» »

peka novega pekača spodletela

peka novega pekača spodletela

milc23 ::

pozdravljeni vsi skupaj, sem pravkar frišen na tej strani...greenhorn :P...pa kr k stvari..v eni štacuni sem kupiu dvd pekač, ki mi ga comp prepozna kot OPTIARC DVD RW AD_7203A...no na njemu piše label flash...kera firma pa dejansko ne vem

problem je v tem, da ko hočem zapeči dvd, mi vedno spodleti, le redko zapeče...pri tem porabljam hitro nove dvdje :)

imam ashampoo burning studio 7, ko se pripravi na peko mi peka takoj spodleti...obstaja kakšen firmware za pekača, ali imam napačne dvdje(traxdata dvd+r)?? v čem je problem?prosim pomagajte

počasi že zgubljam živce in me ma da bi ga z hammerjem razbiu na prafaktorje :), naj ga nesem na servis??? lp Milan

wooted ::

probi z nerotom. za probo peči na dvd-rw/dvd+rw

Samson ::

Tile optiarci so znani kot zelo problematicni. So pa neka kvazi kombinacija NEC-a in Sony-a. Kjer je sony je pa hudič, hehe. Ni sony to kar je bil vcasih...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

milc23 ::

..zgleda da se ga bom po hitrm postopku znebu!kaj je to za en jajc?! zdaj sem dal gor še firmware v1.05 (prej 1.01) pa je še vedno isti problem...sprobal sem tudi pri nero 8, kjer je isto

na dvd rw-je mi pa peče ja... ga bom kr en dan lepo na servis odnesu in jim j..u vse po spisku :)

Nagi Bator ::

Tile optiarci so znani kot zelo problematicni. So pa neka kvazi kombinacija NEC-a in Sony-a

Kaj si naj predstavljam pod problematicni?
Sam imam "Optiarc DVD RW AD-5170A" meni prodan kod NEC pa se ne spomnim, da bi kak disk do sedaj zagnal v kos (trkam ob les) 0:)

MilkyWay ::

Probaj s kakšnimi drugimi DVD mediji. TraxDate dela Ritek, ki pa niso ravno med boljšimi. Priporočam Verbatim DVD-je, še posebej, če narejeni na Japonskem (Taiyo Yuden).

xabre ::

Pa znižaj hitrost zapisovanja.

ANGEL_B ::

Lahko je problem da pices DVDje na najvisji hitrosti.
Tusi sam sem mel vcasih s kakim dvdjem problem ce sem ga na njavisji hitrosti pekel, pa ceprav je pisalo na njem da podpira to hitrost.
Tak da probaj pocasneje pa bos videl al je hitrost problem al kaj drugega.
Potem pa probaj z dvdji od kake druge firme.
Sam ze kr nekaj casa uporabljam samo se verbatim. Mislim da so najcenejsi, pa problemov z njimi tudi nimam.

milc23 ::

čao vsem skupaj...sem sprobau tudi peči na 4x hitrosti pa je isto spodletelo...je pa nekaj na verbatimovih ja...imam enega verbatim rw dvd pa ga je lepo zapekel...toda vseeno ga bom na servis odnesu, ker nič ne sovražim bolj kot to, da kot kupec plačam izdelek, ki pozneje ne dela kot je treba...brrrr me razjezi :)..hvala za trud

wooted ::

naj ti dajo še nove dvd-je


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100909 (25418) nuclear
»

Optiarc AD-7173A!! Kaj je res tako zanič? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
578317 (5328) mtosev
»

Kvaliteten S-ATA pekač (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
924175 (3650) k4vz0024
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220254 (11770) svejk
»

NEC 2500 visje hitrosti pisanja in bitsetting (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
12610283 (6522) delfinus

Več podobnih tem