» »

MAFIA --> Dela UIBR pucaaaaaaas

MAFIA --> Dela UIBR pucaaaaaaas

Ashrack ::

A kdo ve zakaj mi tok pucas FPS delajo! MIslim na res 800X600X16 mam sam okrog 15-20FPS povprecje!

Mam pa: D900, ABIT KT7a, 256MB RAMa, GF2 PRO, 40GB 7200RPM HDD, WinXP PRO!

A ma kdo kaksno idejo zkva tok pucaaaaaas dela? K mislim da je masinca se kr dost mocna!

ps. FPS sm meril z FRAPSI
....

Tr0n ::

Hmm, se hecas? :)

Ashrack ::

TRON:
Kaj naj bi to pomenilo? Al d je mašina že res tok slaba al je neki druzga narobe?
....

ChiefThunder ::

tolk zahteven špil je, nimaš kaj... :(
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Ashrack ::

A pol mam preskabi mašino za normalno delovanje te igre al kaj?
....

Mr.B ::

Približno isto dobim jaz v službi. Žal spusti zahteve po kvaliteti pa bo delalo na 800x600 tudi z več FPs-ji.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Ashrack ::

Sj mam ze vse na minimumu! Kva nj se nardim?
....

Tr0n ::

Nov procesor in graficna :).

Ashrack ::

Kateri je pa najmočnejši procesor k bi ga ta plata se sprejela?
....

ChiefThunder ::

če se ne motim, je to athlon 1400 s 100mhz vodilom... sam kje ga boš dobu.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Flash2000 ::

če imaš ver plate 1.3 potem lahko das gor tudi AMD XP 2100+

Ashrack ::

UPS!
Oprostite zmotil sm se!
Nimam ABIT KT7a ampak ABIT KT7 R! Tko da ATHLON XP sploh odpade:)

A bi se dal kje rablenga TBIRDA 1400 kupit?
....

ChiefThunder ::

bolha, salamonc... probi
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

luni ::

Ce imas SP1 za WinXP ga odinstaliraj. Preveri ce imas namescene zadnje VIA 4in1 in v kaksnem zaporedju si namescal gonilnike pri instalaciji. Upam tudi, da imas pravilno instalirane gonilnke za grafiko oziroma da nimas ostankov starih driverjev. Drugace pa ja, dela ti prepocasi za konfiguracijo ki je posedujes, torej je kriv softver. Meni z Tbirdom 1.2, 512MB SDRAMa in Parhelio dela na 1024x768x32 z vsemi detajli na najvisje mozno razen FAA in AA filteringa gladko kot dojenckova ritka.
Artificial Intelligentia

jRk0 ::

Meni se na 800x600x32 na duronu 700@832 (nemrem zdaj bolj navit, ker je maticna malo pokvarjena..) pa r8500 kar slabo... texture mam na compressed pa samo tako...pa mi ponoci kar fajn steka. podnevi pa dela normalno. pap ojma nimam kaj je narobe.sosolcu, ki doseze polovico mojih 3d markov pa ne steka niti malo na isti grafiki pa nastavitvah:/ (ma pa 1800+ + radeon 1 aiw)
You fuck up once, you loose two teeth.

Ashrack ::

Lihkr sm dubu RADEON 8500LE in trenutno snemam dol najnovejse CATALYST driverje! Me prov zanima kako bo delovalo?


ps. Instaliranih nimamnobenih VIA 4in1 ker imam slabe izkusnje z njimi v WinXP! A misls da bi kj pomagalo ri hitrosti?
....

DeLuX ::

Big Daddy:
tkole je to:
Glede Mafie in zatikanja.
Mam 1800+ GF 4 4200 512DDR 2100 pa se mi spil ravno tako zatika. Sem zelooooooo obcutljiv na FPS, tko d, ce jih mam 50, se to zame zatika! sam..igraln pa je nekako.. ampak ce pogledava mafio pr men, mater d mi gre povprecje tam nekje 25fps. ampak to je premalo. vcasih gre 40 ali 50, vcasih pa tud 18 in manj... v glavnem . spil so zajebal, zanic graficni pogon. nobenmu ne bo spil delu gladko na tak konfiguracij kt mam jst. celo frendu k ma bols, mu riba vseen... sam igraln pa je... komaj.. :)
mislem.. ce bos kej nadgradil PC zaradi Mafie, se bos posteno zajebu, ker ti mafia ne bo nkol delala tekoce, razen ce nabavis ultra masino: amd 2200+ radeon 9700 512ddr :)
sam se s tako konfiguracijo ti garantiram d ne bo gladko, bo pa nekaj bolje kt mam jst.. spilam jo, samo ne gladko :)
skoda d so zajebal, v primaerjavi z gta3 je 5x bl zahtevna..siceer mi pa gta3 dela ciiist gladko z Frame Limiter OFF, vsem ki daste na OFF, se vam pojavi neko cukanje, a v trenutkih dela gladko k svina, saj ni vec omejitve 30FPS, a to cukanje z Frame Limiter OFF znam odpraviti! rabis en programcek, k ti SW Force funkcijo postima... sam z mafio je drgac... Gledat mors tud na to, k folk prav d mu s celeronom 400 pa gf400mx dela mafia cist gladko... to si oni predstavlajo... mislem.. k vsak gleda na FPSje drgac ane.. recmo jst sm Superman za FPSje.. sem natancn :) recmo ce pokazem mafio enmu ta tretmu k ma racunalnik doma, bo reku d se niti mal ne zatika, ker on na zatikanje gleda drugace..razumes? sej ti ravm..gladko spilanje je 70 FPS+! Tko..upajmo samo na patch mafie, ki naj bi ze izsel, sam mencajo.. drgac pa,..ne racunat d bo spil delu hitrej s patchom.. ker se nbenga patcha za spil nism skusil, d bi fajn pospesil igro.. razn deus ex..sam tist je tko.. k si mogu en d3d.dll akva cez presnet.. hja.. pac se bomo z mafio mogl zadovoljit tud ob slabih FPSjih...
LP,
DeLuX

Ashrack ::

DELUX
Sj ne pravim da nimas prov, sam mislim da si malo prevec zahteven saj z danasnjimi ugrami! K itak nobene ne drzi konstante 50+FPS! Zame je dovolj tam okrog 30fps! Tud 25 se še da potrpet kar je pa manj je pa absolutno premalo!
....

DeLuX ::

Big daddy:
Ha.. dovolj 30 my ass!
Kaj d ni spila 50+.
GTA 4 spilam 60+! UT2003 60+! Kaj sele zastareli kvejk 3 (mota se okol 200+- FPS)! Colin 50+ ...
Mislem velik je takih spilov k delajo totalno gladko...
Jepa mal takih k so zahtevni k prasc. Mafia naprimer :)
Daddy, sory zame je 30 premal, ampak se da nekako prezivet in igrat :) Tok mam povprecje v Mafiji.
LP,
DeLuX

Ashrack ::

No ja ce imas denar in si lahko privoscis TOP mašino je to zakon! Ce moras pa (kot jaz) da bodis denar mal stare kiste skupi sestavlat pa pol po oglasniku prudajat je pa 30fps+ dovolj!

PS. V mislih sem mel nove igre ki nikol ne pade pod 50fps na dobri resoluciji!A je kaksna? Ne pa QUAKE ki mi dela cez 100fps skos!
....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26518486 (3472) Nyana
»

Mafia 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27846276 (13206) Izi
»

Mafia II (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51285680 (18436) Izi
»

Je z mojim računalnikom nekaj narobe?

Oddelek: Pomoč in nasveti
322021 (1421) AtaStrumf
»

Doom3 alpha (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
816256 (3794) Malecky

Več podobnih tem