» »

NOD32 noče posodobit

NOD32 noče posodobit

sk7744 ::

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem si formatiral PC in ga na novo naložil. A se je pojavila ena zanimiva težav pri NOD32. Namreč naložil sem si ga kot ponavadi - še kakšen teden prej sem enako verzijo naložil pri bratrancu in je delovala normalno - pri meni pa zdaj vedno, ko dam posodobi zbirko virusov, javlja, da imam zadnjo verzijo zbirke.

Imam 2 verziji - slovensko verzijo 2.7 in pa angleško verzijo (mislim, da je 2.5) - seveda sta obe piratski verziji. Uporabljam pa XP operacijski sistem.

Nalagal sem že na vse mogoče načine, edino, kar še res nisem poskusil, je to, da bi pobrisal zapis iz registra in potem na novo poskusil inštalirat.

Zanima me, če je že kdo imel kakšne podobne probleme?

jrtjtejtt ::

Prijazen nasvet: naloži si kakšen free Av, npr. Bitdefender. Jaz sem mel nod32 z nodfixom (to si naloži in bo manj problemov) ampak je prepuščal milijon stvari. Defender mi je najdu kar ene par stvari, ki jih nod32 ni.

AndrejS ::

Poskusi se še zaleteti z glavo v zid... morda bo pomagalo.

Če bi KUPIL (!!!) nod32 bi se normalno posodabljal. Zato ga kupi ali pa naloži kakšno brezplačno različico.

sk7744 ::

No, osebno slabih izkušenj z nod-om nimam, zato pa se mi ni ločit od njega... :)
Če pa ne bo šlo drugače, pa se bom vrgel tudi na kaj drugega.

Hvala za nasvet.

OZZY ::

POglej si pravila strani glede piratskih programov...Sicer pa..Kupi original al uporabi kak free program.
Go with the flow.

Greg91 ::

Vse kar potrebuješ je NodLogin, da se ti bo normalno posodabljal

sk7744 ::

AndrejS, hvala za tvoj nasvet, sem že tudi razmišljal v tej smeri (ne tisti prvi predlog, ampak o možnosti nakupa).
Bi se pa lahko vzdržal tvojega "pametnega" predloga in me kar zanima, če imaš ti vse originalno nameščeno na tvojem PC-ju...

PaX_MaN ::

Ej, prov fak off s temi "sej ti tut nimaš vse legalno nameščeno".
Če priznaš, da imaš piratsko programsko opremo, se nimaš kaj bunit. Kriv si. Pika.

Rotaidal ::

Da imaš piratski antivirus na compu, da ti "varuje" pred raznimi virusi in podobnim smetjem:)) Pol pa je že sam ta crack od antivirusa zlobni program, ko sploh ne več kaj ti dela...kar tako naprej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491622950 (21688) mat xxl

Troja

Oddelek: Pomoč in nasveti
293157 (2207) Gandalfar
»

[fork]Antivirus okus meseca

Oddelek: Programska oprema
271976 (1976) Highlag
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619401 (8197) fitipaldi
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711331 (8694) frikihamster

Več podobnih tem