» »

cenik programiranja

cenik programiranja

elmer ::

Mene pa zanima predvsem kaksen cenik imate vi tu gor, predvsem tisti, ki se ukvarjate s programiranjem? Koliko bi recimo racunali, ce bi hoteli sprogramirati v VB6 dostop do baze v ACCESS-u? Npr. urejanje, dodajanje, azuriranje, brisanje baze. Program bi naj izgledal ala adresar v Outlook Expressu.

plizzzzzz ::

no naprimer:
25 do 50 EUR na uro odvisno kolk dobr mislis da si, pa recimo za en mesec dela (cca.160 ur) odvisno kaj vse naj bi pocel tale program pa kolk dokumentacije naj bi imel ob sebi, nekaj pribliznega pa lahko naredis tudi v enem dnevu.

:|
plizzzz

VASkO ::

jaz pa mislim, da on rabi to kot obvezno vajo na FERIju ali na FRIju, hahaha :D

Taras_Bulba ::

hm take naloge delajo na FRI v drugem al pa tretjem letniku informatiki. Če je model res prišel do tam, pa ne zna tega...hm

elmer ::

Model je prisel s FERI-ja Maribor, kjer je diplomiral iz elektronike. Bi bil zelo vesel, ce bi se takih stvari ucil na faksu pa se jih nisem. Zaradi tega sem se jih naucil sam in me samo zanima do koliko priblizno se lahko pogajam s stranko.

Taras_Bulba ::

A ja sori:8) . V tem primeru pa tko kot je plizzzz reku. Kolkor misliš, da si dober. Jaz osebno, če bi to delal(pa ne ker nisem informatik ampak logik), bi upošteval tudi namembnost in pomembnost programa, velikost/pomembnost stranke. Bi bil pa tudi pošten do stranke in nebi računal 50 EUR na uro in potem projekt vlekel do onemoglosti...

alesrosina ::

eeeeeeeeeeeeeeee ..... 50 evrov na uro ?? u, matr .... pol bi jst lohka bil ze mutimiljarder .... kok bi pa vi recimo racunal za eno spletno stran, dokaj zahtevno (z aspji - novice, tel. imenik, userji, iskalnik, in se kej)? jst sem jo naredu za 50jurckov (SITov, da ne bo pomote) ... to je mal pocen glede na teh 50 evrov na uro ...

Elemen_T ::

ASP:
Potem pa se premalo ceniš, če si res tak projekt naredil za 50k.
Jest za kaj takega računam več kot 100k.

alesrosina ::

hm... jah, mogoc je razlog u tem, da sem se dijak in da je blo to narjen za enga druzinskega prjatla in njegovo firmo ...
hja, nasledni projekt bo ze mal drazji ;)

darh ::

jah.. delanje za familijo al pa dobre kolege je pain in the ass.. vsaj kar se $$$ tiče....
vse je pa fora tega kolk misls da si dobr in kolk je posel vreden pa seveda kolk si ga zelis dobit... ce postavs previsoko ceno pa se stranki ne zdis vredn tega dnarja se lohka poslovis od posla.. ce pa zacnes pol nizat.. bo seveda vsak mislu da te bo spravu tam nekje do nule... bad ane ?
Excuses are useless! Results are priceless!

alesrosina ::

xbite ... da, mas cist prov. sam kva cs ... tud 50 jurckov je za prvi placani projekt cist kul. Si lohka vsaj digitalca kupm ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predragi električarji, očitno v Sloveniji trg ne deluje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16834760 (3138) feryz
»

wtf sosed.si... (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Loža
1340117927 (40136) Poldi112
»

Ocena urne postavke (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
7717100 (14016) Invictus
»

Pa dobr, kaj je s temi obrtniki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9015926 (13069) Pithlit
»

Iščem programerja in sprašujem za urno postavko (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6211387 (5265) ThinMan

Več podobnih tem