» »

gothic 3 delovanje

gothic 3 delovanje

zidzid ::

Imam gothic 3 in ko jo igram mi zelo veliko "lagga", nastavitve imam na na najmanjši ravni ampak mi še vseno "lagga" še posebej ko vzamem baklo ven, imam zadnji 1.12 uradni popravek, če namestim community patch 1.74 ki ima več grafičnih izboljšav mi še bolje "lagga".
Specifikacije:
-nvidia 9500GT 1GB rama
-intel core 2 duo E4500, 2.2 Ghz, 2 jedri
-2GB rama

opeter ::

Pozabil si napisati, na kakšni resoluciji igraš. Verjetno je za tvojo grafično uporabljena nastavitev enostavno prezahtevna. Dodatno bi bilo morda smiselno naviti CPU in dodati še 2 GB RAMa.

Vse je odvisno od grafičnih nastavitev in bonbončkov.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

zidzid ::

Sigurn je bla resolucija, drgač pa sm probu navit cpu ampak matična "ne podpera" 4GB rama pa tut ne če je "nizkofrekvenčn".

The Player ::

pa ti lagga celotno igro od zagona do izhoda, al samo na začetku?
moja izkušnja je bila, da mi je laggal samo na začetku potem se je pa stvar umirila, sem pa mel na 1680x1050 resoluciji.
drgač je zelo težko prepričat gothic 3, da bi ti lepo delal, ker je slabo optimiziran pa poln hroščev, tko, da na žalost se boš moral navadit na to.
tudi ko sem manjšal nastavitve ni blo videti nobene razlike v pohitritvi/upočasnitvi, skos je blo isto, vsaj pri meni je bilo tako.

paljer ::

Gothic 3 ti laga zaradi premalo rama in verjetno počasnega diska, ker vsakih par sekund prenaša podatke iz diska.

Izi ::

Kaj dosti ne moreš narediti, lagganje med premikanjem po ozemlju je značilnost Gothica 3.
Sploh na začetku, ko zaženeš igro je kakšno minuto vse skupaj precej neigralno zaradi zatikanja, potem pa se zadeve umirijo in če imaš 4 GB RAMA in SSD je vse skupaj kar tekoče.
Predvsem trdi disk je največji krivec za lagg v Gothicu 3. Velikansko ozemlje zahteva novo včitavanje ozemlja na vsakih nekaj sekund, če tekaš naokoli in trdi diski tega enostavno ne zmorejo ne glede kako hitrega imaš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Arcania: Gothic 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25837305 (30197) Izi
»

Gothic 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
43042406 (21654) Lonsarg
»

RAM Sprememba "preformance" računalnika z DDR 1GB na DDR 2 GB

Oddelek: Strojna oprema
51527 (1273) Poldy
»

opis sistemskih zahtev pri igrah

Oddelek: Igre
151619 (1166) Izi
»

Neverwinter Nights 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1478745 (6248) Alpheus

Več podobnih tem