» »

Pomoč pri nakupu LCD - TV do 1800€

Pomoč pri nakupu LCD - TV do 1800€

ZaVa ::

Prosil bi tiste, ki se spoznajo na te stvari, če bi mi lahko malo pomagali pri izbiri novega LCD televizorja. Iščem nekaj do 1800€ diagonale od 42" - 47".

Meni osebno se zelo dopade LG 47lg6000 Scarlet

Televizor bom gledal z razdelje od 5m do 7 metrov, uporabljal pa ga bom tudi za ps3.
Prosim vas če mi poveste svoja mnenja in nasvete kaj in kje kupiti.

lp. ZaVa

ZaVa ::

A ima kdorkoli kakšne izkušnje z lg scarlet serijo???
Prosim za vaše odgovore.

roCkY ::

za 46-47" in PS3 je prava razdalja do 2m! Za SD dignal do 3 m! Skratka čas za prestavljanje pohištva.

Kar sem bežno videl te LG-je nikakor niso švoh. Izkušen nimam.
Vsekakor si od bljizu poglej Sony 52W4000, ki ni dosti čez tvoj proračun. Se dobro razume s PS3 in 1080/24p. Nove nišje serije mi zgledajo precej obiranje folka z dodatki, ki ne prinesejo veliko k filingu v praksi.

ZaVa ::

Em, hvala za tvoj nasvet sem si ogledal onega SONY - ja in niti slučajno ni švoh, me pa vseeno zanima če si prepričan da je 5metrov dovolj za gledanje 52" zaslona, ter če je res toliko boljši da se mi splača zanj odšteti 800€ več kot za zgoraj omenjenega LG - ja?
Aja in pa kaj meniš o SONY KDL-46W4000

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaVa ()

roCkY ::

Za 52" W4000 je pomoje v letošnjem letu še smiselno dat do 2000€, za kolker se ga da na dom dobit. Seveda ne iz uradnih tokov za SLO.

A ti tistle o 5m resno? Za FHD na 52" je nakak optimalno malenkost pod 2 m. Za 46" cca. 1.6-1.8m. Če ti sedaj ne sede (še nisi nikjer preizkusil več kot par minutk) boš videl, ko boš PS3 Ali PC na 1080p priklopil. Te dobesedno potegne v ekran, kot je zadnjič nekdo nekje napisal.

Mal si preber v onih 2 temah o panelih. Je tudi ogromno pametnega napisanega ob vsem spamu.

korelem ::

W4000 serije se več ne splača kupovat, ker jo je že nadomestila W4500 serija, ki se ponaša z boljšim kontrastom ter 100Hz-tehnologijo, za malce višjo oz. čez kak mesec, dva že skoraj isto ceno. Vsaj pri severnih sosedih...

Osebno čakam na Samsungovo serijo 7 za evropski trg (prvi primerki že curljajo, 756 oz. 759), ki je po testih ameriške različice res odlična (evropska je še izboljšana). Še rajši bi seveda serijo 9, ki ima LED-backlight, in se po kvaliteti slike lahko primerja z KUROti, ampak je malce predraga...:'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korelem ()

Prospekt ::

V Kranju v Qlandiji imajo v novem BigBangu odprodajo Janusove robe. Menda tam do 25% znižanje, tudi na televizorje (med njimi zadnji modeli panasonic plazm).

destiny ::

Še rajši bi seveda serijo 9, ki ima LED-backlight

Serija 789 ima baje tudi LED backlight. Zgleda pa sesrija 8 zlo simpatično. Je enaka kot 759 le da ima slim bazel design, pa mogoče še kakšne malenkosti. Škoda le da ni napovedane 889 serije z LED tech.

Pa še en linkec: klik!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: destiny ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Full HD TV (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Zvok in slika
942117392 (34379) Kovalchuk
»

Nastavitev Bravia 40W4000

Oddelek: Zvok in slika
173048 (2052) bbenci2
»

izbira TVja - vaši predlogi

Oddelek: Zvok in slika
161771 (1492) firbec
»

Vaše Mnenje - nakup LCD TV

Oddelek: Zvok in slika
376075 (4546) thundercat
»

najboljsi full HDTV (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15713160 (8518) carot

Več podobnih tem