» »

Kje so prerokove karikature

Kje so prerokove karikature

««
9 / 11
»»

Keyser Soze ::

No ja. Debata niti nima kvalitete že od samega začetka. Kot prvo je že zlajnana. Kot drugo pa večina sodelujočih nima nič pametnega za povedat.

Razerzone ::

Stran šibkejših jah to zame niso teroristi bl so teroristi k iz unga tanka poj strelajo pa rečejo branl smo se... in poj k se gre kšn neumn fanatik rastrelt tm nek u en lokal kar se men tud zdi neumno, se pa Izraelci spet spravjo u tank pa eno vas počistjo,... in tko do neskončnosti...

ja sej zgubila je na kvaliteti verjetn zato ker zadnih par postov niso usi anti-muslim posti...

Zgodovina sprememb…

Thomas ::

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Dr Evil ::

Dej Amir,preber celo temo,pol pa boš videl kdo je šibek.

Da povem,žrtve šeriatskega prava!Novodobne invkizicije,ki pobije na leto toliko ljudi kot cela evropska pred 500 leti.Cela klerikalna elita jo izvršuje vas pa hujska proti vsemu kar ne skače po njihovi piščali.ČE bi se šlo po pravici,bi vse muftije že zdavnaj zaprli,ključ stran vrgli.

Razerzone ::

Hm se mi zdi da so muslimani?;) Ce sm prav zastopu so se pobil med sabo... Pa še enkrat povdarjam da ne podpiram teh samomorilskih napadov se mi zdijo neumni...

Razerzone ::

De_evil sem prebral več ali manj celo temo pa tud kakšno drugo temo sm prebral in opazil sem edino to da sta vidva s Thomasom en zajeban anti-muslim tandem;) Bi vidva mogla it z unimi 4-mi vojaki v Irak mal musliče pobijat;) Pa brez zamere;)

Zgodovina sprememb…

TwoEyes ::

Razerzone ::

Jah sej zard takih fotomontaž pa je tko kokr je...

Dr Evil ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dr Evil ()

Razerzone ::

Not Found

The requested URL /script/forum/www.glumbert.com/media/rave.html was not found on this server.

hahahaha;) jah zgleda je tip preveč padu not u muzko;);)

;)

Zgodovina sprememb…

TwoEyes ::

Arabska mentaliteta v vsem svojem sijaju

Tale link čist tko, da se malo spravi na svetlo.
Ker tole se premalo kaže, oz. skoraj nič, v medijih.

nurmaln ::

LoL dedalus! Jaz tudi Busha ne bi pustil na oblasti ker on je globalni terorist!

Tud men Bush ni niti malo pri srcu ampak je pa res, da se počutim veliko bolj ogroženega s strani verskih fanatikov kot pa s strani ameriške vojske. Če se že gremo to igro, da nihče ne bi smel imeti jederskega orožja pa ti lahko povem, da če obstaja možnost da ga iran razvije sem zelo vesel da ga imajo dovolj na zalogi tudi zahodne države tipa ZDA. Si lahko predstavljaš svet v katerem se vse zahodne države odpovejo jederskem orožju nato pa kak iran razglasi da oni ga pa zdaj imajo. Za ostale ne vem ampak jaz bi postal rahlo nervozen.

TwoEyes ::

Razerzone ::

nurmaln kr se mene tiče bi blo najlepš da ga noben nima... samo pravim da če se gremo kao eno razorožitev poj se djmo usi? ne pa po ameriško djte se usi samo mi se namo.. pa bo svet delal tko kokr bomo mi rekl... sej ni važna količina pomembno je to da do uporabe jedrskega orožja ne sme priti... samo je pa res če ga imaš da te ne bo nobeden napadel... pa itak da se cel svet boji iranske oborožitve ker tudi zame un njihov predsednik ni lih pr seb...

TwoEyes ::

Jah sej zard takih fotomontaž pa je tko kokr je...


A potem praviš, da Arabci delajo fotomontaže ''treniranja'' otrok, da bi se jih svet bal, v resnici pa tega ne počnejo, al kako?
Make no mistake, oni so jako ponosni na te svoje svinjarije.

Razerzone ::

jah sej to delajo ker to je njihovo verjetno edino orožje da se jih svet boji drugega pa nimajo...

OwcA ::

Ja, kam bi pa prišli, če se jih svet ne bi bal!
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Daedalus ::

...in so zato upravičeni do "samoobrambe" v smislu samo-razstreljevanja mladine sredi s civilisti natrpanih ulic?

Si to htel povedat?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Razerzone ::

Ne sej to je un "kao" boji kdo se jih pa sploh boji??

Razerzone ::

Ne daedalus mogoce ce bi bolje bral moje poste bi celo zasledil da sem napisal da ne podpiram teh napadov....

TwoEyes ::

jah sej to delajo ker to je njihovo verjetno edino orožje da se jih svet boji drugega pa nimajo...


Edino orožje...
Aha, se pravi, ko zmanjka vseh ostalih možnosti, streniraj in naščuvaj na ''njih'' lastnega, z razstrelivom opasanega otroka?

Razerzone ::

Ne mislil sem te slike! v tem smislu da se jih svet boji še preden to delajo ne pa to da se samorazstreljujejo...

no zapuščam to debato k to je preveč politike;);)

Zgodovina sprememb…

TwoEyes ::

v tem smislu da se jih svet boji še preden to delajo ne pa to da se samorazstreljujejo...


Škoda je narejena, pa če nobeden od teh otrok v svojem (kratkem) življenju ne vrže niti petarde!
Tukaj gre za ''sick'' vzgojo, v najbolj občutljivih letih.

Ni opravičila.

Barakuda1 ::

Hja, sej ni kaj dodati, razen enega.

V ZDA menijo, da je nošenje orožja ustavna pravica.
Še več. Toliko taborov in piknikov in srečanj, na katerih se urijo v rabi in uporabi raznovrstnega strelnega orožja tudi otroci, si je kar težko predstavljati. In mamice in očki so povrhu še strašansko ponosni na svoje malčke, ki znajo streljat.
Fotk in filmčkov (takšnih in drugačnih) kjer so otroci oboroženi do zob je v ZDA verjetno več kot kjerkoli drugje v svetu.

Kje se že dogaja, da mulčki v osnovnih šolah pobijajo (streljajo nanje)učitelje in sovrstnike:\

Imet vsaj približno enaka merila do vseh, ne bi bilo na odmet.

Pšenični ::

Dejstvo je da pač skrajneži al kako jim že pravte nimajo modernega orožja - raket ki prletijo u izbrano okno.Na ta način to pomen k najdejo enga modela ki si prpne ene 10kg tnt to nadomestijo.Sliš se grozn sam tko je.To so pač njihove pametne bombe.

TwoEyes ::

Primer ''Hamasovih otrok'' seveda nikakor ni osamljen, žal.

Azrael ::

Heh samomorilski bombaš = pametna bomba?!?

Ok, samo potem jih uporabljajo na najbolj kretenski, slaboumen način. Napadi na civilne cilje so lahko izvedljivi, mnogo lažji kot na vojaške, samo ne povzročijo drugega kot strahoten odpor proti storilcem.

Na ta način si delajo samo medvedjo uslugo.

Za tiste otroke???, ki mečejo kaenje na oklepnike, pa je itak že dolgo znano, da je to njihova zabava, da se potem vidijo na TV. Kot, da je bilo v Franciji kaj drugače.
Nekoč je bil Slo-tech.

TwoEyes ::

Ali tudi v Ameriki otroke izkoriščajo za živi ščit?

Razerzone ::

jao moram se uključit two eyes zakaj bi američani uporabljal otroke za živi ščit ko pa streljajo z enih letalonosilk ki so ne vemo koliko km daleč izven kakrnešga koli dosega pač moderno orožje....

Trubadur ::

Ja seveda...iz letalonoslik streljajo z 9mm pištolo:\
Berite Thomasa!

TwoEyes ::

Amir. Se pravi, ker nimajo letalonosilk, jim pa opravičimo?
In Američani bi drugače počeli isto?:\

Ne vem, kaj hočeš povedat. Res ne.

TwoEyes ::

Če se ne motim, so prejeli še eno opravičilo, oni pa po svoje

Mati ::

Treba je pogledat problem še iz druge plati. Muslimani nosijo v sebi en velik manjvrednostni kompleks do zahoda.
Poleg tega ima večina muslimanov oprane možgane s to vero nasilja, saj navsezadnje so muslimani v sporu ne samo z zahodom, pač pa z vsem kar jih obkroža. Pakistanci so skoraj da v vojni s hindujci, tudi s komunisti se ne ujamejo (glej afganistan, Čečenij...), da ne govorimo o katolikih itd.
Mislim, da v kolikor ne bi sedeli na črnem zlato, muslimanske vere že zdavnaj več ne bi bilo.

Napovedujem zlom islama v roku 20 let!

Pšenični ::

Glejte jaz nimam nič prot muslimanom,ampak žalu jih pa nebi ane, kdo je na tem svetu s kom v konfliktu ,saj tud zahod ni tolk nedolžn a ne?
Začel smo pr karikaturah ,jaz jih ne odobravam,če jih pa kdo je to njegov problem.
Če bi mene kdo žalu bi se tud zase postavu ane.Tko ko vsak.

Razerzone ::

Lej ti samo tko vera nasilja! Vse najvecje vojne na svetu so povzrocili zahodnjaki 1., 2. svetovna vojna pa še bi se dalo nastevati in poj lahko govorimo kera vera je nasilna... ne vem odkod tebi nasilna vera?? kaj mislis ker si prebral par novick in par slikc vidu da zj ze poznas vero??

Pakistanci so bili ze tako receno v vojni z hindujci (indijo) pa se mi zdi nekako da odkar so stestiral jedrsko orozje niso vec, se prav je tud mal indija stisnla rep med noge in se umirla je pa kar naenkrat mir med njimi!? In ce bi bli Pakistanci (muslimani) taki kot si tukaj nekateri predstavljajo bi verjetno to orozje tudi uporabili...

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::


Glejte jaz nimam nič prot muslimanom,ampak žalu jih pa nebi ane, kdo je na tem svetu s kom v konfliktu ,saj tud zahod ni tolk nedolžn a ne?


Saj ne gre za to, da je zahod nedolžen.


Začel smo pr karikaturah ,jaz jih ne odobravam,če jih pa kdo je to njegov problem.
Če bi mene kdo žalu bi se tud zase postavu ane.Tko ko vsak.


Eno je, če se postaviš zase. Drugo je, če iščeš izgovore za buzoriranje vseh, ki ti niso všeč, in tretje je, da se postaviš zase tako, da razbiješ prvega, ki se ti zdi podoben tipu, ki ga ne maraš in je seveda šibkejši od tebe.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Pšenični ::

Dej stari sej vemo kdo izvaža demokracijo

Thomas ::

Svoboda izražanja je načelno in pomembno vprašanje. Protestniki v Arabiji ga ne razumejo bolj, kot se mi spoznamo na sedlanje kamel.

Zato komot zanemarimo, kar imajo oni o tem za povedat.

Sej, svoje lahko povedo. Ni pa treba, da jih jemljemo resno. Laho rečemo - bull.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

cryptozaver ::

Razlike v mentaliteti tistih ki bi probleme resevali z B-2 in tistih ki tulijo po Londonu s transparenti NI !

Thomas ::

> Dej stari sej vemo kdo izvaža demokracijo

Seveda. Pa cepivo proti ptičji gripi tudi.

Se kdo ne bo cepil, ko in če pride čas?

Bo kdo zaupal Allahu?

Tako kot Talibani v Afganistanu, niso cepili otrok in jim jih je vsako leto umrlo 30000.

To hočete?

Ko izbruhne Ebola, naj ne pridejo Američani, Evropejci in Japonci dol?

Zahodne farmacije se odrekate nasploh?

Zakaj ne?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Razerzone ::

Jah Thomas sej ti itk nobenga ki ne govori to kar ti hočeš slišat ne poslušaš... tko da s tabo se sploh ni vredn kej pogovarjat ker to se ne da...

cryptozaver to maš pa čist prv... isti in eni in drugi...

Razerzone ::

Thomas če si tok "pametn" se poj Američani, Evropejci, Japonci, itd odrekate nafte iz teh držav??????
K mi se ne zdi da je pomaganje bolnim prioriteta američanov pri vstopu v Afganistan pa Irak...

Zgodovina sprememb…

perci ::

Naj povem samo to, da ima tudi svoboda izražanja na tem forumu določene meje. Če bo še kdo soforumaše obtoževal, da so lakaji teroristov ali da podpirajo terorizem - brez dokazov seveda - se lahko komot znajde v postopku za naziv.

Enako velja za tiste potencialne kršitelje, ki bi pozivali na uničenje zahoda, likvidacije karikaturistvo ali kogarkoli drugega.

Tok nej bo jasno. Karikature lahko objavljate po mili volji, neosnovanih obtožb, pozivanja k nasilju itd, pa tule ne bo.

Ne trudite se komentirati tale post, ker bo komentar brisan. Če koga srbijo prsti, ima pritozbe.

Brane2 ::


Dej stari sej vemo kdo izvaža demokracijo

Stari, kaj ima izvoz demokracije s tem ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Pšenični ::

Heh ,cepivo prot ptičji gripi delajo tud u Švici.Hvala bogu

Razerzone ::

Haha dobr da so u Švici nevtralni za use;)

_marko ::

->Thomas če si tok "pametn" se poj Američani, Evropejci, Japonci, itd odrekate nafte iz teh držav??????

Msilim, ti pa si nesramen. A bi rad arabce še v večjo bedo pahnil? :\
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Thomas ::

> Thomas če si tok "pametn" se poj Američani, Evropejci, Japonci, itd odrekate nafte iz teh držav??????

Ja. Lažje, kot bi se oni hrane, ki jo uvažajo z Zahoda.

Zahod preživi tudi z 200 dolarji na sodček nafte in jo kmalu načrpa zase dovolj. Če bi na Zahodu šli po stopinjah Izraela, ki se zdaj ločuje od Palestincev, bo rezultat samo ta, da bodo Arabci zelo hitro lačni.

Samo Zahod tega noče. Hoče obojestransko koristno sodelovanje.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

gumby ::

>>Thomas če si tok "pametn" se poj Američani, Evropejci, Japonci, itd odrekate nafte iz teh držav??????

kolikor mi je znano, nafte niso sami naredili... imajo pac sreco, da jo imajo pod svojo ritjo

in ja, nafta je edina stvar, ki jo lahko ponudijo zahodu.
razen terorizma in debilov z bombami okoli pasu mogoce...

Razerzone ::

LoL niti ne samo če on pravi da bi se teli moral odreči zdravilom nej se poj zahodni svet odpove nafti pa bomo vidl kdo bo padnu v večjo bedo... k vrjem svet brez nafte bi se dobesedno ustavu...
««
9 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obramba pred islamom preveč "radikalna" za Obamo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7410216 (8694) Blisk
»

Pakistan blokiral Facebook, Youtube, Wikipedijo in Flickr (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7626800 (24938) ahac

Prerok in karikakture (nadaljevanje) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1498851 (6267) BigWhale

Več podobnih tem