» »

Dinokomp izkušnje

Dinokomp izkušnje

1
2
»

RejZoR ::

Jezst imam 120 GB v netbooku. Zares velike stvari zdej pač hranim na prenosnem disku.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

stoneman ::

Pozdravljeni.Danes nameravam naročiti računalnik za prijatelja preko dinokompa.In ko dam vse izdelke v košarico in kliknem naročilo se mi pokažeta dve opciji:
POŠTNINA

in

POŠTNINA PRI NAKAZILU NA TRR.

In nevem kaj naj izberem.Nameravam pa plačati 30 % avans.Mi lahko kdo pomaga.

PNG ::

Pokliči jih pa vprašaj...

stoneman ::

Zdej pa bi vas prosu če mi lahko še nekaj poveste.

Včeraj sem po internetu naročil računalnik pri dinokompu.Danes dopoldan pa sem šel na pošto kjer sem dinokompu nakazal 30 % avansa.Vendar ko grem na njihovo stran še vedno piše da naročilo čaka na nakazilo ARE. A mi lahko kdo pove kako je s tem?

PNG ::

V soboto ne delajo oziroma delajo samo do 12ih...

stoneman ::

Ja saj jaz sem avans plačal pred 12 uro.A bi potem že moralo pisat da so prejeli al kaj takega?

TOP ::

Ne ker Dino sigurno ni utegnu pogledat,če mu je kdo nakazal,ti bo sigurno pisalo v ponedeljek,kar brez strahu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

Loocas ::

Saj denar ne potuje s tako hitrostjo med računi, đizus no.
Od fizičnih oseb denar lahko potuje 4 ure ali pa celo kakšen dan glede na to, da si vplačal na pošti.

stoneman ::

Vredu.
Ker js sm prvič tko naroču da sm plačau vnaprej in sem bil malo v skrbeh

mr1two ::

Ne skrbi, ni v njihovi navadi, da bi po pošti opeke pošiljali ali pa celo "pozabili" na kakšen avans. So poštena trgovina.

stoneman ::

No zdej pa piše da je računalik že v sestavi.A kdo ve koliko časa bo treba da ga dejansko dobim na dom?

chucki ::

Ne vem, folk večinoma kupuje po delih in ne v celoti, verjetno pa kakšen dan ali dva pa bo pri tebi..
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

amater87 ::

Ciao.

9.09.2011 sem plačal po avansu. danes dobil sporočilo, da je poslano.
Jutri pa bomo videli ali je vse tako kot mora biti.

Nočko.
Pa fajn se imejte kjer koli že ste.

gigibox ::

koliko casa pa traja cakanje? od spremembe statusa na naroceno je minilo ze teden dni pa nisem dobil nobenih informacij kaj se dogaja z mojim narocilom....

RED_line ::

če naročiš cel računalnik po delih pri njih ti ga tudi sestavijo?

FuI2cY ::

Lastne izkušnje glede sestave pri Dinokompu so katastrofalne. Vse lepo in prav glede cene komponent ampak sestava je ... Sem kupil komplet računalnik pri njih in sem dal kar tam sestaviti, pa sem kasneje opazil naslednje:
- ko so mi namestili noctua nh-d14 in ne stock hladilnik ob procesorju, mi tega stock hladilnika niso dali zraven. Ko sem prodajal procesor je kupec želel stock hladilnik in mu ga nisem mogel dati, ker ga nisem imel
- škatlo od procesorskega hladilnika sem dobil prazno nazaj. Nazaj bi mogel dobiti AMD set, podaljške za ventilatorje, ki zraven pripadajo in noctu-ino termalno pasto. Nič od tega. Ko bom želel prodati hladilnik in bo kupec imel AMD procesor, mu ga enostavno ne bom mogel prodati, ker nimam robe. Sedaj, ko sem kupil nov procesor, matično in rame, sem si mogel kupiti termalno pasto...že dodaten strošek. Obdrži pasto pa jo lahko proda za 10€ naprej, očitno.
- škatlo od napajalnika Cougar GX1050W sem dobil prazno. Sem mislil, tej so pa že vse porabili kable..sem si kupil dodatne ventilatorje in sem potreboval drugačen kabel in ga nisem imel. Sem šel na uradno stran od Cougarja in sem videl, da mi manjka 6 kablov. Na srečo sem jih dobil nazaj (ne od dinota ampak mi jih je en delavec dal, ker sem popenil. če bi takrat vedel kaj vse mi manjka bi že takrat zahteval vse to nazaj).

To je vse kar sem zaenkrat opazil, da mi manjka kar mi pripada. Verjetno bi se še našlo kaj.

To je izkušnja z moje strani, če ste drugi imeli vse v redu, super za vas :)

novinec09 ::

To si slučajno kupil, ko so imeli še fizično trgovino v Leclercu?
Takrat vem da so imeli neke probleme zaradi transportov sem in tja - se je dosti X pozabilo kje kaj kolikor sem slišal.
Jaz sem 1X šel po par komponent in zraven ni bilo ramov - so baje ostali v kombiju ali v skladišču - prodajelc ni vedel točno. Mi je pokazal dobavnico in so bili res zraven gor.

Sedaj ko je enako, kot prej ni več problemov.

gigibox ::

se vedno čakam na kakršen koli mail od njih. Naročil sem vse komponente. Upam da mi dostavijo zapakirane komponente ker nisem nič obkljukal za sestavo...drugače zavrnem paket. Kako lahko tako slabo obvesčajo kupca...1 teden pa nobenega maila. Neresnost. Pa jim pišem mail pa ne odgovorijo, po drugem mailu pa je odgovor zelo dvoumen.

FuI2cY ::

Takrat še ni imel trgovine. To je bilo lani oktobra, ko sem kupil.

amater87 ::

Ciao.

prišlo naslednji dan kot sem napisal par postov nazaj.
Pa fajn se imejte kjer koli že ste.

mktg ::

Tudi sam imam zaenkrat še slabo mnenje saj sem naročil komp in sem opazil, da sem falil eno komponento. Po dveh dneh ko sem opazil jim takoj pišem, da naj to popravijo za drugo komponento da ne bom pol pošiljal nazaj itd...
Na odgovor še kar čakam, poslal sem jim 2 maila in iz tega nič..
ve kdo kaj se tam dogaja?

mr1two ::

Klic na telefon zna pomagat, saj takoj izveš kaj se dogaja.
LP

mktg ::

Ampak med prazniki ne bi klicaril. Ne razumem kje je problem odgovoriti na e-mail?
ker so tako resni da nimam pojma kaj se dogaja itd razmišljam da bo preklical naročilo! resnično mi ni všeč tak odnos!

resnost na višku!

novinec09 ::

Priporočam ti, da počakaš do Srede.

Tudi sam sem poslal eno povpraševanje včeraj zjutraj in nisem dobil odg. - okrog 11' sem jih za vsak slučaj poklical in so mi povedali, da imajo inventuro, zdaj med prazniki pa ne delajo in da bodo vsi maili odg. šele v Sredo.

Tako da tudi sam čakam na odg. in čisto razumem situacijo.

mktg ::

Samo še do srede zjutraj počakam pol pa nič več!
Za enkrat je eno veliko razočaranje.

RuskiSnajper ::

Komp se ne narocujejo na dinokompu, za to mas druge trgovine , kupis hardwer in sestavis sam, na netu mas vsa navodila , nobena trgovina ni najbolsa v vsem to je realno , tak da jas ne bi trashal cele trgovine samo na 1 storitvi , glede na to da je vse drugo odlicno razen osebnega prevzema, da mi more 6 eur postnine nabit za 3 ulice .

Polek tega da je to privat in ... Kolk jas vem je sploh neobratuje z veliko ljudi ... recimo okoli 3 ljudi s tem da se sam taglavni najbol spozna, ki ga dobis na 070 telefonski. Pomoje da komu drugemu za sestavlat, mislim da ma ze dost dela z nabav.

mihec87 ::

mktg je izjavil:

Samo še do srede zjutraj počakam pol pa nič več!
Za enkrat je eno veliko razočaranje.


Mene so vsi trgovci razočarali saj med prazniki ne delajo...
Ste eni pacienti..

yayo ::

Tako je ponavadi, ko izide nov Battlefield ali COD... ;)

PNG ::

Če so faking prazniki, kaj si ti bedak ali kaj?

Furbo ::

Res kakšne traparije se tu bere, folk nakaže popoldne, ko so prenosi med bankami že mimo in se čudi, zakaj ni isto sekundo zaznano plačilo.

Potem bi mejle pošiljali kar soboto, nedeljo, praznike in spet praskanje po glavi, zakaj ni odziva.

Verjetno bo zdajle kakšen prišel s senčnikom čez ramo in plavutkami v vrečki in se pritoževal, da je bilo plavanje in sončenje v Portorožu ta vikend čista katastrofa.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

mktg ::

Mislim, da je bil četrtek in petek delovni dan. Mogoče se v soboto delajo - ne da mi zdaj pogledat urnika.

mr1two ::

V soboto ne delajo, ker poštarji ne delajo.

Rokim ::

Da obudim temo..Nabavlam novo grafo,in me zanima če je kdo v zadnjem času kej nabavlal pr Dinokompu in kako je zadovoljen? Ker nebi rad nakazal 700€ po predračunu pol pa čakal mesce al pa dobil cegu u škatli.Vemo kako je dnar v naprej dajat..čas dobave se znatno podaljša pa še treseš se če boš res dobil sploh. No hvala za vaša mnenja.

Tilen ::

Brez skrbi. Dinokomp je OK. Sem nazadnje po predračunu naročil slušalke - cca 200 EUR. Vse OK.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

PNG ::

Zelo močno dvomim, da boš čakal več kot nekaj dni...po mojih izkušnjah boš prej hitreje dobil kot kasneje.

Assass1n ::

Plačal v naprej letos okoli 700€, vse dobil po dogovoru, resnično priporočam brez strahu ;)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

guybrush ::

jst sm tut placal v naprej in dobil se isti teden kar se tice pa garancije se pa kr caka vsaj pr men ze 5. teden cakam na vrnitev izdelka iz garancije ceprav je isti izdelek dobavljiv 2-6 delovnih dni...

Nwanko ::

Če ga ima dobavitelj ti ga zamenja ja,če ne pa se pošlje na uradni servis. Jaz sem na ssd čakal več kot 45 dni...

x4en0n ::

Že pred nekaj časa se mi je pokvaril Samsungov Spinpoint f3 1tb disk, ki je še bil v garanciji pri Dinokompu. Zato sem jim disk poslal nazaj. Na internetu sem spremljal sledenje pošiljke in ugotovil, da je paket prispel na njihovo pošto že 7.11.2013, vendar ni bil prevzet vse do 13.11.2013. Novega diska pa še vedno nisem dobil. Pravtako je bil to moj zadnji nakup pri Dinokompu.

mihec87 ::

Si jih obvestil da pošiljaš disk v garancijo
Pokliči in povprašaj kako zadeve stoijo..

s1m0n ::

Jaz jih lahko pohvalim za mojo situacijo, ko sem prejel poškodovano ohišje, ki je s strani Dinokompa bilo zamenjano v roku enega tedna za novo!
Kar se tiče garancije diskov in podobnih komponent se jih pošilja direktno na RMA proizvajalca.

Skyman ::

Zakaj? se jih posilja na RMA ce mas garancijo pri dinokompu tja pac neseš.Jz sm svoj mrtu disk nesel na mimovrste oz so oni prisli iskat v cca 14 dneh novega dobil,bi pa poslal na RMA ce nebi imevl vec garancije v SLO! Dokler je pa garancija pa ne vidim razloga zakaj na RMA,sej v bistu skoraj nakoncu je isto,le financno prišparas

x4en0n ::

mihec87 je izjavil:

Si jih obvestil da pošiljaš disk v garancijo
Pokliči in povprašaj kako zadeve stoijo..


Seveda sem jih poklical. In to vsak teden. Prvi teden mi je bilo rečeno, da bo to zrihtano v roku naslednjega tedna. Drugi teden je bilo rečeno v naslednjih 14 dnevih. Nato so mi povedali, da Samsungovih diskov iz garancije še nikoli niso dobili v krajšem roku kot mesec dni. Baje je težava v tem, da je Seagate kupil Samsungove diske in zato traja tako dolgo. Očtino jim nabava artiklov ne dela težav, servis in garancije pa niso porihtane tako kot bi lahko bile.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132825 (72365) kuglvinkl
»

Dinokomp (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12819404 (11938) Rakunish
»

Srednjerazredni gamerski PC za okoli 1000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8513323 (11960) Tomi

Novi Gaming PC (1850€) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11519832 (18151) bluefish

Več podobnih tem