» »

Izkušnje s štacuno Rolan d.o.o.?

Izkušnje s štacuno Rolan d.o.o.?

kuglvinkl ::

Torej ima kdo izkušnje s to štacuno, Grancije itd.

Namreč odkril sem, da imajo nenormalno poceni skener, ki ga kupujem (D1250U2) in me zanima, naj ga ubodem pri njih (pogoj ne-levaki) ali naj grem k generalnemu uvozniku, ki ga ponuja z 5k SIT dražje.

Še link: www.rolan.si
Your focus determines your reallity
  • zaklenil: whatson ()

bastadu ::

Za študentsko izkaznico pa ponujajo še 12% popusta, kar mislim da se ti še bolja splača... Mislim da so kar vredu podjetje, njihova spletna stran je po mojem okusu zelo dobra in strokovno narejena, nisem pa še kupoval tu, tako da ti bo to moral reči nekdo, ki je že kupoval...

BigHugo ::

Izkušnje so pozitivne. V času garancije ti stvar brez problema zamenjajo z novo. Tako je bilo vsaj pri meni. Skratka zelo korekten odnos prodajalec-kupec.

LP BigHugo
LP BigHugo

andrej ::

Fantje tam zagotovo niso levaki, in ce majo ceneje kot druge kar kupi tam. Ti nima kaj bit. So dobra stacuna.

kuglvinkl ::

Kul, bom naročil pri njih. Poročam, ko dobim pošiljko.
Your focus determines your reallity

dexter ::

cool so

kolega je kupil digitalca pri njih,se zastonj kartico 32mb so dali
in brezplacno postnino (cenej ne bi prisel nikjer v SLO)
naslednji dan je ze imel vse doma,pohvalno!



kuglvinkl ::

Da zaključim post. Skener sem naročil v ponedeljek, v torek zjutraj je že bil doma. Sicer sem v opombe zapisal, da prosim, če mi ga hitra pošta izroči po tretji uri, ker je zjutraj verjetnost, da je kdo doma zelo majhna, na srečno pa sem poštarja le prestregel.

Torej:
- stran (.net) 10
- hitrost dobave 10
- kompliciranje 0
- prevzem 8 (ker ne vem, zakaj imajo opombne pri naročilu, če jih ne upoštevajo)

Podelim jim oceno 9.5 od 10 možnih.
Zakaj sem tako navdušen? Ker so podjetje, ki ne konkurirajo samo z extremno nizkimi cenami. Po domače, imajo dodano vrednost. Tudi dislokacija ne predstavlja nobenih ovir.
Your focus determines your reallity

garfield ::

Najlažje je pa poštarja naštimat da ti dostavi pošilko ko se tebi sprdne ??? Haloooo

whatson ::

Debata končana. :)
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Kaj kupiti
4501894997 (4252) DePalmo
»

Spletna trgovina Oskar Veliki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23475486 (16472) scipascapa
»

Dinokomp izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9216415 (8956) x4en0n
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786119822 (51163) r3dkv1c4

Več podobnih tem