» »

Preklic pogodbe pri Siol

Preklic pogodbe pri Siol

shany ::

Imam 1 mb/s linijo in imam možnost priklopitve na t2. Rad bi prekino pogodbo z siol in me zanima kako je s tem, ker imam še kao pol leta vezave. Meorem poravnati kake stroške? Ali moram za pol leta plačati naročnino? Al kak je s tem? Prosim pomagajte!!

steev ::

Pokliči na siol. Tam ti bodo povedali, koliko moras placati odškodnine, če želiš prekiniti. lahko pa pustis siol se pol leta (čeprav ga ne uporabljaš) in plačuješ naročnino in potem prekineš pogodbo (samo v tem primeru ne bos mogel imeti T-2 VDSL in siol ADSL po isti bakreni parici; razen če bo t-2 optika).
:|

Ted ::

Če maš star 1mb paket (s sagemom) poten narediš prehod na novo Telekomovo shemo po kateri nisi več vezan in lahko greš k T-2 brez stroškov.
Mah...

roCkY ::

na servisnih straneh imaš vse obračunano

shany ::

hvala

Adrijan0 ::

Mene pa zanima če prekineš pogodbo z njimi... Se da obdržati njihov mail?

ales85 ::

Adrijan0 to sem pa jaz vprašal pri Telekomu par dni nazaj. Mislim da za 2.5€ na mesec obdržiš, ker imam takšne želje tudi sam.

Ted ::

Ali pa zahtevaš urni paket po katerem plačuješ dial-up po urah koliko si gori. Potem ne plačaš nič :D .
Mah...

KTr1sk ::

kako lahko zahtevaš urni paket, a takrat ko nisi več pri njih greš na urni paket? ne razumem tega najbolj, ker aprila tudi meni poteče siol in bom verjetno šel na t2 in bi rad obdržal siolov email. Ali je mogoče narediti preusmeritev da ljudje bi mi pošiljali na siol, jaz bi pa dobil recimo na gmail?

Torej če prav razumem bi jaz takrat ko bi hotel preklicat adsl bi klical na siol in bi rekel da ne bi imel več ADSL, ampak samo klicni dostop, in potem bi poklical na T2 da želim imeti VDSL?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

ales85 ::

Jaz sem sicer spremenil iz staaarega dial-up paketa v urnega, da sem obdržal račun, ampak ne vem pa, če je to možno spremeniti iz ADSL paketa. Bo treba še poklicati.

Adrijan0 ::

Eh, za 2,5€ mi bojo potem morali položnico pošiljat.. Skori več banka računa za položnico plačat >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprasanje glede SIOL poštnega racuna...

Oddelek: Omrežja in internet
71351 (1101) KTr1sk
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25135875 (19821) Bug
»

Kaj je najbolje storit v trenutni situaciji?

Oddelek: Omrežja in internet
222442 (1708) roscha
»

Ali lahko obržiš siolov email če greš na drugega ponudnika?

Oddelek: Programska oprema
51581 (1344) KTr1sk
»

Nov ponudnik širokopasovnega dostopa - T2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
18961695 (43067) OmegaBlue

Več podobnih tem