» »

Fuel

Fuel

AapocalypseE ::

Codemaster je najavil novo open-world dirkačino pod imenom Fuel. Gre se o igri brez mej, katera bo prikazala do sedaj največje dirkališče.
Igro razvija Francosko razvojno moštvo Asobo Studios, katero je k dirkanju ustvarilo tudi zanimivo zgodbo. Fuel se odvija v alternativni sedanjosti ampak v kateri je svet totalno razbit z močnimi klimatskimi spremembami. Igralci bodo tekmovali samo z domačimi sfriziranimi mašinami na terenu velikosti 8000 kvadratnih kilometrov, kateri se rasteza od obale pa vse do Nevade. V tako velikem prostoru bomo našli Grand Canyon, visoke planine, pragozdove, močvirja, zapuščena počivališča, puščave itd. Poleg aktraktivne narave, bo Fuel dirkanje otežil z zelo neugodnimi vremenskimi pogoji, kar pomeni da se bomo dostikrat prebijali mimo (ali čez) tornade, peščene nevihte, dež, visokih valov, potresov.... V popolnoma dinamičnem vremenu bo tudi vključena izmenjava dneva in noči (Far Cry 2). Problem za igralce pa ne bo samo vreme, ampak tudi omejene količine goriva. Igro Fuel bomo najverjetneje igrali enkrat naslednje leto.

Trailer te SUPER igre si lahko ogledate TUKAJ

LeXani ::

Izpopolnjen Motorstorm. Tornado je vidt zanimiv ;((
Čas prve prijave 04.11.2005

Berserker ::

Nalov je tudi zanimiv sicer mam izkušnje z pomanjkanjem goriva iz boiling pointa.

laught ::

V tole mal dvomim(codemaster), zgeda kot dirt.motorstorm 2 mi zgleda dost boljše..

LeXani ::

Sam codemasterju gre čedalje naboljše..in dvomim da bi po gridu ki je tako izvrsten, naredli en zmazk...
Čas prve prijave 04.11.2005

Mohic ::

Samo v trailerju so samo "glupi" avtomobili. Mislite, da bodo tudi takšni pravi cesti for high speed ?

Berserker ::

jaz ne pričakujem nekakšnega cestnega dirkanja ampak po off road terenu. maš za high speed nfs serije.

Pesimist ::

samo dirkalne bedarije izhajajo zadne cajte od teh codemasterjev. Ah ja TOCA2 se je bla najbolsa.

Rotaidal ::

samo dirkalne bedarije izhajajo zadne cajte od teh codemasterjev. Ah ja TOCA2 se je bla najbolsa.



Bedarije? Grid je čisto ok.

Pesimist ::

ja tak kot je need for speed pa trackmania :\

Rotaidal ::

Kera primerjava :))

Če tebi ni všeč, še ne pomeni, da je slaba.

laught ::

Kolk bo kaj avtov pa teh vozil not??ziher ne več ko 50.

AapocalypseE ::

Sem malo igral zadevo in me nekak ne pritegne igra. Sem pričakoval boljšo. Dali so dosti na vremenske razmere in to je to. Grafika je dobra.
Career mode sploh ni nič kaj posebnega, kot da greš igrat navadn arcade mode. Nobene zgodbe...
Jaz dam igri 5/10.

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Kolk je kaj avtov jih je čez 20 ?

Valvoline ::

Grid enostavno nima konkurence med online dirkačine.

black ice ::

Grid je zakon. Škoda da bo potrebno na Fuel za PC čakati še debel mesec; prilegla bi se mi ena "nova" dirkačina magari zato da ubijem par ur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

laught ::

Nevem kaj vsi vidite na tem gridu,meni ni bil nevem kaj in je še res daleč za tistimi pravimi dirkačinami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dirt 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10916617 (3195) Buggy
»

GRID: Autosport

Oddelek: Igre
447158 (5269) Pipi_Karamba
»

Race Driver: GRID (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28624124 (8321) uro1001
»

F1 2010 by Codemasters (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18329344 (21714) Jst
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9313026 (9251) thebaloh

Več podobnih tem