» »

Monitor: Samsung 2232BW ali LG L226WTQ-SF

Monitor: Samsung 2232BW ali LG L226WTQ-SF

Bellzmet ::

Živjo!

Izbiram med omenjenima monitorjema. Vse specifikacije imata iste. Zame je tudi cena praktično ista oz. ne igra nobene vloge za izbiro med tema dvema.

Povezave:
Samsunf 2232BW

LG L226WTQ-SF

O 2232WB berem glede problemov s različnimi paneli, o LG nisem slišal nič podobnega?

Katerega priporočate (word, internet, igre, fotke, filmi)?

lolek84 ::

Jaz sem se pred dobrim tednom tudi odločal med tema modeloma. Sicer se mi je samsung zdel privlačnejši kar se oblike tiče, a je njegova pomanjklivost baje, da se ne da nagnit naprej. To pa baje predstavlja velik problem, če si hočeš recimo ogledat film s postelje in ker je postelja običajno nižje od pisalne mize, ti bo le-to povzročalo problem zaradi te pomanjkljivosti z nagibom.

Tako sem se odločil in kupil preko bof-a (tam je najcenejši), omenjeni Lg in sem po tednu uporabe precej zadovoljen z njim. Zdaj še celo bolj, ko sem ugotovil, kako se štima pozicija naklona (o tem problemu, pa lahko prebereš 2,3 teme nižje)

To je moje mnenje. Glej pa na to, da ga boš sam uporabljal in ti najbolj veš, čemu ti bo služila stvar. Dobro se odloči.

fyf ::

Tudi jast sem med tistimi ki so se odločili ravno med tema dvema. In sem se odločil za LG, zakaj?

1. oba sem na polici primerjav med seboj (Svetloba, kontrast) nastavljena sta bila podobno in sem dobil občutek da ima LG bolj svetlo sliko, mogoče bolj živih barv.
2. kot je povedal že lolek84- zaradi naklona.
3. Od znanca kateri prodaja monitorje mi je omenil da ga je samsung po domače rečeno začel nekaj "srat"


Skratka jast sem z njim zelo zadovoljen, drugače ne poznam samsunga in je najbrž tudi zelo vredu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri 22" lcd monitor? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35850495 (22140) silo
»

226BW ali 2232BW monitor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15317393 (10455) Zako
»

Konfiguracija računalnika [okrog 900 evrov] - vredu/ne?

Oddelek: Kaj kupiti
233595 (3274) juresl
»

22" LCD do 300€, kateri ?

Oddelek: Kaj kupiti
61567 (1388) Ted
»

Samsung vs. LG

Oddelek: Pomoč in nasveti
82202 (2202) mihajlo carr

Več podobnih tem