» »

8800GT (za vse vas ki se vam grafa pregreva ter ne deluje pravilno)

8800GT (za vse vas ki se vam grafa pregreva ter ne deluje pravilno)

Alirio ::

Mal sm googlal in poglejte kaj sem zasledil.... Totalna zmeda lol :) NV8800GT ki naj bi bila ena najboljših graf na tržišču se je izkazalo za zapackan produkt nvidienega osebja. Fantje tisti ki se vam vasa 8800GT pregreva, odstranite hladilnike, namestite rokavice ter pricnite z ciscenjem, ker kot zgleda se je nekdo res navelical svojega dela :)







Fantu ki je tole stvar ocistil in nanjo namestil AS5 se je temperatura znizala iz 90 na 75°.

Upam da je informacija uporabna in da ste ugotovili zakaj se vam graficna pod full load pregreva.

link do uradne strani: http://www.hardforum.com/showthread.php...


lp
Asus P5K, Intel 2 Duo E6750 2.66MHz, NV8800 GT EVGA Overclocked, Geil 2x1GB Kit

Mr.B ::

Grafika se pregreva verjetno zato, ker so zaradi prihajajočega DAMITA, bili prisiljeni dvigniti frekvence. Koliko pa misliš da lahkonavijše GT, s stock hladilnikom.
Zato pa je limited edition tale GT, pa v kakšnem OEM partnerju ne duha ne sluha, ker vejo da se bo v njihovih kištah to pregrevalo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PINki ::

Sej do 90°C se ne pregrevanje, takrat je ze "bolj zagreta". meni moja navita 8800GTS pride tud do 90°C sam se mi ne da ukvarjat z hlajenjem da dajem dol pa dajem AS5 ker nimam casa niti volje.

OChack ::

potem novice v INQ niso bile le govorice, očitno so dal za tak TDP ki ga ma kartica premajhn hladilnik , ati x3870 ma namreč manšo TDP porabo in ima hladilnik čez 2 reži, baje še dost tihega
Int€l inside, IDIOT Outside

Tr0n ::

Za 8800 serijo je ta temperatura normalna. Idle okoli 60, max stress do 85-90. :)

kixs ::

Meni se je tudi cudno zdelo pri 8800GTS, da se tako greje. Prejsna 7900GS navita na 640/800 je imela IDLE cca 46stC, MAX pa cca 64stC.

Ta GTSka pa IDLE okoli 64stC, MAX pa cca 77stC. Morda se vec, sam sem si nastimal, da se ventilator bolj vrti glede na temperaturo. Nad 75stC na 100%.

Normalno se sele pri 85stC dvigne hitrost na 80% (ce me spomin ne vara).

lp

Alirio ::

ja nevem glede te paste se mi zdi vse skupi mal sumničavo. Če pogledaš kako so vse skupi razmazali po GPUju pol ni nc cudnega da je pac tako ko je... Mene edino skrbi zaradi tistih ram trakcov ker ko das dol hladilnik se zjebejo sam pa nimam pojma kje bi jih lahko dobil...


lp
Asus P5K, Intel 2 Duo E6750 2.66MHz, NV8800 GT EVGA Overclocked, Geil 2x1GB Kit

Mr.B ::

Pomembna je samo debelina paste med jedrom in hladilnikom. Če je zraven paste še za deset jeder, ja pač v izgubi proizvajalec. Edino kar bi bilo v igri tu, je da je zaradi količine paste, hladilnik, premalo pritisnjen na jedra. Odpravili pa tega ne bodo, saj v tej seriji, ker je že vse narejeno.
Za rame mislim da dobiš v kakšni trgovini, ki prodajajo elektroniko, komponente.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

OZZY ::

ma dejte se že naučil limat linke preko html oznak in ne samo pejstat....Ljudem pa se glih da označevat, kopirat in pejstat naslov...Namesto,d a bi samo kliknu gor...
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

temperatura grafične kartice

Oddelek: Pomoč in nasveti
113662 (2631) DeeCoy
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje nVidia grafičnih kartic (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
539666 (7950) jebesemeni
»

navijanje Athlona 4200 + 939 socket

Oddelek: Navijanje
281269 (1067) bluefish
»

navijanje Quad procesorja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Navijanje
37324542 (19232) Jst
»

GeForce 8800 temperature

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
252354 (1477) emilo

Več podobnih tem