» »

Brothers in arms hell's highway

Brothers in arms hell's highway

«
1
2 3 4

laught ::

Pričakujete kaj tole igro, po trailerjah sodeč zgleda kar vredu( trganje udov na osebkih, lomljivost... )izid naj bi bil 23 september 08, sam so igro že dostikrat prestavili, upam da je nebodo spet.
Trailerji: http://www.gametrailers.com/game/2577.h...
  • polepsal: Mavrik ()

iLichu ::

Bia je po mojem mnenju najboljsa ww2 igra, mas taktiko, dobro grafiko, realizim, vse stima ^^

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Berserker ::

Se strinjam, sploh pa je lepo nareto,npr ko mu prst odstreli al pa ko črevesje leži vse naokoli...takšno trenutke pogrešam pr codu.

Pyr0Beast ::

Potem pa kr v vojsko, če že tako pogrešate realizem [>:D]
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

iLichu ::

sj bomo sli ^^

T-h-o-r ::

i would love to die for some1 else's interest


NOT
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

laught ::

Kaj je mogoče še kdo slišal kaj informacij, kaj bo vse novega not?baje ti bodo civilisti pomagali, pa rušljivost tud kr lepa zgleda...

iLichu ::

pa grafika je zlo lustna ^^

Berserker ::

Kr žive barve so noter kar mi je všeč, kaj tisti krogi nad nemci bodo ostali.

laught ::

AapocalypseE ::

Še malo in igra izide. 23.9. Upam, da bo za kaj. :)

http://www.youtube.com/watch?v=-CrYnqnUmh0

Berserker ::

Je že na torrentah ??

laught ::

Očitno bo kr fajn trgalo ude..sploh headshoti zgledajo res kruti, ko mu raztrže obraz.

Skyman ::

kolikor sem zasledu je izid omenjene igre prestavlen na 2.10

laught ::

To je mnda prestavljeno sam za pc.drugač pa nevem kaj je z ubisoftom igre kr prestavlja, tale bia bi mogla prit že 2006 al v začetki 07..

AapocalypseE ::

Za ps3 in xbox 360 pride 23.9, za PC pa je prestavljeno na 30.9.

Berserker ::

Na torrentah se ga vrjetno da dobit, že prej.

iLichu ::

Na torrentah se ga vrjetno da dobit, že prej.


a se ne zavedas da ne smes govort o piratizaciji ;(

Berserker ::

Sej piratiziranja sploh nisem omenjal, poleg tega pa se mi zdi da je beseda torrent, tukaj ni prepovedana, saj je v veliko temah uporabljena, pa je doben ni izbrisal. Me prav zanima če jo boš kupil. Poleg tega tudi ti ne smeti teme crysis warhead, z omenjanjem olimpije.

Zgodovina sprememb…

strictom ::

Grafika je čist u kurcu, eksplozije je mel že kak Doom 3 al pa Far Cry lepše, premikanje leseno, ...

Edit: tist ogenj in dim za letalom, ki pikera zgleda kot iz kake MOHAA.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: strictom ()

iLichu ::

Sej piratiziranja sploh nisem omenjal, poleg tega pa se mi zdi da je beseda torrent, tukaj ni prepovedana, saj je v veliko temah uporabljena, pa je doben ni izbrisal. Me prav zanima če jo boš kupil. Poleg tega tudi ti be smeti teme crysis warhead, z omenjanjem olimpije.


ja kupil jo bom,ker mam doma use originalne igre...

laught ::

Daj piratizirajo tak skor vsi, itak pa se je vseeno od kod jo dobiš, to nima nobenga kaj brigat..

iLichu ::

Daj piratizirajo tak skor vsi, itak pa se je vseeno od kod jo dobiš, to nima nobenga kaj brigat..


ampak so ena pravila na forumu,ki se morajo upostevat...

Berserker ::

POslusaj ti si res mal čuden da maš vse igre orginal, jaz nepoznam skor nobenega ko ma kakšen orginal, vsi majo kopije, ker se jim zdi skoda metat denar za igre, če jih lahk zastojn dobijo. Sam kupujem igre zaenkrat sam za ps3. Tak da mam teh doma sam 4. Preprosto se mi zdijo igre predrage, jaz bi dal za pc igro največ 20 €, za konzole pa 30 €. SCTRICTOM grafika je čist lepa, drugače idi sam filme gledat, premikanje se ti zdi leseno kot si v igrah sam.>:D;(

Resno bi se morala kakšna tema o piratsvu, nasplošno ker je tega vedno več, vsi bi radi dobili zastojn kot pa metali € skozi okno za igre. Pri nam so nizke plače in kdo bi še poleg osnovni potrebščin in položnič kupoval igre. Razen ilichu če te starši gor držijo, pa da imate pod palcem große €, si jih lahk komot kupuješ.

Zgodovina sprememb…

iLichu ::

nc me starsi ne drzijo...vse si sam plačujem

Berserker ::

Mene tud ne sam sem dovolj pameten da si ne bom delal nekih stroškov z igrami, ki jih nebom dolgo špilal, takše preprosto dol ..... da probam in preobrnem, če se mi dopade jo kupim, ko se zniža jo kupim, al pa pozabim na njo8-). Kr žal mi je metat denar za ps3 igre.

strictom ::

tr33k, tis itak budalo. Spremen geslo, se logouti pa pozabi na vse skop.

Js mam kr en kup originalnih iger sicer: WoW + BC, večino C&C serije, stare igre ala Q1, Doom, pa tisto drozje ko sem zadel na NESTu :)

PS.: Grafika je še zmer iska ko pri prvem BIA.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Berserker ::

Po mojem si ga ti spremen, pred vrzes taksne izjave ven ;" Grafika je še zmer iska ko pri prvem BIA." Mal razmisli ko to pises.
http://www.gamespot.com/pages/image_vie...

http://www.gamespot.com/pages/image_vie...

iLichu ::

glih dons sm sanju da igram prvi ghost recon,tko da si ga bom kupil v pondeljk :)

strictom ::

Novi shaderji pa malo zaobljeno vse. Pejd spat pebkac mali, predn pametuješ neki.

Grafika ni niti približno podobna uni na sliki (poglej HD trailer na GT.com).
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

iLichu ::

sam bo pomoje bo kr dobra igra,k mas svoj squad in poveljujes wiii :D

LeXani ::

Ja grafika je res na nizkem nivoju..
Čas prve prijave 04.11.2005

laught ::

Daj no strictom ne pretiravaj,in da greš primerjat s staro bio grafiko ,ne bluzi ker je grafika dost lepša ko v enki,in tud ni vse čar igre v grafiki,se to ni krajzis.

Berserker ::

Pa ka vam je glede grafike..... nea mi pametuj, idi gledat filme, al pa čakaj par let ko bojo izpopolnili grafiko. Men je kr lepa grafika, potem ti tudi crysis ni vseč. thomsonka kr lepo ropota, naciste lepo razkosa, mogoče bi tankovsko misijo ven dal, drugo je vse lepo, prav žive barve res!>:D:|

strictom ::

In Crysis se je prodajal kot za med zaradi dobre igralnosti (če ne štejemo EAinga marketinga)? Bejž no bejž.

Grafika JE pomembna pri igri. Če mislita drugače pa nabijajta Quake 2 in vse njegove map packe.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: strictom ()

Berserker ::

Kakšna grafika? potem nebi nihče kupil konzole wii in njegovih iger, res ti priporocam da ne igraj iger če vsako kurcas zaradi grafike.;(

Jaz se zaj igram ofp pa ne zarad grafike, ki je že out, ampak zaradi tega kr je tisto ta pravo vzdušje in način igranja.

Zgodovina sprememb…

laught ::

Ja grafika je pomembna ampak ne nevem kak,glej npr god of war 2 ma 10 krat slabšo grafiko kot crysis pa je god of war boljši zato, ker prikaže dost več ko kriza, isto npr half life pelje scat crysis ,pa ma tud slabšo grafo..in nevem odkod tebi da ma bia slabo grafiko??si že sploh igral? jas sem gledal gameplay in je grafika boljša kot pr kakšnem codu in podbnih igrah..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Berserker ::

Me prav zanima kolk bo kaj dobla oceno, glede tega da je ži normandija v celoti znucana. Menda se dogaja med operacijo market garden v blegiji, nizozemski in nemčiji, o njej vem le nekaj malega iz COH OF. me pa zanima zakaj maa sexual oznako igri.?

laught ::

Kje si videl kakšno sexual oznako?

Berserker ::

Pa poglej malo na videah na začetku ko kaže ratio, pa boš videl da piše.

iLichu ::

haha tr33k in laught :D

laught ::

in kaj je tak D??

matija14 ::

tr33k, v xbox magazine je dobila 9/10.

Berserker ::

kAJ? oceno 9/10 misliš? so pa res hitri! sam raje počakam na jokerjevo oceno.

laught ::

Pa kaj je to xbox magazine?kak revija al stran?

Berserker ::

Kaj se smejiš ilichu, kaj si dobil kup novih ""orginal iger"" al je olimpija kje zmagala? Al si pa posnajpal par botov v kakšni igri pa se ti zdaj rit smeji?

iLichu ::

Kaj se smejiš ilichu, kaj si dobil kup novih ""orginal iger"" al je olimpija kje zmagala? Al si pa posnajpal par botov v kakšni igri pa se ti zdaj rit smeji?


zelo dober smisel za humor imaš ,bravo ;((

strictom ::

Brezveze se s tabo kregat tr33k. Si pač terc. Wii igre se prodajajo zaradi naprednega in "full kul" načina igranja.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Berserker ::

Ja potem pa ne govor da je najbolj pomembna grafika, kr mi je kakšen resident evil 4 za wii precej boljši od kakšne reply cod fps streljačina.

strictom ::

Ne najbol pomembna, je pa necktoneck z igralnostjo. Al je igralnost uber al pa grafika, če nobenga od teh ni, bo igra polom. Prvi del se pa ni kaj ekstra prodajal. Je blo preveč dela z pozicioniranjem folka kot pa dejanskim fajtanjem. Je nacija rajš ostala pri CoD2.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815251 (4911) oo7
»

Brothers in Arms (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
536090 (936) oo7
»

Brothers in Arms: Hell's Highway

Oddelek: Igre
101340 (1163) kuglvinkl
»

Battlefield: Bad Company (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
513900 (3172) destroyer2k
»

Call of duty 3

Oddelek: Igre
192200 (1665) Jan987

Več podobnih tem