» »

GRAW

GRAW

iLichu ::

dons sm dubo tole igro in mi je kr vsec,pa me zanima a igra kdo od kle multiplayer ???

iLichu ::

ker patch rabim za igranje prek neta ?

Berserker ::

nisi bluzo dolgo nazaj da sta AW 1 in 2 najbolj bedna dela serije GR. sicer jaz igram dvojko, na PC ju trenutno če se razume. maš orginal.

iLichu ::

nisi bluzo dolgo nazaj da sta AW 1 in 2 najbolj bedna dela serije GR. sicer jaz igram dvojko, na PC ju trenutno če se razume. maš orginal.


tist sm reku za console verzijo,k sta arkadice...na pcju sta pa resni takticni streljanki :) ja imam original,daj msn pa greva coop udart :D mam pa popatchan do 1.35 verzije

laught ::

btw tole si mal zamešau,na x360 je dost boljša in dost bolj taktična pa še lepše se špila..poglej mal po neti pa boš vidu..in tud ubisoft je sam reko, da je dost več dal na konzolaško verzijo kot pa pcjaško..in ne šinfam zaj pcja itd.. ampak sam povem ker veš kaj, vse na pcju pa tud ni boljše..in graw se dosti boljše odreže na konzoli kot pa pcju to lahk potrdi vsak ko je igral obe verziji..

iLichu ::

btw tole si mal zamešau,na x360 je dost boljša in dost bolj taktična pa še lepše se špila..poglej mal po neti pa boš vidu..in tud ubisoft je sam reko, da je dost več dal na konzolaško verzijo kot pa pcjaško..in ne šinfam zaj pcja itd.. ampak sam povem ker veš kaj, vse na pcju pa tud ni boljše..in graw se dosti boljše odreže na konzoli kot pa pcju to lahk potrdi vsak ko je igral obe verziji..



se vidi da ne poznas ghost recon serijo iz zacetkov,prvi del je bil resen takticn spil,in kr realisticn je bil,vi ste tko in tko fasal uno arkadno verzijo Graw in graw 2,mi pa spet uno pravo takticno igro :) evo tole ti kopiram iz joker opisa ...


"GRAW za xbox 360
Advanced Warfighter za 360ico, ki smo ga opisali prejšnji mesec in mu dali 82, je hudo drugačna igra od PCjeve inačice. Razvijala sta ga ločeni moštvi in čeprav si grafična pogona delita elemente ter je prizorišče enako, torej Mexico City, ne gre za nikakršno predelavo. Taktična karta v xboxovi inačici sicer je, vendar ne omogoča ukazovanja. Misije so povsem drugačne in na računalu daleč bolj temeljijo na pazljivem ukazovanju. Tempo je tod počasnejši, sovražniki smrtonosnejši. Medtem ko se 360kin GRAW čuti kot ukazovalna arkada, iz katere je ipak povzet sistem nadzornih točk (z zalego hroščev vred, dou), je pecejev zaresna taktiščina. Namesto tretjeosebnega z xboxa je privzet prvoosebni pogled. In če mesarsko večigralstvo na konzoli močno spomni na Counter-Strike, je abakovo resnejše. Res pa je, da je nepuščavniških modusov na polnokrožni šatulji iks neprimerno več."

Berserker ::

glej to sem veliko krat povedal, simulacijo streljanja bos mel lahk v real ilfe, pojdi v viojsko al pa v legijo pa boš videl kaj pomeni bit v resnici vojak ko ga gledaš v igrah in filmah. jaz iger ne ločujem med arkadami in simulacijami če se le zabavam, edina resna simulacija ko jo tak igram je OFP, men se ne gre za neko ukazovanje kr pol maš preveč kontrol pa tega sraja , rajši bi videl da bi dali not glasovno ukazovanje, umrl bi pa ko bi dobo prvi šus( no se to tak zaj hitro umreš). in res nevem zakaj nemorjo na konzolah nardit isto tezko kot na pc ju. jaz bi dal iste verzije in isto tezavnost in takticnost. recimo v versiji na x360 me moti da je premalo moznosti ukazovanja in premalo misij pa še tanka nea voziš. v versiji za pc me pa moti da ni tretje osebnega oz. drugoosebnega pogleda( to je tisti pogled ko gledas izza glave) no lahk bi mel kr oba pogleda, lahk bi bla lepša grafika pa še misije ko strelaš z helikopterja ni noter. bed ne, baje pride graw 2 celo za wii, mene zanima sam nadzor z wii remotejom, grafika je ittak v kurci.

iLichu ::

grafika res ni na vrhuncu :D barve so nekam mrtve :( sam jst zdele veselo pricakujem Ground Branch :)

Berserker ::

Ka to bo isto ko GRAW al kaj, kdo pa dela : EA , Activison,...?

Orbit89 ::

Lahko udarimo eno preko MP jutri iLichu, samo nimam orgnal.

Pesimist ::

Jap jaz mam GRAW2 na Xboxi in je kar fajna. PC verzija pa nima tega tretjeosebnega pogleda. To mi fali samo. Tezavnost me ne moti pri dobeni. Prve Rainbow sixe sem se preko neta spilal in so vsi meli se tretjeosebne poglede. Zaj so pa zacelo to vun spuscat in me ne zanimajo vec.

Drugace pa zaj reje na AA 3.0 cakam ce se ze gre za prvoosebno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Berserker ::

Nisi ti tisti ko nima rad arkad? Al sn mal sfalil ? Sicer pa je zamene v fps kah pomembno da vidiš svoj trup, pa dober način reloadinga pa drzanja puške .

Pesimist ::

GRAW2 pa res ni arkda. 1-2 susa sta dovol da padnes. Celo tak teska je da redko kdaj koncamo coop misije online. Sicer so cisto easy ampak vecji del igralcev je prevec nestrpnih in ne pridejo kaj dalec kot do prvega ovinka. Da pa sam koncam pa lahko tudi offline spilam. :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

iLichu ::

ja v primerjavi z pc verzijo je kr arkada :)


ps. tr33k daj msn,da greva kaksno skup udart :)

Pesimist ::

niti priblizno. Sicer pa ma vsak svoje menje. Jokerja pa tudi nerabis kvotat, ker na njihovo subjektivno mnenje nedam nic. Oz ce ze povej zaradi cesa bi nej bla to arkada?

Ker ce lahko jaz sovraznika ubijem z enim susom, se ne premikam tak hitro kot v quake, CS in ne skacem med strelanjem ni za mene arkada. Ce pa so ti elementi oz pomajnkanje le teh noter pa je. Drugih kriterij nima. Crysisu tudi tesko reces da je arkada. In zdaj ne mislim da je Crysis nevem kaj. Prav kontra meni je podn od igre, pades pa z enim susom ali dvema, vsej sovraznik brez armora, tak da je tudi nebi med arkade uvrsto.
Team Fortressu 2 bi ednino reko totalna arkada, druge mi niti ne pridejo na misel tak fejst.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Berserker ::

Pa sej nevem zakaj se vam zdi streljanje z xbox 360 gamepadom arkadno? , men se zdi da se igra kr lepo prilagodi streljanju z tem, sicer me moti da ko obračam scotta( tip v igri) da res gre nekam mal počasi. so pa dobri efekti eksplozij pa še mitraljez fajn ropota =). sicer mi je v igri najboljše orožije mk48 lmg. za crysis nevem če je arkada al simulacija, sam simulacije naj nebi vsebovale aliene pa podobno vesoljsko nesnago.

laught ::

Graw na pcju je težji, ker je fps pa nemorš v cover..in če greš na x360 na realistic zna bit kr zajebana in si v 2 šusah na tleh.in crysis btw, je zf streljačina

iLichu ::

kako nastimam custom mape za GRAW,k folk prav da sam dam pod Custom_Levels in dela,sam pol mi se vedno prav "Unable to find map"...a lahko kdo pomaga ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS3 vs. XBOX 360 (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Konzole
110993245 (39988) XsenO
»

Operation flaspoint 2

Oddelek: Igre
162446 (1197) DOOM_er
»

Brothers in arms hell's highway (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1568761 (5107) OmegaM
»

FarCry 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21817042 (11409) laught
»

Mafia & Mafia 2

Oddelek: Igre
241591 (1313) laught

Več podobnih tem