» »

F1 2010 by Codemasters

F1 2010 by Codemasters

1
2
3 4

xyxyxyxy ::

Dirt je drugačne vrste igra, tam mi arkadnost povsem odgovarja, zabavno off-road dirkanje, vse kul. Ko pa enkrat pridemo do F1, pa človek pričakuje čistokrvno simulacijo, z nešteto nastavitvami in voznim modelom, za katerega potrebuješ ure in ure, da ga kolikor toliko obvladaš. Dodajo lahko seveda še pomagala za nedeljske voznike, vendar osnova bi morala biti simulacija. Tole, kar so nam dostavili Codemasters, je praktično (poslabšan) Dirt z licenco F1. Vozni model je katastrofa, nastavitev skoraj nič, ob menijih izgubiš živce, predstavitve, ki se jih ne da preskočiti, neskončno nalaganje, ... Pohvalim lahko edino grafiko (minus je ta, da je igra precej neoptimizirana) in odlično zmodelirane proge z ogromno podrobnostmi. Tukaj se pa tudi konča. Čakam na rfactor2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyxyxyxy ()

ABX ::

Kdo je pričakoval simulacijo nima vse pojme razčiščene.

Ni nič narobe da je arkadna simulacija, vendar da morem igrat z 30-40 FPS na high end mašini, čakat menuje brez da bi PC delal in končat v rit AI vsake toliko ker čez določene ovinke gre z 50% hitrostjo enostavno ni zabavno.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

billy ::

Čudi me, da niso sposobni narediti F1 igre na nivoju F1GP4, pa je že toliko let minilo.

Tudi sam sem razočaran nad občutkom vožnje, še vedno rajši odigram f1gp2, kot pa tole. Predvsem s tipkovnico je nemogoče igrati, mogoče je z volanom boljše.

Tudi pri nalaganju ne vem kaj mučkajo. Sam imam SSD v RAID 0, pa čakam celo večnost.

Pomoje so vse skupaj "spacali" skupaj na silo in prehitro. Upamo lahko, da bo drugo leto boljša verzija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: billy ()

thebaloh ::

billy je izjavil:

Čudi me, da niso sposobni narediti F1 igre na nivoju F1GP4, pa je že toliko let minilo.

Tudi sam sem razočaran nad občutkom vožnje, še vedno rajši odigram f1gp2, kot pa tole. Predvsem s tipkovnico je nemogoče igrati, mogoče je z volanom boljše.

Tudi pri nalaganju ne vem kaj mučkajo. Sam imam SSD v RAID 0, pa čakam celo večnost.

Pomoje so vse skupaj "spacali" skupaj na silo in prehitro. Upamo lahko, da bo drugo leto boljša verzija.



Ja bi se kar strinjal, nalaganje je res dolgotrajno...fpsji so pri meni tm od 36 pa tam malo čez 50 v dirki z vsemi detajli na 1920×1080 na kar se da high in ultra.... To so prvi občutki danes po eni uri igranja....kar se tiče grafike bi se reklo da je zadovoljiva ampak kaj ko je to nekaj umes med arkado in simulacijo bolj arkado, če bi vzeli vse od F1GP4 ali 2 in dali to grafiko bi bil zelo zadovoljen. Tukaj pa sem kar precej razočaran, v formuli je zelo teško vozit kar pri nekaterih formulah komaj vidis čez sprednji del.....v gp4 ali2 je bilo to mnogo bolje.
Potem me moti pesek saj ga ubisstvu ni ko zapelješ nanj razn malo na gumah.
Skratka tole je prvo mnenje ko bom pa preigral malo več se pa zopet slišimo.tipkamo!

Blinder ::

Kaj je tista fora za sign in za shranit neki? A če hočeš shranjevat v igri moraš se logirat preko neta, tako da če nimaš kupljene legalne igre ne moreš shranit?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

GLAVNI ::

valda da lahko, loginaš se offline ... torej praviš, da tisti folk, ki kupi igro (kar ti nisi) in nima interneta (kaj pa veš), ne more igrati igre?

thebaloh ::

Blinder je izjavil:

Kaj je tista fora za sign in za shranit neki? A če hočeš shranjevat v igri moraš se logirat preko neta, tako da če nimaš kupljene legalne igre ne moreš shranit?

Ne ne ni potrebno met originala, samo prijavit se je potrebno in to je vse....sploh ne vem kdaj sem se,že ful nazaj pa mi je kar samo prepoznalo da sem prijavljen.
Greš na njihovo stran daš email in geslo dobiš na email potrditev in to je to!

GLAVNI ::

itak ja ... opice ene

Jst ::

Kako pa vklopiš dx11 mode?

ps: V Readme piše, da prepozna gamepade. Mojega Logitech Dual Action, (najbolj osnovni in podoben ps3) igra ne zazna, čeprav če greš nastavljati tipkovnico, potem si lahko po svoje nastaviš tudi gamepad, ampak v readme piše, da gamepade prepozna in da delajo brez da bi karkoli nastavljal.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

The game does look great. I think it looks better than Dirt 2 in DX9 mode without a doubt. By the way you can enable DirectX 11 if you want. My Documents-->My Games-->F1 2010 and look for the .cfg file. Change the value for Force DX9 from true to false and save. In game, make sure all of the options are set to Ultra that are able to be set to Ultra. The "problem" I see with DX11 is a black box will randomly flicker in the middle of my screen. Aside from that you can see for yourself how the game looks in DX11. To revert back to DX9, go back and change the value to true again.


by Erocker: steam forums
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

thebaloh ::

xyxyxyxy je izjavil:

Dirt je drugačne vrste igra, tam mi arkadnost povsem odgovarja, zabavno off-road dirkanje, vse kul. Ko pa enkrat pridemo do F1, pa človek pričakuje čistokrvno simulacijo, z nešteto nastavitvami in voznim modelom, za katerega potrebuješ ure in ure, da ga kolikor toliko obvladaš. Dodajo lahko seveda še pomagala za nedeljske voznike, vendar osnova bi morala biti simulacija. Tole, kar so nam dostavili Codemasters, je praktično (poslabšan) Dirt z licenco F1. Vozni model je katastrofa, nastavitev skoraj nič, ob menijih izgubiš živce, predstavitve, ki se jih ne da preskočiti, neskončno nalaganje, ... Pohvalim lahko edino grafiko (minus je ta, da je igra precej neoptimizirana) in odlično zmodelirane proge z ogromno podrobnostmi. Tukaj se pa tudi konča. Čakam na rfactor2.



Kej veš kdaj izide rfactor2?

ABX ::

Za božiča če boš priden.

P.S: Tu imaš release date za igre.
http://www.vgreleases.com/pc/
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

xyxyxyxy ::

Jap, nekje do konca leta. :)

guest #44 ::

Torej arkada?

Have a nice day, i'm going to watch "The history of knitting" instead, much more interesting.

thebaloh ::

Da arkada!!!
Zanima me kako v igri natavis na full scren ker meni se ne da kar okoli je okon recimo kot bi imel odprt nek program!??

Hvala

Bor H ::

Jst sem zdej probal in mi je čist zabavno. Všeč mi je da na normal + tipkovnica ni ravno mačji kašelj priti do pole positna, bom pa to igral na Xboxu ker rabiš analogne kontrole tukej.

Onlyx ::

thebaloh je izjavil:

Da arkada!!!
Zanima me kako v igri natavis na full scren ker meni se ne da kar okoli je okon recimo kot bi imel odprt nek program!??

Hvala


Alt + Enter

Jst ::

Jaz imam pa Logitech Dual Action, torej samo zavijam analogno in imam vklopljena naslednja pomagala: ABS, Traction Control in tisto črto, ki se spreminja iz zelene v rdečo (ker AF očitno ne dela, niti pod dx11, in ne vidim ovinka).

Je zabavno, ampak šele potem, ko bodo izdali patch.

Je pa arkada, ki ima "simulacijske momente." Zabavno za nedeljske domišljavce, ki hočejo prehitevati svetovne prvake. :)

Moj prvi vtis je: Arkada, ki da igralcu občutek, da igra simulacijo.

Zamerim pa grdi grafiki ojojoj. Dokler ne izdajo patcha, igra izgleda, kot da je ravnokar prišel dx9, pa čeprav imaš vse nastavitve na ultra in vklopljen dx11. (BUT, kolikor berem steam forume, nimamo vsi takšne probleme. Verjetno mešanica novega pogona in ATIjevih driverjev. Ko oboje poštimajo naj bi bila takšna, kot jo vidiš na screenshotih.)

edit: www.totalvideogames.com/F1-2010/review-...

Tukaj se lepo vidijo ovinki, ker je AF očitno vklopljen. Pri meni, čeprav imam v CCCju AF na 16x, zgleda obupno.

edit2: http://www.pcgameshardware.de/aid,77495...

Tu so še lepši screenshoti, kako naj bi igra zgledala. Bom dal svojega jutri, če se bom spomnil (sedaj sem na prenosniku)...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

jRk0 ::

skoraj zivce zgubil, ko se meniji tri ure nalagajo, grafika pa sploh ni lepa, a vseena steka, wtf O_o res nimam dobrega compa, ampak se mafia II dela cist ok O_o
You fuck up once, you loose two teeth.

mihco ::

thebaloh je izjavil:

Da arkada!!!
Zanima me kako v igri natavis na full scren ker meni se ne da kar okoli je okon recimo kot bi imel odprt nek program!??

Hvala

alt + enter

thebaloh ::

Hvala za pomoč, v zameno pa sem vam dal par semplov kako igra zgleda v dežju, in v sončnem vremenu.....sej slike povedo vse , FPS-ji so tam v dežju od 35-50 v soncu pa 40-50!
Od klika na ikono do igranja brez hitenje je pri meni potrebno 42 sec potem izberem 5sec nalaganje v igro in da grem zopet v win porabim 1.25 mincca Testirano na time real!

Še slike:

http://www.shrani.si/f/p/Ct/4FDw86gH/1/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thebaloh ()

thebaloh ::

Hvala za pomoč, v zameno pa sem vam dal par semplov kako igra zgleda v dežju, in v sončnem vremenu.....sej slike povedo vse , FPS-ji so tam v dežju od 35-50 v soncu pa 40-50!
Od klika na ikono do igranja brez hitenje je pri meni potrebno 42 sec potem izberem 5sec nalaganje v igro in da grem zopet v win porabim 1.25 mincca Testirano na time real!

Še slike:















Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thebaloh ()

mihco ::

Nevem kaj jokate okoli grafike...na dx11 je za moje pojme fenomenalna(razen nekaterih artefaktov zaenkrat vidnih samo v maleziji), igralnost je super. V bistvu je igra tocno to kar sem pricakoval...zabavno dirkanje z formulo.

=666= ::

Kakšen dx11 je to , če so kolesa kotna :'(

thebaloh ::

mihco je izjavil:

Nevem kaj jokate okoli grafike...na dx11 je za moje pojme fenomenalna(razen nekaterih artefaktov zaenkrat vidnih samo v maleziji), igralnost je super. V bistvu je igra tocno to kar sem pricakoval...zabavno dirkanje z formulo.



Hehe, a je s5 en mladič ki nikoli ni poizkusil igrati GP4 ali GP2 da bi vedel kaj je zares simulacija :)
Brezzamere ampak tole je Codemasterjev pol izdelek kar se tiče simulacije grafika še nekako gre in zvok....

roCkY ::

Kaj pa, če je cilna publika nekolk drugačna in ni bilo namen narest "prave" simulacije.

mihco ::

thebaloh je izjavil:

mihco je izjavil:

Nevem kaj jokate okoli grafike...na dx11 je za moje pojme fenomenalna(razen nekaterih artefaktov zaenkrat vidnih samo v maleziji), igralnost je super. V bistvu je igra tocno to kar sem pricakoval...zabavno dirkanje z formulo.



Hehe, a je s5 en mladič ki nikoli ni poizkusil igrati GP4 ali GP2 da bi vedel kaj je zares simulacija :)
Brezzamere ampak tole je Codemasterjev pol izdelek kar se tiče simulacije grafika še nekako gre in zvok....

Kaj je z vami ljudje? Igra ni bila nikoli zamisljena kot cistokrvna simulacija. Sicer pa koliko od vas je ze sedelo za volanom F1, da ve kako se obnasa dirkalnik realno?? :S Hvala bogu, da ni miljon nastavitev. Take podrobnosti unicujejo igralnost, kar je smisel iger. Eni si zelimo vsesti za komp in odpeljati kako dirko ne pa 2urnega nastavljanja dirkalnika, ki je na koncu tak bresmiselno, ker so default nastavitve obicajno optimalne. Wannabe dirkaci pa imate Ferarri Academy...

lurker ::

Hehe, a je s5 en mladič ki nikoli ni poizkusil igrati GP4 ali GP2 da bi vedel kaj je zares simulacija :)
GP2 in GP4 sta zaresni simulaciji?! Hoho!

Jst ::

Upam, da se na Steamu hitro pojavi patch, ki ne vklopi (brez spreminjanja .cfg) samo dx11 ampak popravi tudi ostale napake. Recimo dirka 15 krogov in ti guma vsaj enkrat poči, vedno. Nato AI, vsi v istem krogu v boxe, druge zajebava zvok, tretji low cpu usage ponavadi v kombinaciji z ~60% obremenitvijo grafike.

Jaoo, kako je ta izdelek prišel skozi Quality Assurance oddelek, mi ni jasno. Kaj prihaja kakšen velik hit kot je Gran Turismo 5, da so tako hiteli?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

__Devil__ ::

Igra mi ni všeč. Igralnost ni takšna kot sem pričakoval, je bolj arkada kot simulacija. Grafika pa mi tudi ne ustreza za današnji čas.

Moje mnenje.
Lp

=666= ::

Ne mislt da bo pa Gran Turismo 5 neka huda simulacija ;)

Jst ::

Saj ni point v tem ali bo simulacija ali arkada. Zanima me, če je Codemasters preskočil kakšne 3 mesece razvoja oziroma poliranja igre zaradi finančnih vzgibov.

Igro sem pa, kot fan F1, moral kupiti. Mislim 40EUR preorder, po toliko let brez F1 igre, čeprav to ni moja zvrst. edit: Racing ni moja zvrst. /edit

Od igre sem pričakoval fun factor in žal še ne vem, ali sem ga dobil ali ne. Igre ne moreš oceniti po nekaj odigranih urah.

Patche pa nujno rabimo. Sezono 2011 pa pričakujem kot DLC. Vsaj upam na to. Verjetno edini primer, kjer bom z veseljem kupil DLC... :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

šernk ::

guest #44 je izjavil:

Torej arkada?

Have a nice day, i'm going to watch "The history of knitting" instead, much more interesting.


enako.
ko me končno nekdo prepriča da vsaj pogledam minimalne zahteve in ves vesel celo ugotovim da mi bo igra delovala...me vsi opisi odvrnejo od igranja.

thank you codemasters...F1 challenge očitno ostaja na vrhu F1 tudi po tem poizkusu, dokler je ne sprobam sicer ne morem dosti govorit...vendar če ni nastavitev dirkalnika, kjer sem v F1 challenge zagonil mislim da 90% mojega igralnega časa...pol je brezveze, da sploh sprobam igrat
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: šernk ()

Bor H ::

ah, naj vas te komentarji ne odvrnejo od igranja, igra je zabavna, ima nastavitve dirkalnika (kako napredne ne vem, se mi s tem ne da ubadat). Sem pa vedno bolj prepričan da vsi ki pravite da je igra "polom" ste pričakovali simulacijo, nekaj kar codemasters niso nikoli obljubili. Igra zahteva od igralca več kot popvprečna arkada (NFS:underground kreh kreh), definitivno pa to ni rFactor (al kaj je že tista mučilna naprava).

Sicer pa vsakomur svoje, kritike se z vami ne strinjajo: http://www.metacritic.com/game/pc/f1-20...

=666= ::

Men ga špil zmeri bolj seka

Tole sem včeraj posnel

lurker ::

^ very nice, =666=!

Jaz sem probal samo na tipkovnico par krogov in se mi stvar ni zdela pol tako katastrofalna, kot jo nekateri tu opisujejo. Se mi zdi, da dobro pričara sodobno brutalno F1, nekaj kar noben del Crammond-ovega GP-ja ni uspel, IMHO niti nobena EA-jeva F1.

Če ni možnosti priviti čisto vsakega vijaka pri setup-u, tudi ni nič hudega. Tako kot je Bor H rekel, če je pacal Codemasters potem nihče ni pričakoval simulacije kalibra iRacing.

iRacing account in G25 sem že pred letom posodil kolegu, ker enostavno ob mulariji nimam časa ne prostora se tega it, tole pa zgleda kot nalašč za par deset krogov tu in tam. Da vidim, če še kje najdem tisti stari Sidewinder Wheel...

thebaloh ::

=666= je izjavil:

Men ga špil zmeri bolj seka

Tole sem včeraj posnel

No tole je pa za v učbenike, moram reči da sem precej kritičen do špila ker sem pričakoval več nastavitev in bolj sim vožnjo o tem sem že nekaj napisal!
Ampak ko sem videl tole vožnjo mi je zastal dih, kajti z volanom tole izgleda povsem superiorno!
Zanima me katero grafo maš in kater volan, aja pa še to z katerim programom si tole posnel, koliko fpsejv imaš (vem da jih je veliko ki snemajo igro ampak me zanima pač)
Poleg grafe bi prosil še če je to v dx10 al Dx11!

Ker pomoje moja grafična tole ne podpira (Dx11)

Hvala

=666= ::

Posnel sem s Frapsom , volan G25 , grafična Gtx 480 , vse grafične nastavitve do fula , najbrž da špil avtomatično na dx11 , če ti grafa podpira .Fpsji se držijo okol 40 .

particle ::

Na dx10 vozniku tako glavo premetava, da imaš občutek da mu jo bo vsak trenutek odtrgalo xD

AnWar ::

Zelo dobra igra, naj F1 od katerih sm igral do sedaj ( moje mnenje).

Glede fps-jev je pri meni minimum 55, imam namrec vklopljeno Vertical sync tako da pride do max 75, povprecno mi dela 65 fps-jev, tako da mi "skace" od 75 do 55. Nastavitve so maximum.

Moj sistem je v podpisu.

Lp Anwar
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

biokill ::

ali ima podobno igralnost kot grid?

xyxyxyxy ::

Slabšo. Je pa arkada, ja.

thebaloh je izjavil:


Ampak ko sem videl tole vožnjo mi je zastal dih, kajti z volanom tole izgleda povsem superiorno!


O kakšni superiornosti ti govoriš? :)) Si komentiral grafiko ali kaj? Volan ali ne, igra je arkada, force feedback, če igraš z njim, pa resnično porazen. Ni mi jasno, nad čem si kar naenkrat navdušen, lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyxyxyxy ()

thebaloh ::

xyxyxyxy je izjavil:

Slabšo. Je pa arkada, ja.

thebaloh je izjavil:


Ampak ko sem videl tole vožnjo mi je zastal dih, kajti z volanom tole izgleda povsem superiorno!


O kakšni superiornosti ti govoriš? :)) Si komentiral grafiko ali kaj? Volan ali ne, igra je arkada, force feedback, če igraš z njim, pa resnično porazen. Ni mi jasno, nad čem si kar naenkrat navdušen, lol.


Navdušen sem nad vožnjo (666=), kajti če igraš s tipkami je to precej bolj težavno kot pa z volanom saj moraš neprestano tipkati in potem je težko ujeti idealno linijo!
Nisem pa razumel kaj si misli "če igraš z njim, pa resnično porazen" ??

Kritičen pa sem zaradi velikega pričakovanja v smislu nadgradnja GP2 ali GP4, za moje pojme bi bila mešanica GP4 (fizika), Ferrari Academy (Simulacija) in F1 2010 (Grafika) če bi vzeli vse od teh iger kar je v oklepajih bi dobili nekaj s čemer bi bil zadovoljen!

To je moje mnenje!


DrBruce :: danes, 19:57:19citiraj
#
poglej si link ki ga je prilepil

=666= je izjavil:

Men ga špil zmeri bolj seka

Tole sem včeraj posnel



ubistuv sem sele potem videl da mi je SPODI =666= VSE RAZLOŽIL HVALA!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thebaloh ()

lurker ::

Kritičen pa sem zaradi velikega pričakovanja v smislu nadgradnja GP2 ali GP4, za moje pojme bi bila mešanica GP4 (fizika), Ferrari Academy (Simulacija) in F1 2010 (Grafika) če bi vzeli vse od teh iger kar je v oklepajih bi dobili nekaj s čemer bi bil zadovoljen!
GP4 nima dobre fizike, Ferrari Virtal Academy sem pa danes prvič videl (je videt kot da bi jo delal tip od netKar Pro), a kdo ima to Ferrarijevo čudo in lahko pove, če se da nastavit FOV in zmanjšat tiltanje glave (sem gledal en YT posnetek in mi je blo po enem krogu že malo slabo), grafika je pa tudi meni solidna v F1 2010 (pa imam samo NV8800gt).

thebaloh ::

=666= je izjavil:

Posnel sem s Frapsom , volan G25 , grafična Gtx 480 , vse grafične nastavitve do fula , najbrž da špil avtomatično na dx11 , če ti grafa podpira .Fpsji se držijo okol 40 .

Hvala za odgovore, imam pa še eno vprašanje katere volane priporočate (vprašanje za ostale) in se ali bi ti če bi še enkrat kupoval vzel kaj drugega?

thebaloh ::

lurker je izjavil:

Kritičen pa sem zaradi velikega pričakovanja v smislu nadgradnja GP2 ali GP4, za moje pojme bi bila mešanica GP4 (fizika), Ferrari Academy (Simulacija) in F1 2010 (Grafika) če bi vzeli vse od teh iger kar je v oklepajih bi dobili nekaj s čemer bi bil zadovoljen!
GP4 nima dobre fizike, Ferrari Virtal Academy sem pa danes prvič videl (je videt kot da bi jo delal tip od netKar Pro), a kdo ima to Ferrarijevo čudo in lahko pove, če se da nastavit FOV in zmanjšat tiltanje glave (sem gledal en YT posnetek in mi je blo po enem krogu že malo slabo), grafika je pa tudi meni solidna v F1 2010 (pa imam samo NV8800gt).




Komentiral bom samo delček, imam tole Ferrarijevo čudo in je kar dobra simulacija že kar prehudo, sploh če imaš vse pomagala sklopljena in če voziš s tipkami!
Kar pa je minus pa seveda to da so pač samo ene proge in malo slabši detajli neba recimo itd.....
kar se pa tiče tiltanje glave pa nebi vedu v čem govoriš če vzameva dejansko vožnjo, saj med vožnjo tega tiltanja ni je pa viden na posnetkih....
poglej si tale posnetek

kaj je FOV mi še povej

Pa če kdo ve če se da nastavit tipke poljubno za levo desno!

xyxyxyxy ::

balli12, še vedno mi ni jasno, kako si lahko po ogledu enega filmčka povsem spremenil mnenje o igri. Kje vidiš kakšno superiornost? Še nisi igral igre z volanom ali kaj? Kako lahko potem sploh govoriš o simulacijah in nekih primerjavah? Sploh te ne razumem.
In, mimogrede, GP4, ki jo tako opevaš, ima precej slab fizikalni oz. vozni model in kup napak, tisto leto ga je EA-jeva F1 povozila. Prav tako je F1 Challenge (z modi) res odlična simulacija. Da rFactorja in ostalih ne omenjam. In te igre ni za igrati s tipkami, tipke prenesem samo v kakšnem NFS-ju, tam se pa tudi konča.
Tale Codemasterova polomija ni niti omembe vredna, resnično je namenjena nedeljskim voznikom, ki bi radi v prostem času odpeljali tistih par krogov in prehitevali svetovne prvake. Nič več. No, vsaj zame. Ne predstavlja mi nikakršnega izziva, kot da bi vozil vlakec po progi, namenjeni F1 dirkalnikom. In povratni odziv pri vožnji z volanom je katastrofa, o tem sem govoril. Totalno gnilo.
Če kupuješ volan (upam, da ne samo zaradu te igre), se ozri za Logitechom G25 ali pa Fanatecovim volanom (poleg so vrhunski pedali), ki je za klaso višje od Logitecha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyxyxyxy ()

=666= ::

Če še ne bi imel volana , bi danes ubodu G27 al pa
Porsche 911 GT3 RS V2 Wheel

particle ::

=666= Dej posnami še Monaco če se ti da 8-)

lurker ::

kar se pa tiče tiltanje glave pa nebi vedu v čem govoriš če vzameva dejansko vožnjo, saj med vožnjo tega tiltanja ni je pa viden na posnetkih....
Aha, sem mislil, da je med vožnjo tudi tako.

kaj je FOV mi še povej
Field of View.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Project Cars (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27142667 (4869) oo7
»

Dirt 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10916467 (3045) Buggy
»

Dirt 4

Oddelek: Igre
493113 (828) Bantani
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815336 (7598) TechBeats
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9312919 (9144) thebaloh

Več podobnih tem