» »

Projektro ne predvaja filmov!

Projektro ne predvaja filmov!

Golden eye ::

Kolega ima projektor in dela normalno. Ko pa hoče predvajat kakšen filmček pa na prenosniku je slika na projektorju je pa sam črno - ni slike! Kaj bi blo lahko krivo?

kixs ::

Pameten projektor ;)

Ce ti projektor kaze sliko iz notebooka, potem mora prikazat tudi film, sej nima svoje pameti.

jan01 ::

S kom predvajate film? Kaj je v predvajalniku pod output? ->daj na overlay mixer

boych ::

Zadnjič sem bil na enem predavanju in so tam imeli iste probleme, projektor je prikazal namizje normalno v Windows media playerju pa je na PC bla slika na projektorju pa tema...tudi mene zanima kako to rešit!?!?!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

Valentin ::

BsPlayer: Options/Preferences/Video/Video rendering/Rendering mode/Internal render RGB mode (ali Internal render RGB overlay).

bzp ::

Najlažji način je da odklopiš sliko na prenosniku. Ker po defaultu, ti video fajle predvaja samo na enem zaslonu, primarnem. In primarni je tisti od prenosnika. Tko da so praktično tri rešitve:
- nastaviš v programu da ti predvaja na vseh zaslonih (išči overlay)
- nastaviš projektor za primarni zaslon
- nastaviš projektor za edini zaslon

Mi je pa vedno smešno, ko sredi kakšne predstavitve "predavatelj" ugotovi da filmčki ne delajo, čeprav prezentacijo normalno kaže.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Projektor: kaj kupiti (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38369055 (1944) matobeli
»

Projektor vs TV

Oddelek: Zvok in slika
152240 (1902) polde66
»

projektor ali tv

Oddelek: Kaj kupiti
163592 (1420) Filip8
»

Ne morem shranjevati nastavitev zaslona!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7710 (533) solatko
»

Prenosnik projektor, brez slike

Oddelek: Pomoč in nasveti
71723 (1606) CypherBit

Več podobnih tem