» »

problem z cod2 in cod4

problem z cod2 in cod4

broj_jedan ::

Lep pozdrav!
Imam problem...1. je da me iz cod2 stalno meče punbuster (Punkbuster kicked player) in to čisto brez razloga, cheatam pa ne! Sem že 100x scanal računalnik in pobrisal vse viruse, nepotrebne programe, na novo naložil igro, posodobil punkbuster...Kaj predlagate?
Imam še problem, ki ne da me moti, toda nekaj mora biti narobe..Ko zaprem igro mi namreč pokaže tole okno /prav tako ko zaprem cod4/ klikni za sliko in ko kliknem ok, se lepo zapre..No, zdaj mi v bistvu kaže brez tistega www_win_async, ostalo pa še zmeraj piše.. Ideja??
3., ne morem zbrisat ne installirat cod4. Enkrat sem že unistaliral ampak je iz c/program files/cod4/ vse pobrisano razen pač profilov pa tega, ampak ikone na namizju so ostale in prav tako v meniju start...Ko dam še enkrat unistall, mi napiše tole:1628:failed to complete instalation. Kje je tukaj problem?? Hvala za kakršenkoli odgovor, lep pozdrav, broj jedan

Laly ::

3. Mogoče google?
Samo vprašam.

broj_jedan ::

No ja, 3. problem sem že rešil, vseeno hvala za odgovor!! Zanima me, če kdo mogoče ve rešitvi za problem s cod2 in tistim opozorilom?? hvala in lp

bluefish ::

punkbuster te ne vrže samo zaradi uporabe kod. So še drugi razlogi. Glede napak je morda težava v kakšnem gonilniku ali celo RAM-u. Je sistem navit? So težave tudi v drugih igrah? Si poskusil z reinstallom igre in kompletnim brisanjem vseh nastavitev?

broj_jedan ::

Ja, zadnje sem poskusil, pa je vseeno težava ostala! Hmm, do zdaj je vse lepo delal, kašnih 14 dni pa vse skupaj nonstop meče dol...Kako bi preveril, če je težava v RAMih(čeprav je do zdaj ni bilo..)? Mislim, da so gonilniki krivi, čeprav sam pa raje ne bi na novo kaj posodabljal, da ne naredim še večje škode:|

bluefish ::

koliko rama imaš?

broj_jedan ::

2Gb.

broj_jedan ::

Aja, pozabil sem povedati, da sistem ni navit, pri npr cod4 mi punkbuster ne povzroča težav. To me res živcira, zato rees proosim za pomoč! Hvala in lp, broj jedan

Spike Edin ::

Najboljše je da posodobiš PunkBuster. Več info kako to storiti klik.

Lp!
The PC Doctor

broj_jedan ::

Kot sem dejal, sem že večkrat posodobil PB z pbsetup-om, vendar ni bilo učinka...Sem zdaj poskusil še ročno, iz dane strani, pa me vseeno kicka..Karkoli?!

broj_jedan ::

Kaj bi lahko bil problem tukaj?? Ko zaprem cod2 ali cod4 mi zmeraj pokaže to okno, ali brez tistega toucan...:S kje je problem???

broj_jedan ::

Amm...noben ne ve??? Ker to me res ful moti:|

Tadej444 ::

meni se je to tui dogajalo...da sn bil kickan...pritisni tipko ¸ ko bos v igri(levo od 1) pa vpisi not /cl_maxpackets 63

upam da ti bo pomagalo

broj_jedan ::

Problem s pbjem se je kar "sam" rešil...
Tako da zdaj me muči samo še tisto opozorilo, ki se mi prikaže, ko zaprem cod2 ali cod4. Kaj naj naredim??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672009 (14775) tropico2078
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869644 (11549) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510631 (6604) hojnikb
»

Punk Buster problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
173285 (1642) Ciklamen

Call of Duty 2 MultyPlayer

Oddelek: Igre
375732 (3935) Rotaidal

Več podobnih tem