» »

zvok pri Unreal Tournament

zvok pri Unreal Tournament

Smrkc ::

zanima me ce je ksn bug pr zvoku pr Unreal Tournament, k men ze med uvodnim filmckom zmanka zvoka. a j to zvocna kriva? drgac se mi pa po tem k mi zmanka zvoka v unrealu zvok povsod sesuje, tko da ne morem tut v winapmu poslusat.

Stallone ::

Ti lepo novo mašino kup Smrkc, pa tako vzem da ne boš mogu nč "šart" po računalo.Btw zakaj nisi nič pri Miški rekel za prevodno pasto?!?:\\

Smrkc ::

sej res! pozabu...sorry. ne resno, neki me zajbava, pa ne vem kva je narobe, pa pr delta force isto. to je sigurn zvocna zanc. sej bom zdej lepo live si dal noter, pa ma da dela! ;) zvocnike pa nam une kupu, k so mal predragi. jekovc je dobu 600 w za 10k!!

Stallone ::

Ej wati sploh niso pomembni, to je skor isto 500 al pa 600!!! Zvočniki so dobri edin od 25.000sit naprej!!! Imam iskušnje s tem!!!:|

Highlag ::

Ja mene zanima če kje 5KW zwočnike za računalnik prodajajo?

Take, da bi jih mel zraven monitorja?

gumby ::

Računalniški zvočniki in Watti - to je Nategovanje z velikim N na začetku. Par majhnih zvočnikov, na katerih piše 200W so v resnici močni okoli 10W (odprite škatlo in poglejte, kaj piše na samem zvočniku). Sicer pa je že sam transformator, ki lahko da 200W moči, malo bolj konkretnih dimenzij od tistega, ki je v zvočnikih.
Za dober zvok so obvezni dobri ("normalni", ne računalniški) zvočniki in soliden ojačevalec. 25k SIT je res minimalna cena za par dobrih zvočnikov (ki niti slučajno ne bodo 200W):D

Dami ::

Creative inspire 5300 koštajo okol 40k pa niso niti čez 100W vse skup. Ni mi pa jasno kak so lahk oni čist novi Cambridgovi prek 500W skupaj (satelit ma 70W).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Stallone ::

Ti si že po naravi čuden

Stallone ::

Ti Smrkc;(( ;(

Smrkc ::

Stalone bos dobil persona rudis ker se ne drzis pravilnika! >:D

Stallone ::

Nism kršil nobenih pravil, in jih tudi ne mislim!!!;((

Smrkc ::

zalis me! (ah sej bos u sol vidu hudica)

Predator ::

a želita (oba) PR?

Stallone ::

Pač jaz ne bom dobil nič, posebej od tebe, ker nimaš teh pooblastil, PAČ>:D >:D >:D

Stallone ::

Nič nisem kršil, kaj se vsajate?:|

jRk0 ::

Tiho bodi, pa ne smetaj, al pa bos si kaj prisluzo.

zvocniki a so oni od creativa tolko watni, ker pac majo tak ojacevalec. drugace pa si ceno poglej pa ti bo jasno...
You fuck up once, you loose two teeth.

Smrkc ::

No zdej se odlocam med stolpom in pa zvocniki. Zanima pa me, kaj se mi bol splaca. pa racunajte da sm u bloku in ne rabm prov posebno mocnih zvocnikov. pa zdej ce bom slucajno rajs stolp kupu, ker sound blaster nej si kupm? za surround zvocnike mam ze rezervirano live 5.1 in tega vrjetn ne bom spreminjol.

Stallone ::

Ammm, mah saj ni vredno...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Domača izdelava zvočnika :-> (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
17236294 (19753) čuhalev
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626921 (14177) psytoma
»

Kako je folk naiven - ne vedo kaj kupujejo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27428549 (13873) CoolBits

Nakup zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
382363 (1906) Stepni Volk
»

Glasbeni stolp-nakup

Oddelek: Zvok in slika
152031 (1843) b

Več podobnih tem