» »

Iskanje po forumu Slo-Tech

Iskanje po forumu Slo-Tech

PIAS ::

Zanima me če obstaja kakšen lažji in hitrejši način iskanja raznih tem oziroma člankov, bilo česa, na tem forumu (obstaja možnost da sm sam to spregledal...), al je edini način da pač odpreš forum, izbereš področje, in greš preiskovat temo po temo.... meni se zdi to zelo zamudno, zato tudi tega ne počnem, ker na ta način lahko iščem kakšne specifične stvari tudi po cel dan pa na koncu obstaja velika možnost da ne bom ničesar našel, tega je pa mene zelo strah...da bom zabušil cel dan za niš....
...Lepo bi prosil nekoga, ki stran malo bolj pozna, oziroma ki je stran pomagal spraviti na svetlo, da mi pove kakšne so možnosti za iskanje po tej strani...

LP

Gregor

Ps.: Če pa hitro iskanje ni možno, bi pa to bil recimo predlog, za izboljšanje strani...

PaJo ::

Iskanje po forumu je obstjalo, ampak smo ga zaradi tehncnih problemov izklopili in bo ponovno delovalo ob preselitvi nasega serverja na novo lokacijo, kar se bo po vsej verjetnosti zgodilo kar kmalu, mogoce ze naslednji teden. Tako da zankat obstaja samo varjanta iskanja na roko, ali pa omenjena je bila moznost da zna googel poiskat vsebino na dolocenem serverju, mogoce o celo deluje:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Prjatu ::

Ja tole z googlnom preverjeno deluje, clo boljš kot je deloval Primožev semi search :D

Aja, še za tiste ki ne vejo, kako se to naredi:
iskalni_niz site:www.slo-tech.com
Something else is controlling me!

MadMax ::

Pa bo na novi lokaciji tudi nov server?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

PaJo ::

Seveda, vceraj smo namrec dobili zadnji kos serverja in ob selitvi na novo lokacijo bo tudi nov server in seveda dosti dosti boljsa pipica v svet:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Tomi ::

Kul:D
Samo to bo pa res pipica v svet, kot se šika..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenos spletne strani od enega ponudnika k drugemu - zapleteno vprašanje (DNS)

Oddelek: Omrežja in internet
163045 (2790) Bakunin
»

Slo tech-od koga

Oddelek: Slo-Tech
381829 (1219) (sic)
»

Slo-Tech server specifikacije?

Oddelek: Slo-Tech
252717 (2286) b

Postavitev strežnika

Oddelek: Izdelava spletišč
242080 (1695) cahahopie
»

počasen slo-tech

Oddelek: Slo-Tech
12943 (741) whatson

Več podobnih tem