» »

Live! + XP = težave

Live! + XP = težave

Matek ::

Imam zloglasni Creative Live! Player 1024 in ABIT KT7 RAID ter GF2 MX. V WinXP uporabljam privzete driverje z Windows CD-ja, ker baje uni od Win2000 nekaj serjejo. Imam najnovejši Via 4in1, prav tako detonatorje. Zvok mi v winsih večkrat zašteka/preskoči. To mi dela tako pri MP-3 jih, wavih, audijo CD-jih, skratka povsod. Zašteka takrat, ko zaženem kak program al bilokaj, da začne mlet po disku. Kaj bi naredu?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Matek ::

To naknadno pišem. A bi lahko vplivalo to, da so modem, grafična, zvočna in Dma kontroler na istem IRQ-ju? Kako popravit?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Matek ::

Evo, sem probal une driverje od Win200, še zemraj isto. A res noben nima pojma?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Senitel ::

Ja verjetno je problem v IRQ-jih. Daj mal prestav karitce po slotih.

Mr.B ::

Pa kokrat bomo še debaterali o IRQ-jih pod Win2k & WinXP. Tist je čist normalno , dej počaki da bodo gonilniki tapravi za WinXP pa neboš mel nobenih problemov več , tako jih jaz tudi nisem več imel pod Win2k pa sem čakal en let od izida le teh.

PS : Nej drugi testerajo , ti pa raje delaj pod Win2k , sicer jaz zaradi stroke tega ne morem početi , ampak , ti priporočam da to storiš. Počakaj do prvega SP1 do takrat pa podo tudi vsi gonilniki poštimani tako kot morajo biti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

grizli123 ::

Hja, stvar mora delat. enako konfiguracijo imam jaz (oz. sem imel) in stvar zelo lepo deluje z najnovejšimi gonilniki za SB za WIN2000 + Live!ware3 za WIN2000....Ko instaliraš sistem, ne dovoli, da ti win xp iščejo gonilnike za SB, pač pa jih kasneje sam instaliraj....

Poskusi kartico dati tudi v drugi pci slot, lahko se ti grafika tebe z SB ....
Poglej v system managerju...

Meni je stvar tako igrala brez vseh problemov...

Some people... they call me GRIZLI... :)

Matek ::

Evo, vse sem probal, prestavljal kartico po slotih, driveje od 2000 windowsov, pa nič. Prestavljanje PCI slot-ov ni nič vplivalo, z Win2000 driverji pa sploh ni delalo. ŠE kak predlog? Drugače čakam na official creative driverje al pa popravek od M$-ja
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ChiefThunder ::

jah... pomoje boš mogu kr počakat...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FlyVideo 98 problem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
271668 (1230) thramos
»

Modem motorola

Oddelek: Pomoč in nasveti
422785 (2165) joco
»

XP in ISDN modem I-Surf

Oddelek: Strojna oprema
131858 (1586) JohnyB
»

IRQ-ji???

Oddelek: Zvok in slika
161638 (1415) andrej
»

SBLive uporabniki!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161857 (1522) --Switch--

Več podobnih tem