» »

Infiltracija novinarja v ameriški evangelističen kamp

Infiltracija novinarja v ameriški evangelističen kamp

podbevna ::

Kljub temu, da je malo daljši, toplo priporočam v branje tale izsek iz knjige Matta Taibbija.

Ne samo ker lepo prikaže kako religije in drugi kulti manipulirajo z najbolj izpostavljenimi člani družbe, ampak ker je vrhunski primer gonzo novinarstva. Jaz sem neomejeno zabaval. Že samo pripoved o rani iz otroštva je neprecenljiva.

jype ::

Morda bo zdaj bolj razumljiva moja skrb za sekularnost.

Morda bo kdo sprevidel, zakaj je stalinizem terjal manj žrtev kot krščanstvo in zakaj je Sadam pomoril manj Iračanov kot Islam (ki žal še vedno neovirano nadaljuje).

In, da ne bo kdo pametno pripomnil, da na zahodu se pa to ne dogaja... Naj ga spomnim na Waco.

T-h-o-r ::

za tiste, ki mislijo, da indoktrinacija poteka samo v islamskem svetu, in da obstaja samo islamski fundamentalizem priporočam ogled filma Jesus Camp, ki govori o verskem kampu za otroke in poteka v Kansasu, film je dokumentarec, vendar brez komentarjev režiserja, posneto pa je razmišljanje otroške duhovnice in tudi nekaterih staršev, ki svoje otroke tja pošiljajo


http://www.imdb.com/title/tt0486358/
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

T-h-o-r ::

Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

A. Smith ::

In, da ne bo kdo pametno pripomnil, da na zahodu se pa to ne dogaja... Naj ga spomnim na Waco.


...in če bi rad kdo na ta način zagovarjal komunizem... Naj ga spomnim na Jonestown 8-)
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

O smrti

Oddelek: Problemi človeštva
221549 (1078) Cruz
»

Obramba pred islamom preveč "radikalna" za Obamo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7410245 (8723) Blisk
»

Mušarafstan

Oddelek: Problemi človeštva
422163 (2084) jype

Kje so prerokove karikature (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Problemi človeštva
50731489 (21072) kuglvinkl
»

Spomin vode (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
636110 (4630) Maria

Več podobnih tem