» »

prenosni dvd/divx predvajalniki

prenosni dvd/divx predvajalniki

hokuto ::

Razmišljam o nakupu prenosnega dvd/divx predvajalnika pa me zanima kakšno mnenje o njih. V poštev pridejo taki do 150€ (več se mi sploh ne zdi smiselno, potem jim že resno konkurirajo rabljeni laptopi imo). Ponudba je tudi pri nas kar pestra, po večinoma skromnih opisih pa si je težko ustvariti mnenje kateri bi bil najboljša izbira. Nujno mora bit uporaben tudi doma, torej imeti izhod za tv in delovanje na 220V, kar se mi sicer zdi samoumevna funkcionalnost, a človek nikoli ne ve, kje proizvajalci skušajo prišparati. Čim boljša podpora čim širšemu naboru formatov je tudi zelo zaželjena (da ne predvaja recimo samo točno določenih mp3 bitrate-ov ipd).

Kot alternativo sem razmišljal še o tem ali tem. Torej microstolpih za podobno ceno, ki tudi predvajajo veliko a/v formatov. Predvsem mi gre za to, da lahko kaj mimogrede pogledam ali poslušam, ne da bi bil odvisen od računalnika, kar mi bo predvsem poleti precej prav prišlo. Tako da, če imate še kakšno tretjo idejo za to potrebo komot predlagate.
doke!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wd TV Live (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1173209519 (52982) scipascapa
»

QuickTimeov čas se je iztekel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
6414249 (10474) noraguta
»

Mini PC kot Media server

Oddelek: Kaj kupiti
374362 (3418) mile
»

Kupil bi tablico a sem v dvomih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6821129 (19678) Keyser Soze
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639084 (11133) JanezC

Več podobnih tem