» »

Windows update

Windows update

Athlon 64 ::

imam xp-je. Zdej pa mi kar naprej updata, ampak eno in isto stvar. Zmeraj ofice service pack ena. Vse isto. Ne, zmeraj pise, da ni bilo instalirano. Zakaj?
Sempron 2800, 512 rama, ASRock, radeon 9550 na AGP 8x.

rojniki ::

pa ka potem ko ti instalira ta pack 1 te potem vpraša za ponovni zagona računalnika?
border

PaJo ::

Probaj si na roke potegnit dol ta office sp1 in ga instaliraj sam, potem ponovno probaj preko updejta instalirat ostale popravke.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

nejc_ ::

Zelo verjetno ti ga ni update-al, ker hoce met instalacijski cd.. Kot si ze dobil odgovor, bos resil z "rocno" namestitvijo sp-ja..

zee ::

lahko pa na strani od Windows Update nastaviš, da ti tega popravka ne kaže in je stvar rešena. Kolikor se spomnem ta popravek nekaj naredi v Outlooku 2003. Če slednjega ne uporabljaš, ga itak nima smisla inštalirat.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Athlon 64 ::

Jest mam 2003 verzijo outloka, ja.
Sempron 2800, 512 rama, ASRock, radeon 9550 na AGP 8x.

tomanator ::

Jaz mam eno težavo z windows update. Pojavi se mi tisti rumeni okvirček in me opominja naj inštaliram nadgradnjo, neki varnostni filtri za Qutlook in nato inštalacija ne uspe, tudi ko se računalnik ugaša napiše da inštalira pri ponovnem zagonu pa se spet in spet pojavlja isto okno. Kako naj prekinem update da mi ne bo več kazalo tega sranja? :)

Saintek ::

tomanator zgoraj je ze nekdo napisal, da enostavno de kljukas te update in das naprej in te vprasa, ce ti se kdaj ponudi te update in das da ne, pa te ne mori vec.

tomanator ::

ja kje te maš kako možnost za obkljukat. Ko dam tam advanced install lahko izbereš kaj boš inštaliral ampak če ne izberem nič se mi pri ponovnem zagonu spet pojavlja.

clothes ::

Se mene nekaj zanima.

Zakaj ne morem vec nastavljati win updatov (siv okvircek).
Prijavljen sem kot administrator, poiskusil sem tudi v safe mode pa nic.

Imam win XP pro.

Taras_Bulba ::

Udlično, Windows Update tema!
Na mojih WinXP pro sta se pa zloadala 2 popravka, ki se hočeta inštalirati ko se računalnik ugaša. No, zadeva seveda ne deluje, vsake tolko se napiše, da se bo računalnik sam ugasnil in da inštalira 1 of 2, potem 2 of 2. In to počne v nedogled. Vse se dogaja šele na logoff modri podlagi, tako da ne morem niti prekiniti. Imam sicer S&D resident protection, ki zahteva potrditev za spremembe v registru in na sistemskih fajlih, sem ga izklopil ker sem mislil da čaka mene da kliknem "Yes", pa nič bolje. Kak predlog?

ToniT ::

@Taras_Bulba
Izklopi avtomatsko posodabljanje in ročno potegni popravke iz Windows update.

Taras_Bulba ::

Nja ročno nekak ne gre [;)]

Nekako sem rešil zadevo z Autopatch, samo tista dva updejta še vedno ostajata. Kje se to skriva?

|ke ::

Pozdravljeni!

Ravnokar sem na frišno posnel windowse na domači računalnik. Pri inštalaciji sem vklopil tisti windows update. Zanima me če je možno da ti ta win-update lah kej trokira pol?
Na računalnik sem začel normalno nameščat programe za gledat filme, za musko poslušat itd.. Vse je delal super. Problem se je pojavu po parkratnem restartu računalnika (kjer se pri izklaplanju nameščajo win update-i). Že pri osnovnih "opravilih" trokira. Vklopim winamp in surfam po internetu recimo in že muzika trokira. Pogledam na task manager, mi pobira ves ram..

Help:)
Ike

Scarface ::

Jst mam pa načeloma čist simple vprašanje pa enostavno neznam pogledat. Zanima me, kako pogledaš oz. kam greš, da vidiš katere nadgradnje ali obliži windowsov so že nameščeni....
Been there, done that....

bluefish ::

Pri XP imaš tam pri Add/Remove Programs zgoraj eno okenci, ki ga obkljukaš in ti pokaže tudi popravke.
Pri Visti pa je link na levi strani okna.

SkIDiver ::

Komur stalno namešča posodobitve naj se javi na PM.

Scarface ::

blueFish hvala. Tisto okence sem spregledu....
Sicer sem pa videl print screen, ki izgleda kot iskalec po update-ih.... mogoče kdo ve za to stvar?
Ima 2 zavihka..... Updates in Computer....in lahko iščeš nadgradnje.......
Been there, done that....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi kandidat za izid Windows 10 je tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7328381 (21578) MrStein
»

Izšel prvi servisni paket za Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7722910 (19163) jest10
»

Windows XP Service Pack 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9614497 (8464) solatko
»

service pack in windows update

Oddelek: Pomoč in nasveti
71031 (1031) jperc21
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339731 (14713) brainiac20

Več podobnih tem