» »

service pack in windows update

service pack in windows update

boula ::

1. Sam sem pristaš --> DISABLE WIN UPDATE - ker mi večkrat gre instalirat kar nekaj kar mi samo obremenjuje PC - naredi napake (start meni izgine), instalirat mi gre upgrade za OFFICE -ki ga ne potrebujem itd. (čeprav imam licenčni WINXP)

lahko podate tudi svoje izkušnje in mnjena glede tega.


2. kaj pa z service packi?

sistemske lastnosti - splošno - tam se pogleda kateri service pack imaš. no jaz imam - 2.

pa me zanima če se splača to upgradat ali ne? in na kakšen način, da bi se izognil kakšnim smotanim dodatkom!

plazilec ::

Sprva naj ti povem, da so updati nujno zlo, če želiš, da je tvoj OS v pravilnem delovanju. Zelo pogosto se v njih namreč skriva gora obližev za varnostne luknje (ki so jih XP-ji polni) in ostali popravki (gonilniki, kompatibilnost,...). Jaz bi ti v vsakem primeru svetoval, da si nadgradiš sistem vsaj z "nujnimi popravki" - to so tisti, ki ti jih update stran windows ponudi pod možnostjo "Expres Install" - preko tega boš namestil zgolj najnujnejše popravke oz. popravke, ki jih microsoft smatra kot pomembne.

LP

boula ::

evo že problem fasal z win.update - express install.

Movie maker updates mi je naredilo - in mi ne del več kot bi moral.
noben fajl ne morem importat ne glede na tip datoteke


ne vem kaj mi pomaga update - ce mi vedno kej pokvari. lahko sem pa res bol varen - samo itak sem zdej na istem.


a se da da imam win update -samo security update. da mi ne updata kar samo programe. to mi ni všeč
pol pridejo napake.


kako lahko resim tega movie makerja?

Highlag ::

Pomoje najboljše da na Linux prešaltaš. Tam ti Windows update sigurno ne bo nič težil>:D

Osebno z WXP in avtomatskimi posodobitvami nisem imel še nikoli težav. Pa jih uporabljam od kar so izšli. Preko 3 računalnikov.
Never trust a computer you can't throw out a window

boula ::

a bi kej pomagalo če bi dal remove programs - in vse diste update dal stran?

al pa restore point?

solatko ::

Če imaš restor point, ti bo ob zagonu na datum pred update to zbrisalo, drugače pa imaš itak možnost, da ko ti javi, da imaš update, izbereš ročno opcijo instalacije in enostavno odkljukaš tiste, za katere meniš, da jih ne rabiš.

imagodei ::

Res ne vem, zakaj imate eni konstantno probleme z Win update... Na šihtu skrbim za 40 računalnikov, povsod je vklopljen update in povsod deluje vse normalno.

Je pa bil problem takoj s spyware, ko mi pred dvema mesecema nekako 3 tedne ni delal Windows Software Update Service (interni "proxy" za Update). Takoj na petih PCjih nesnaga gor, dva sta imela takšne probleme, da se ni dalo normalno delat.

Win update all the way. Kaj pa počnete nekateri, da vam po nadgradnjah programi ne delajo, je pa beyond me. Go figure.
- Hoc est qui sumus -

jperc21 ::

Jaz kateri koli sistem sem imel gori od windowsov sem imel vklopljen update in nikoli ( povdarek na nikoli ) nisem imel težav. Sedaj mam visto in tud tu mi dela vse normalno. Nisem še imel težave z kakršnim koli programom zaradi updata.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 SP1 problem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
233930 (3192) StratOS
»

Windows update

Oddelek: Operacijski sistemi
172472 (1330) Scarface
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49245979 (19656) R33D3M33R
»

Negativni odzivi na Windows XP Service Pack 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
777738 (7738) darkolord
»

xp sp1 1106 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
554628 (3315) Paramedic

Več podobnih tem