» »

W2k mi ne morejo nainštalirat Intellinet 10/100 kartice

W2k mi ne morejo nainštalirat Intellinet 10/100 kartice

mag ::

Ko zaženem sistem sicer win2k spoznajo kartico, vendar ne skopirajo do konca gonilnikov. Javi neko napako, error in da je copy failed in da je nek data corrupted! Če zaženem direkt iz inštalacijske diskete, pa javi da moram najprej kartico vstavit v mašino ;(( preden poganjam inštalacijo.
S kartici je sigurno vse OK, ker imam dve in sem v drugo mašino, kjer imam wenXP gladko nainštaliral...

Poskušal sem že prestavljat po PCI slotih, potem najnovejši gonilniki iz neta, precej časa sem bulu v BIOS... nimam več idej!!! Help!

Mamaplata je Abit KG7.
  • premaknil: andrej ()

Gandalfar ::

si probal dat 1 v 2 masino?

mag ::

Ja!
Zdej imam tako: na PCI2 imam zvočno, in na PCI5 imam mrežno. Isto javlja še naprej: An error occurred during the instalation of the device.
The data is invalid.
Kot da nebi bili pravi driverji, ali kaj...? En kolega je predlagal, da poženem Win2k repair. Kaj praviš?

mag ::

Win2k repair nič ne popravi!!! Še vedno ista štala!
Še to povem: Ko zaženem instalacijsko disketo javi naslednje: There is no LAN board found on your system.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mag ()

matter ::

Daj kako drugo merežno not. Če maš 2 kompa pol daj iz drugega not, če ne pa novo kupi ali menjaj

McHregec ::

Jst mam to kartico in jo zazna pravilno v Win98, Win2000 in WinXP. V Win2000 jo že avtomatsko zazna tako, da ti svetujem, da ne uporabljal tistih gonilnikov zraven. Verjetno bo kje problem v IRQjih.

Mogoče pa imajo tvoji Win2k pokvarjen file z gonilniki te kartice.
Destroyer Of The Worlds.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McHregec ()

andrej ::

probaj v Device Managerju vklopit view hidden devices in potem ostranit vso nesnano, ki ne dela. Potem vsemi kartico ven, rebootni masino in jo ustavi. Potem daj karto not nazaj in pusti, da XP-ji instalirajo driverje sami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47028738 (12172) darkolord
»

inštalacija 2000??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
523507 (2934) ToniT
»

skener umax astra 610S

Oddelek: Strojna oprema
51001 (961) jurre
»

Live! + XP = težave

Oddelek: Zvok in slika
7947 (806) ChiefThunder
»

WinXP & WinME

Oddelek: Pomoč in nasveti
111199 (1052) Justy

Več podobnih tem