» »

Konstantno delovanje diska

Konstantno delovanje diska

alesek86 ::

Zdravo!

Imam prenosnik HP 6720s in OS Vista. Sedaj ne vam ali je to kakšna težava al je tako pri vseh, ampak meni disk skoz melje, tudi če nič ne delam (počasi, kot da bi skoz neki počasi obdeloval). Gledam sem nekaj o indeksiranju in sem tudi izklopil, vendar ni pomagal.
Mi lahko nekdo razloži, če je to normalno ali se da ta disk nekako utišati? Malo me moti to konstantno brnenje...

Lp

alesek86 ::

A res ni nikogar, ki bi vedel kaj o tem?
Ali je to zaradi Viste, ali je to zaradi tega, ker ima prenosnik tak disk? Upam, da mi lahko čimprej nekdo pomaga...

Lp,aleš

wooted ::

ma vsi misljo da z izklopom indexov manj melje... še več melje (vsaj v mojem primeru). indexe na novo postavi

detroit ::

kolkr jst vem ma vista indexiranje fajlou poleg tega pa še konstantno defragmentiranje, pri moji punci isto skos praska pa nč ne delam (no ja občasn loudam z 1MB:D)
Skero

wooted ::

ne defragmentira sama od sebe. razen če nimaš naštiman urnik kdaj nej to dela. indexira pa itq sam start menu pa users. to znese okol 10mb fajlov pa nč več. in ne rab skos praskat. zapraska sam kadar kej naložiš. če maš dost rama rajš disk cache izklop pa bo ql:D

opeter ::

Kje pa se izklopi disk cache v Visti?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

wooted ::

my computer - properties/advanced system setings/ settings pri performance/jeziček advance/change/skenslaš automatic managing pa na ročno določš no paging file.

upam da pomaga:D če kaj ne bo jasno praši


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pohitritev odpiranja programov

Oddelek: Pomoč in nasveti
373958 (3108) mn
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264437 (64029) Seljak
»

Naslednik Viste že 2009? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
18414244 (8899) Kenpachi
»

Napajalnik fanless?

Oddelek: Kaj kupiti
191932 (1682) wooted
»

Virtual memory izkljopljen - zatikanje v igrah?

Oddelek: Pomoč in nasveti
171586 (1374) Mavrik

Več podobnih tem