» »

Katera Vista bo delovala na mojem prenosniku?

Katera Vista bo delovala na mojem prenosniku?

urosmetla ::

Pred 8meseci sem kupu nootbook z angleško Visto Home Premium! Potem sem komp formatiru in naložu Visto Enterprise - slovensko!
Ker za to aktivacijo nisem vedu, mi je zj po enem mescu prenosnik zašteku, ne zažene mi več Windowsa...Vpraša me, če bom vpisu aktivacijsko kodo...če vpišem kodo, ki jo mam na hrbtni strani notbooka, mi napieš, da to ni aktivacijska koda za ta windows! Edino kar lahko je dostop do interneta. Ali obstaja kakšna možnost, da to Visto ponovno usposobim, ne da bi moral formatirati računalnik?
Če bom že moral formatirati računalnik, katero visto naj naložim, da mi bo delovala? Samo angleška Vista Home premium? Katera Vista je najboljša? Ali je to Vista Ultimate? Ultimate lahko nadgradiš v slovensko ane?
S katere strani naj to Visto snamem dol, po možnosti da bo Slo version!? Trenutno od slovenski torrent strani uprorabljam partis...

NAJLEPŠA HVALA TISTEM KI MI BO LAHKO ODGOVORIL NA TA VPRAŠANJA! če je možno, bi za odgovore prosil čimprej, ker bi komp NUJNO rabim!:)

LP,
Uroš

OmegaBlue ::

Le in samo Vista Home Premium, ostale boš kupil. Za vse ostalo [ Windows Vista ] Vprašanja in težave - vse že odgovorjeno po 5x.

Pravila - nelegalne programske opreme pa ne podpiramo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264490 (64082) Seljak
»

Windows Vista Home Premium Install CD

Oddelek: Operacijski sistemi
323991 (3241) ender
»

Vista OEM, nekaj vprašanj

Oddelek: Operacijski sistemi
342780 (1907) Galaxy
»

Vista Upgrade ne gre na prazne diske (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
11814551 (10184) MrStein
»

Cene za Visto so tu, Vista še ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
8310015 (6752) Smorny

Več podobnih tem