» »

Celostna grafična podoba države ali "Kaj je to natečaj?"

Celostna grafična podoba države ali "Kaj je to natečaj?"

1
2
»

guest #44 ::

sam neki me zanima...koliko bo to stalo? namreč sklepam da se bo tu zgubilo kr neki evrčkov.

JayKay ::

ta grafična podoba je fantastično preprosta ideja, ampak čudovito izpeljana in nadvse učinkovita. FTW

Limit-sky ::

@jverne: na prejšnji strani imaš podatke.
Mislim, da je največji delež tega zneska šlo za izdelavo tipografije. Kar je razumljivo. Vprašanje je, če potrebujemo posebno pisavo za teh par let dokler ne bo nobega razpisa. Pa tudi mešanje verzalk v nazive ne povečuje berljivosti.
Mi je pa prejšnja podoba bolj všečna in simpatična.

drejc ::

"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

PaX_MaN ::

Nwem, meni zgledajo tile nadvetretjini trikotniki kot deformirani fakič ali deformirani kurac z deformiranimi jajci.
*skomizg*

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

edward ::

moj_nick :: 4. nov 2009, 21:02:21
citiraj

A zdej bo namesto grba vsepovsod tista kraca, al kaj? Kot da bi pekarna spreminjala podobo, ne pa država.


Če bi hoteli kaj bolj grbu podobnega, bi morali vzeti tale predlog (drgač je bil tretji):
http://www.kontrastika.si/aktualno/kont...

bluefish ::

po eni strani se mi zdi ta predlog boljši od zmagovalnega. Je malenkost bolj prepoznaven in povzema že uveljavljene državne simbole.

Sicer pa imate tukaj zbrane vse predloge: http://img18.imageshack.us/gal.php?g=03...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

JayKay ::

ta rešitev je tudi zelo dobra, ampak vseeno mi zmagovalna deluje bolje. Republika mi je lepša od Sigov, pa še homogena je skozi obe težini (normal bold). Sigov je mešanica serif in sans.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oblikovanje logotipa (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
7914436 (1291) genesiss
»

Slovenska zastava (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Loža
1117252233 (31385) D3m
»

Kako zaslužiti z ustvarjanjem logojev

Oddelek: Loža
488600 (6828) Vice

Nova slovenska zastava?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18218500 (12443) Matek
»

Slo-tech ekskluzivna majica

Oddelek: Slo-Tech
373438 (2586) iration

Več podobnih tem