» »

Brothers in arms hell's highway

Brothers in arms hell's highway

1
2
3 4

matija14 ::

tr33k, ma kaki JOKER!!!! ONi so šele budale.

laught ::

Joker še najboljše opisuje, pa realne ocene daje,drugač pa predn bom sploh kaki opis o tem prebral, bom igro že tak 2x preobrno.

iLichu ::

Sneti in the house :D

Berserker ::

Joker kr dobro opisuje igrem majo kr dobre opise pa tu pa tam so celo smešni. edino kar me moti je da so dali final fantazyam, okami in se marsikateremu japonskemu sranju preveliko oceno.

iLichu ::

če je okami tista igra k vlece na risanko(igras volkca),si zasluzi tako oceno,ker je res dobra igra :)

laught ::

okami je podn isto ff,drugač pa kaj demo za hh je že zunaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Berserker ::

Pojem igre si zaslužijo zamene sam fps, strategije, tps pa pretepaške. Ta japonski shit bi uvrstil med risanke.

iLichu ::

če vam je okami sranje in gears super,sta brez okusa ;(

Berserker ::

BREZ OKUSA ? mene bi bilo sram spilat okami, se nisem otrok da tole igral, ok gears of war pa že bolj krvavo in moško deluje.

laught ::

okami pa je res bv predn, začneš špilat morš čakat 20 minut dobesedno, pa gledat tiste bedne slike.me je ži tam do vsega minlo

iLichu ::

za vaju dva,prava moška,je gears a ne :D

globoko grlo ::

heh folk, me ni jasno kako lahko od Brothers in arms podnaslovov oz. nadaljevanj kar koli dobrega pričakujete
je že znano dejstvo, da bo špil ščiš
mogoče ga pa bojo do 30.9. tolk izpilil za PCje, da bo rulal

laught ::

lol,drugač pa globoko grlo zakaj pa bi bla igra ščiš??nevem no meni dost boljše zgleda ko prejšnja 2 dela.

iLichu ::

prejsna dela sta bla super :)

Pyr0Beast ::

heh folk, me ni jasno kako lahko od Brothers in arms podnaslovov oz. nadaljevanj kar koli dobrega pričakujete je že znano dejstvo, da bo špil ščiš
BIA je super špil, če si si vzel nekaj minut, da si ga spoznal. Na začetku se streljaš na 5m pa te noben ne zadane oz. zadaneš ti njega. Potem, skozi igro pa spoznaš kako in kaj. Zgodba in akcija je super.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

R33D3M33R ::

Res je. BiA original mi je bil izredno všeč, čeprav je bil zelo kratek je umetna pamet včasih izpadla neumna. Bila mi je zanimivejša od večine WW2 streljank, saj se je dalo odstraniti crosshair in fajn naspidirati težavnost.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

laught ::

Ja sej prejšna dela sta bla dobra, tale pa bo še boljši,zaj bodo na mapi še civilisti,okolica bo lomljiva,najbolj se mi pa dopade trganje udov in headshoti, ki zgledajo res noro.drugač pa bomo vidli zaj v 2h dneh, kak bo ko igra izide.

Berserker ::

Hja lepo bo to! Komaj čakam da stopim v štacuno (big beng al pa media market) pa vzemem z ps3 police in kupim. sicer so big bang fu.... in bedaki, ker ne prodajajo xbox 360 iger, kot da to ne spada pod zabavno elektroniko.;(

globoko grlo ::

ne vem a govorimo o različnih špilih al kaj
mogoče je na konzolah to drgač, k sam forward držiš in pritiskaš fire, ostalo pa autoaim naredi
men pač ne sede, da me sovražnik okol ovinka zadene v glavo, niti mi ne sede, da se skrijem za nek objekt in se izkaže, da je model objekta v resnici večji kot pa je prikazan grafično v samem špilu, niti mi ni všeč linearnost, niti random spawn sovražnikov, pa glupe skripte
vse to sem našel v BIA, tko da ...

laught ::

In kak si to našel, če še igre sploh zunaj ni?

Očitno igra ni tak slaba ko eni pravite(po ocenah,userscore sodeč)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

intelček ::

kdaj pride špil vn?
airsoft

laught ::

Za pc 7 oktobra,za konzole pa dans.

AapocalypseE ::

Na ign.com piše, PS3 in XBOX 360 23.9 za PC pa 30.9.

laught ::

ja no te pa tam neki,meni je glavno, da je za 360 že zunaj

intelček ::

in ?
kdo ze spila?

laught ::

Jas jo bom verjetno probal jutre,kr dans ni časa.upam sam, da bo tak dobro ko zgleda.

destroyer2k ::

Ubisoft announced, that Brothers in Arms: Hell's Highway will be released on 9th October 2008

Tako da dvomim da špila jo že kdo.

laught ::

Za xbox 360 je že zunaj,za pc pa izide 9.10 kot si reko.

destroyer2k ::

A si prepričan, ker ubisoft je pred 2 dnevom to rekel, da to velja za vse verzije.

AapocalypseE ::

Za PS3 in XBOX 360 je izšla 23.9 za PC pa pride 30.9. Tak piše na ign.com in dvomim, da ne drži, ker na torrentih je že igra za xbox, tako da je izšla včeraj ziher.

laught ::

Ja konzolaška verzija je zunaj,sam kdaj zaj pride za pc, ker vsepovsod drugač piše??

Pesimist ::

upam da bo slo privatni server easy naret :D

Berserker ::

Verzija za xbox je ži bla včeraj sred dneva.

iLichu ::

Mas na FileFront ;)

laught ::

Špila kdo?jas sem zaj igral eno uro in mi je zadeva kr vredu.in tisti ko ste rekli, da ma isto grafiko ko predhodnika, naj gre k okulistu..

Berserker ::

čakaj zaj ssem glih na čakalni listi za leče pri optiku.:))

intelček ::

kako da ni demo verzije? ce pride cez 5 dni vn spil

intelček ::

cakam PC verzijo
pa nvm kje jo kupit 30.9

ce res pride takrat vn
k potem grem za 3 tedne na morje pa bi spil sabo vzel

Zgodovina sprememb…

laught ::

Ja sam nevem če bo zadeva zunaj 30iga,ker na gamespot piše 7.10,nikir pa nisem zasledil da naj bi prišlo 30iga.

Berserker ::

Či hočete vam lahk mal za spoilam laj se dogaja v igri! aja pa ne vzet spila na morje, raje si vzemi endles ocean. ajde

laught ::

kaj tr33k, kaj si ga spet dehau??

Berserker ::

SPOILER ALERT!!!
baker ne umre!!!

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

laught ::

Lol ker finta, predn sem prebral spoiler alert, sn že prebral kaj si odspodaj napisal:D

Berserker ::

potem si pa res slab bralec če znaš le spodnje vrstice prebrat predlagam če greš kr ti k optiki

intelček ::

kva pol a bo jutr al kva? pa kje bi se ga dalo dobiti, razn prek spleta?

laught ::

potem si pa res slab bralec če znaš le spodnje vrstice prebrat predlagam če greš kr ti k optiki

s tem postom si dokazal, da sam neznaš brat, jas sem ti samo napisal, da predn sem prebral spoiler alert sem že videl ka si kot spoiler napisal... A razumeš zaj? Itq da ne..

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Berserker ::

ja pa zakaj pol sploh pišes da si prebral, beri če hočeš, men je vseeno.

laught ::

Ja se tak vem kak se zgodi, sam za druge pravim drugač pa tisti ko se igre še pritaknil ni tak nima pojma zakaj se gre tot spoiler..

laught ::

Kaj je že prišo kdo do konca? Jas sem prišo in je zadeva kr dobra, sam glede na to kolk časa so meli bo lahk naredli dost boljše. Očitno bo novi cod spet boljši, kakor so bili vsi prejšni deli..

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

destroyer2k ::

Laught

Se hecaš ali kaj? Ker pomojem brothers in arms bo bolši od coda. Če ne vrjameš poglej kak zmazek je bil cod3 ko je naredila ista firma kot dela tanovi cod.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815279 (4939) oo7
»

Brothers in Arms (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
536093 (939) oo7
»

Brothers in Arms: Hell's Highway

Oddelek: Igre
101342 (1165) kuglvinkl
»

Battlefield: Bad Company (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
513905 (3177) destroyer2k
»

Call of duty 3

Oddelek: Igre
192203 (1668) Jan987

Več podobnih tem