» »

Warhammer Online: Age of Reckoning

Warhammer Online: Age of Reckoning

Body ::

Igra Warhammer Online: Age of Reckoning izide v drugi polovici tega leta.
Igra izgleda dobro in priporočam da si ogledate gameplay videe na www.gamespot.com
Imam pa tudi eno vprašanje:
Zanima me če se komu sanja, če je treba igro plačevati kot WoW ali jo lahko igraš kot GW??

Mavrik ::

Warhammer bo seveda plačljiv, tako kot WoW. Zgodnja mnenja in opisi kažejo, da precej kopira WoW in mi zaradi tega osebno niti ni tako privlačen.
The truth is rarely pure and never simple.

Rotaidal ::

Da... Warhammer preveč kopira WoW. Interface in podoba igre je preveč podobna WoW. Največja razlika bo v tem, da bo Warhammer bolj pvp usmerjen.

Meni osebno se mi igra Age of Conan veliko bolj dopade . Predvsem sistem bojevanja. Saj naj bi bilo veliko več odvisno od skillov igralca.

eriq ::

Warhammer je na "sceni" veliko dlje kot WoW in kolikor sem slišal so ustvarjalci WoWa kopirali veliko reči iz Warhammerja in ne obratno. Začetek je bil seveda z namiznimi igrami.

Kar se tiče interface-a.... princip vse MMO-jev je isti, tako da tu nimajo kaj novega pogruntat. Bi se reklo: >Isto s*****, drugo pakovanje< hehe :-)

Meni se Conan sicer dopade, ampak je za razliko od WoW zelo slabo vplival na moje oči :-/ WoW lahko igram ure brez efekta, po dveh urah AoC-a pa me svetloba monitorja naenkrat začne motiti. Čudno.

Danes sem kupil WAR in mi ga zdaj šele patcha, tako da bo treba malo počakati, me prav zanima kako pa kaj bo.

A kdo ve če obstaja že kakšen sever na katerem so slovenci oz če obstaja kakšen guild?


LP

ahac ::

Obstajajo govorice, da je Blizzard nekoč delal Warhammer strategijo, ampak so se skregal z lastniki licence in potem igro predelal ter izdal kot... Warcraft.

so ustvarjalci WoWa kopirali veliko reči iz Warhammerja

In oni od Lord of the Rings...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Rotaidal ::



A kdo ve če obstaja že kakšen sever na katerem so slovenci oz če obstaja kakšen guild?


LP


Večinoma so oz še igrajo na Eight peaks serverju:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

DOOM_er ::

Obstajajo govorice, da je Blizzard nekoč delal Warhammer strategijo, ampak so se skregal z lastniki licence in potem igro predelal ter izdal kot... Warcraft.

so ustvarjalci WoWa kopirali veliko reči iz Warhammerja


In oni od Lord of the Rings...


vsi kopirajo od vseh
Robots will steal your job. But that's OK

Rotaidal ::

Heh...gre warhammer po poteh aoc? :)

Blizzard: Warhammer players already returning to Warcraft

http://www.gamesindustry.biz/articles/b...

Zanimivo... kakšno še bo le stanje, ko pride wotlk :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre ki lahko zrušijo vladavino World of Warcrafta

Oddelek: Igre
416058 (2208) Dpool
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487179 (4627) Denis6
»

World of Warcraft patch 3.3: Fall of the Lich King

Oddelek: Novice / Igre
223782 (2668) FireSnake
»

Warhammer vs. World of Warcraft

Oddelek: Igre
61221 (968) Gabrioly1
»

Warhammer online

Oddelek: Igre
182225 (1835) ahac

Več podobnih tem