?

Ne vem zakaj, ampak imel sem v glavi, da je igra cenejša. Ali je bil to mogoče S1?

PrimozR ::

Da. 12 funtov na stage. Skupaj 24, končna bo torej verjetno 36 funtov.

RC14 ::

In se kaj ve, kdaj bo končna verzija prišla ven?

njok:
Po pravici povedano ne vem, kako pa vidva razmišljata? Najraje bi kr poslal, sam res še nisem tako pošiljal v tujino pa to, tk da ne vem kaj bi.


Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

njok ::

Bi tudi poslala. A se zmeniva prek PM?

mprox ::

pravkar sem malo igrav ta špil in moram rečt, da tako realistične simulacije še nisem igral...je pa zato tudi zelo težko igrat ;)

RC14 ::

njok:

Ja. Piši mi na ZS.;)

Drugače pa je res ta igra hudo dobra ja. Še nekaj, zdej ko je ta U oz zadnji patch pri demutu, se dosegajo dost slabši časi kot prej , zakaj?


Lp

Cinderela ::

Hmja mene edino moti da je dosti prevec avtov in premalo ludi. Jaz namrec samo FOX vozim :D.
Drugac pa je ze zdaj dosti bolsi kot ostale simulacije pa je komaj nekje na 60% koncanosti.

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Nov patch naj bi prinesel boljše čase - model gum je PRECEJ izboljašn. Rekord FXR BL1 je boljši za kaki 2 sekundi.

Aja, 2x poslal, 2x zadovoljen, brez problemov. 1. sem sam, 2. pa skupaj s frendom.

zuz3k ::

Js sm igral LFS S1 in sedaj S2, igra je zelo realna ampak bi bila lahko boljša grafika. Pogrešam avte na prvi pogon.

Nisem vedel da je za to igro toliko zanimanja, baje da so jo naredili eni mulci, k so bili siti glupih nerealnih Colinow :D
Life is a psychological game.

PrimozR ::

Če je zate glavni koder z drižino in dojenčkom mulc, okej...

Za grafiko, navij AA in AF in uživaj. Ni kiča kar je good. FWD avtov je pa čez glavo dost. Maš XFG, UF1 in FXO, cestne avtomobile ter mala GTRa, XFR in UFR
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dirkanje z formulo

Oddelek: Igre
191711 (1330) Tilen
»

simulacija vožnje avta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10013906 (11280) Loki
»

GTR (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19210462 (6718) frenk
»

rFactor

Oddelek: Igre
472754 (1989) PrimozR
»

Live for Speed

Oddelek: Igre
91353 (1206) .smidge.

Več podobnih tem