» »

Projektor: kaj kupiti

Projektor: kaj kupiti

Oktan ::

Jaz se prečesal veliko forumov in testov in se mi zdi da je zdajle price/preformance Optoma HD131x. Verjetno ga bom kupil v roku parih tednov, tako da lahko porocam.

dottor ::

Kaj pa bi izbral če bi izbiral med tistimi ki sem jih jaz izpisal en post pred tvojim?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

bewc74 ::

Evo mene,spet tukaj po več letih.....zakaj le?:Dda ga spet pohvalim mojga sanyota z5:)
(2 stran te teme se začnejo moji posti)
7500ur, prva žarnica,deluje brezhibno in spet me je prijetno presenetil..tokrat z hd programi(MOTOGP IN FUZBAL)
V sobi nism nikoli probal teh programov,čez pomlad pa sem naredil zunanji kino in tam prvič to proval
Izboljšal sem tudi"zaslon"tako,da sm ga kar pobarval s svetlečo belo barvo za kovino.le zaslon sem moral spodaj malo spremeniti naklon,tako da odsev žarnice ni viden(moteče zelo).....barve so kar naravnost bolj barvite in vse zgleda tako lepo,da je res užitek....od sodobnih velikih fullled tv-jih mu manjka le bleščeča"sneg" barva
zaslon pa je 3m x 1.67m

spet me čeljust boli(pa tudi surround je na prostem fantastičen ...drug svet....8-)



tist fantek na kuncu pa nism jst(frend)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bewc74 ()

dux ::

Nameravam kupiti projektor za ~ 1000 €.
Imel naj bi HD ločljivost, večinoma pa se bo uporabljal za razne powerpoint predstavitve in ne multimedijo.
Kolikor sem razumel, se za takšne primere priporočajo DLP projektorji.


Po številkah je najboljši OptimaHD131x, vendar na vem koliko so te številke realne.

Kateri model/proizvajalca bi mi torej priporočili?
Upanje je v nasih odlocitvah

genesiss ::

Živijo,

kupujem projektor, ki se bo uporabljal v relativno majhni sobi. Sem nezahteven, zato iščem nekaj poceni in relativno ok.
Gledal sem tega: http://www.amazon.co.uk/Epson-EB-S02-26...

Je to ok? Se morda dobi kaj primerljivega za še nižjo ceno?

Hvala za pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

polixenes ::

Pozdravljeni,

Malo prebiram forum in na žalost nisem našel nobene informacije o dobrem projektorju za hišni kino. Za projektor sem pripravljen zapraviti od 1000 do 1500 €. Lahko tudi več, če bi bil 4k, čeprav takšnega za normalni denar še nisem zasledil.

Projektor bo prebival v namenski sobi za hišni kino cca 5x4m.
Slika bo natanko 100". V kolikor bom dobil tudi takšno platno ga bom zalepil na steno, drugače bom naročil posebno barvo za projeciranje (posebna barva za 3D).

Kateri projektor bi mi priporočali?

Razmišljal sem o OPTOMA 3D DLP projektor HD25-LV ali o OPTOMA projektor HD25e
Ali mogoče kaj od tega http://www.projectorcentral.com/project...

Je že imel kdo možnost kaj od tega probat? Je pri nas kakšna trgovina kjer se da kaj videt? Nebi rad kupoval na slepo ali zgolj po karakteristikah.

Hvala v naprej.

polixenes ::

Očitno bo treba več sreče poiskati na tujih forumih...
:P

kuky ::

Malce se bom sposodil temo ...... Imam Projektor Benq W770ST. Načeloma zelo zadovoljen. Nameravam si kupit 3d očala .... ni mi pa jasno ali morem dejnsko kupit od proizvajalca ali lahko delujejo katerikola očala?

tomi_m ::

@polixenes - danes monitiram hd25-lv (o katerem sprašuješ) na strop. To bo sicer moj prvi projektor, tako da neke hude analize ne pričakuj.

PALOMINO ::

Da še jaz primaknem svoj pisker.
Projektorje imam za ogled filmov od leta 2002 in sem jih do danes zamenjal kar nekaj.

Preizkusil sem mnogo znamk in modelov.
Lahko pa z mirno dušo povem, da je zagotovo best-buy Epson.

Sedaj pa, pomembno je, za kaj se projektor potrebuje. So to zgolj filmi, so tudi igre?
Epson je letos na IFI pokazal en majhen projektor, ki je tudi 3D za nekih 800 eurov kar je sprejemljiva cena, ne vem pa kako je z glasnostjo, vendar verjetno okoli 30dBa, kar je zame osebno preveč
Sprejemljivo je do 24dBa v t.i. "silent mode-u".

Za entry level bi tako toplo svetoval Epson EH-TW5900, ki se ga da dobit že za 850-900 eurov (novega seveda).
Ima nekaj minusov - nima premikanja leč, črna ni res tista črna (ali pa sem jaz preveč razvajen).

Model ki ga resnično priporočam pa je Epson EH-TW9100 (oz. mislim da sedaj pride 9200). Ob tem projekorju sem bil dejansko odprtih ust nekaj časa, za tak denar, take slike še nisem videl. Resnično brez besed in pripomb. 2D je fantastičen, 3D pa...čaroben.
Cena takega projektorja je cca. 2.400,00 eur. Veliko ampak odtehta če pač uživaš v tem.

Na sejmu IFA sem videl tudi nov model mislim da 7200, ki je malenkost slabši ampak zagotovo še vedno top.
Cena naj bi bila med 1.500-1.800 euri.

Preden kdo napade, da delam v kakšnem trgovskem podjetju, naj povem, da nisem prodajalec, niti ne delam v nobeni rač. ali kakšni drugi firmi in se s tem profesionalno ne ukvarjam. Sem zgolj navdušenec nad "pravilnim" gledanjem filmov. ;)

mgermo ::

Jst mam JVC HD 350 in kaj naj rečem. To je to. Edina stvar kar bi želel je, da je LED, ker mi gre na živce, da šparam žarnico.

tomi_m ::

Hja, sem zmontiral Optomo HD25-lv na strop, jo sparil z 120' platnom (kitajskega porekla - mat belo, gain 1.1) in...
...no ja, saj je fajn - ampak črne barve ni, nekaj se projektor sicer trudi z lamp dimmingom.
Pogledal sem nekaj HD vsebin iz satelita, nekaj iz WDtv-ja - ampak si bo treba vzeti čas in zadevo malo skalibrirati. Wow efekt dobi edino velikost slike, drugje (barve+kontrast) jo plazma poseka.
Se pa zgodi neugoden efekt, ko dvigneš platno in te zadaj čaka majčkena 60' plazma. Žal nisem imel priložnosti v živo videti, kaj od sebe da LCD projektor (tega cenovnega razreda).

Okapi ::

Črna barva je bolj kot od projektorja odvisna od teme v sobi. Ker "črna" barva je v resnici samo neosvetljeno belo platno, ki je črno samo v 100% temi, pri čemer 100% teme s prižganim projektorjem sploh ne moreš imeti, tudi če je soba sicer popolnoma zatemnjena. Se namreč veliko svetlobe odbija od platna v stene/strop in nazaj. In če imaš svetle stene in bel strop, ti noben projektor ne more pričarati res dobre črne barve. Pomaga recimo sivo (srebrno) platno s čim manj odboja.

O.

polixenes ::

Evo... odločil sem se za Optoma, Projektor HD25e / DLP Full HD 3D / 2800Lm

Zadeva deluje odlično za ta cenovni rang. Malo me moti edino efekt mavrice, ampak od kolegov tega ni nihče niti opazil.

Priporočam vsakomur, ki ni res, res zahteven.

p.s. zadevo sem preizkusil le za 2D, za 3D potrebujem še očala.

če kdo želi, pošljem tudi fotke... ali si pa pride ogledat v živo...

_geek_ ::

Trenutno imam nagledan tale projektor:
http://www.ebay.de/itm/LG-PB60G-LED-DLP...

vendar me malce skrbi svetilnost (500 ANSI Lumen) 8-O sicer moram omeniti, da bi bil tale projektor montiran v kleti, tako da direktne svetlobe v sobo ne bo. Sta sicer dva svetlobna jaška but that's it. Za razdaljo od platna se še nismo dokončno odločili (verjetno manj kot 3m), ampak prvo me zanima če bo teh 500 lumnov dovolj?

polixenes ::

Bojim se da boš razočaran, tako kar se svetilnosti tiče in prav tako ločljivosti.

Sam sem imel in še imam projektor s tako ločljivostjo in 3x toliko svetilnosti, pa se naprimer z Optomo ne more niti primerjat. res pa je, da je tudi cena nekoliko višja.

Sam ti nebi priporočal.

LP

Kato ::

Živjo

Tisti ,ki imate projektor tudi za TV. Kater stb uporabljate? Imam namreč telemach kabelsko in DVB-C na conax kartico , pa je signal kar slab. Recimo ena čisto navadna Samsungova televizija ima očitno boljši decoder. Drugače pa uporabljam benq w1070 pa je super, sicer moj prvi projektor tako ,da nimam nobenene reference ,ampak slika je super pa čisto dovolj svetla.

d4vid ::

Živjo, ker želim malo večjo diagonalo za gledanje TV/filmov, se odločam, da bi kupil projektor. Kako je s poceni LED kitajskimi? Iščem nekaj s vredu svetilnostjo in čimboljšo resolucijo, 800x480 je zame bolj malo, če bi bilo 1280x800 (ali podobno) bi bil zelo vesel. Kaj priporočate do 70, 80, max 100€?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

zrataj4201 ::

Napisal si nekako takole:
Rad bi večji avto, po možnosti novi Mercedes.Za nekje 3-4-5 tisoč evrov.Razen če si mislil na projektor ki deluje za silo dovolj svetlo kadar je zagotovljenih 0 luxov.Ali pa če na svojo ceno 100 evrov razmišljaš še o doplačilu ddv + carina.

Buggy ::

...ce bi imeli v mislih predvsem gaming ter nekaj 3D filmov, kaj bi bilo smiselno kupiti do nekje 600€?

Kot berem imata input lag zelo majhen Optoma HD131Xe in BenQ W1070....za 3D pa sta tudi oba OK. Kako je z ocali, ki jih je potrebno dokupiti? Se da tudi igre igrati potem v 3D oz. kaj se za to potrebuje? Ker pa gre za pomozne prostore (prah, cigaretni dim, nizje temperature) me zanima kako je s samim vzdrzevanjem projektorja v takih razmerah in ali je ga v takih prostorih sploh primerno imeti fiksno montiranega.

Hvala

umexteacher ::

če prav razumem imajo našteti žarnico. a led tehnologija še ni "zrela" ??? pa še to, ali je wifi uporaben, ali ima preprosto preveč "laga".

Zgodovina sprememb…

Uporabnik ::

Kateri projetor priporočate za ene 15x na leto projecirati powerpoint za 2-3 ure? Cenovni rang - čim ceneje.

Se da kje testirati projektorje pred nakupom?

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

če prav razumem imajo našteti žarnico. a led tehnologija še ni "zrela" ??? pa še to, ali je wifi uporaben, ali ima preprosto preveč "laga".


LED projektorji so ze dodelani, vendar drazji. Ce nisi ravno heavy user, ki bi mu projektorj s "klasicno" zarnico in 3000-6000 ur delovanja predstavljalo problem, ne vem ce ima res smisel LED, ki naj bi imel cca 20000-50000 ur delovanja, pa barve nekako na LED niso ravno najbolj zive...vsaj kot gledam nasega v sluzbeni konferencni sobi.

Sam sem sedaj dober mesec lastnik Optoma HD25e, ki ima klasicno 190W zarnico, montiranega tako da projeciram na platno, ki je oddaljeno 3 m, kar znese cca 85" sliko. Prejsni teden sem dobil tudi 3D aktivna DLP-link ocala 144hz in 3D film je tudi lepo globinsko prikazan. Ker gre za relativno majhno in svetlo sobo 3x6m imam zarnico na ECO mode-u in je podnevi (brez direktne svetlobe) slika zelo lepa, ponoci pa se morda vse skupaj malce prevec blesci (okolica odboj). Wifi sem videl da ima opcijo vendar bi rabil namenski dongle.

Kateri projetor priporočate za ene 15x na leto projecirati powerpoint za 2-3 ure? Cenovni rang - čim ceneje.

Se da kje testirati projektorje pred nakupom?


Iskljucno samo za to opravilo kar pravis, bi jaz vzel nekaj 720p rabljenega na bolhi kar lahko seveda tudi stestiras, bo pa kdo drug dal bolj konkreten nasvet, ker sam tudi sam sele zaplaval v to sfero.

ivi ::

Ima mogoče kdo kakšne izkušnje z Optoma HD141X projektorjem, cena je namreč kar ugodna. Uporabljal bi ga predvsem za gledanje filmov. Kakšni so kaj nasplošno optoma projektorji?

Buggy ::

imam cca 300 ur na projektorju in "WOW" faktor je ze pocasi obslajsan, sem pa z Optomo HD25e vec kot zadovoljen. Trenutno BP, ce bi se enkrat izbiral defenitivno za ta denar kot sem dobil...

3D filmi, ko jih gledam doma na 85" so za moje pojme celo boljsi kot v kinu..lahko pa da je samo placebo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

ivi ::

pa si poleg projetorja kupil original 3d očala ali uporabljaš kakšne druge? kako to misliš obslajsan? Misliš rečt da si se že rahlo naveličal oz je kaj drugega narobe

Buggy ::

3D ocala sem kupil posebej in sicer tale ker so original predraga.
Ko sem prvic z njimi gledal film je bilo res neverjetno imeti pri sebi doma tako velik zaslon in se to 3D. Sedaj pa celota ne sokira vec tako kot je prvic...se ga pa zato toliko bolj uporablja.

ivi ::

evo točno to me je zanimalo, ker cirka 100 eur devat za original očala je res preveč. Sicer mi je v oko padu model HD141x za kak film bo že dober ;)

Kaj ::

Enako kot Buggy sem tudi sam zadovoljen z Optomo. Pred časom sem imel Optomo HD230x, sedaj pa že pol leta uporabljam Optomo HD131xe v kombinaciji z očali Sainsonic Zodiac Serie 904.
Slika je odlična, 3D lahko tudi sam rečem da celo boljši kot v Koloseju naprimer.

Tale tvoj ogledan HD141x ima 3000lumnov, kar je super. V 2D boš dal komot na ECO mode (sam imam 2500lumnov in je še v ECO prevetlo v temi), za 3D pa bo sploh super, ker DLP očala kar nekaj procentov svetlobe požrejo (RF malo manj, a so po mojem mnejnju nesmiselna).

Kaj ::

Kolikor sem zdle pogledu, zgleda tale HD141x res najboljša opcija za ta denar. Model je čisto nov, do njegovega prihoda je p/p bil najboljša izbira HD131xe, katerga pa tale 141x zelo lepo nasledi.

Samo ne kupuj teh stvari v Sloveniji, saj prodajajo za vsaj 200€ dražje kot v tujini.

Amazon: 539€ http://www.amazon.de/OPTOMA-HD141X-Proj...
Enaa: 767€ http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

ivi ::

Ni panike sem ga že nabavil in sicer me je s poštnino vred iz nemčije prišel natanko 558 eur. Za ta denar se mi zdi da je res best buy, tudi rezervna žarnica je praktično zastonj proti ostalim.Trenutno čakam še samo da se naša "hitra" pošta zmiga in mi ga končno dostavi. Po mojih podatkih naj bi bil že dva dni v sloveniji.

Aja še eno vprašanje mam in sicer je poleg očal še treba kaj dokupit (v smislu kakih umesnikov, senzorjev itd)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ivi ()

Kaj ::

Ne, ničesar. Morda edino kakšen stropni nosilec za projektor, platno, HDMI kabel za PC ipd. :P

ivi ::

:) no tak slabo pa mi možgani res ne delujejo. Je pa res da mi nekak standard 3D predvajanja preko projektorja ni bil glih jasen. Hvala za pomoč.

Kaj ::

ja, glede 3D predvajanja je lahko na začetku malo zmede. Predvsem glede nastavitev v projektorju in še bolj glede predvajalnika. Na začetku boš lahko da imel malo težav, a nič skrbeti da ne bo delalo. Pazi le, da v meniju projektorja naštimaš na DLPlink povezavo, prižgeš očala in če imajo to možnost, zbereš katero oko najprej vidi sliko. Lahko se zgodi da ti bo predvajalnik (3D predvajalnik, navaden ni ok) nagajal, če imaš v OS nastimanih več monitorjev in ti potem na projektorju avtomatično začne prikazovati pasivni 3D ipd. Pa da se ne boš ustrašil, če boš uporabljal PowerDvd predvajalnik, ko boš zagnal film, ti bo slika iz projektorja skočila s 60Hz na 24Hz, kar je normalno zaradi 24fps filma. Itd itd.

Buggy ::

Za gledanje 3D oz. multimedio na projektorju priporocam XBMC (Kodi). Pridoda celoti se bolj cinema obcutek.

Kaj ::

Buggy je izjavil:

Za gledanje 3D oz. multimedio na projektorju priporocam XBMC (Kodi). Pridoda celoti se bolj cinema obcutek.


mjah, ga imam tudi sam, vendar le, da komu ki pride na film, lepse in bolj slikovito pokazem kaj je na voljo za gledati...
Sam vmesnik pa je štorasto velik. Plus podvaja se s primarno knjižnico v Windowsih, pa še posodabljanje knjižnice je počasno (sploh če ga uporabljaš le vsake tolko in imaš 8TB materiala)

Buggy ::

...vmesnik je tak, kakrsnega si pac nastimas v skinu, ki jih je tudi polno...to da ti pa update-a library pa verjamem da je na 8TB dolgo :P Mogoce ce si naredis za nove filme/nanizanke poseben folder in samo nad njim delas scan? Je pa v Helix-u (Kodi 14.0) bil ta library scan proces precej pohitren oz. optimiziran, tako da lahko preizkusis.

3pier ::

Rad bi kupil projektor, ki bo namenjen predvsem igranju igre (xbox 360), zanima me če že ima kdo kakšne izkušnje z tem oz. kateri projektor priporoča oz. kaj je najbolj pomembno da ima projektor. Glede cene pa gledam do 300€.

Hvala.

scipascapa ::

Projektor SONY VPL-DX142 je ok za 440€?

Dadox88 ::

Pozdravljeni, upam da še kdo bere to temo :) Kupujem projektor za domačo uporabo. Gledal bi filme (prek HDMI priključka na PC) in fuzbal. Projeciral bi ga na belo steno s cca 2.5 metra razdalje. Sem totalen amater za to, tako da lepo prosim če mi kdo predlaga kaj. Cena recimo do max 600 eur. Obstaja kaka varianta da se na to čudo priklopi TV tuner s kartico in da dela kot TV? Saj pravim, pojma nimam :) Hvala za odgovore.

fpbs ::

Rabiš TV tuner s HDMI izhodom.

Buggy ::

jaz sem imel priklopljen gor Siol BOX, drugace pa za TV gledat iz PC, ce imas seveda moznost, uporabi TVin, D3go...

rs1975 ::

Imam eno vprašanje. Kakšen projektor priporočate za domači kino; diagonala cca. 250cm, oddaljenost gledanja cca. 4m. Predvsem me zanima ali je smiselno za tako razdaljo in diagonalo gledati le 1080p projektorje ali bi zadostoval že 720p?
3D me ne zanima.

Saul ::

pozdravljeni,
ali lahko kdo poda mnenje o projektorjih za ca.100€.
Naprimer nekaj takšnega: https://www.amazon.de/Beamer-Projektor-...
Gledal sem malo na yt in nekateri niti ne delujejo tako slabo. Seveda mislim za nezahtevno uporabo (za pogledat kakšen film,fifa,...)

PALOMINO ::

Če kdo želi kakšne nasvete okoli FHD ali 4K projektorjev iz prve roke - me lahko mirno pocuka za rokav oz. pošlje ZS, rade volje pomagam.

Kurzweil ::

PALOMINO je izjavil:

Če kdo želi kakšne nasvete okoli FHD ali 4K projektorjev iz prve roke - me lahko mirno pocuka za rokav oz. pošlje ZS, rade volje pomagam.


Delaš v kakšnem oddelku prodaje projektorjev? Izkušnje ljudi, ki so testirali ali videli v praksi par 10 modelov določenih naprav so neprecenljive. Ali tu misliš zgolj suhoparno sklepanje glede na podane specifikacije določenega projektorja? Ker pri tem, ne samo pri projektorjih, znajo biti Kitajci precej "zviti", če se milo rečeno izrazim. Za resne namene imamo resne projektorje, mene zanimajo ti projektorji do +-100€, ki bi jih imel res za osnovno rabo (s kolegi kakšen film, mogoče kdaj PC na projektor), tako da tudi, če bi se kaj zgodilo z njim, da se ne bi sekiral in pa seveda, da je vsaj približno neka znosna slika (v temnem prostoru seveda). Katere od teh poceni projektorjev predlagaš, recimo iz linka, ki sem ga dal zgoraj na Alibabi, ali pa kjerkoli že...

Okapi ::

PALOMINO je izjavil:

Če kdo želi kakšne nasvete okoli FHD ali 4K projektorjev iz prve roke - me lahko mirno pocuka za rokav oz. pošlje ZS, rade volje pomagam.

Jaz bi 1080p projektor (Epson TW1000, eden prvih cenovno za silo dostopnih full-HD projektorjev) nadgradil na 4K. V poštev pride Optoma UHD60, oziroma kaj podobnega za nekako do 3 jurje evrov. Sony VPL-VW285ES je trenutno še predrag. Ampak sem v dilemi, ali ni mogoče za ta denar bolje kupiti en 65" ali 75" televizor. Na platnu imam trenutno diagonalo 85", čeprav, če bi kupil 4k projektor, bi mogoče šel tudi na večje platno, z diagonalo 100-115".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Tomson ::

Okapi, pa imaš res dobre pogoje da izkoristiš dober projektor?

Sam imam Benq W2000, pa ugotavljam, da je največji problem prostor, pač dnevna soba, ki odseva preveč svetlobe ob projeciranju. Projeciram pa na 115" pri 4m, vse super, odlično filmsko doživetje, samo črna je vse prej kot črna! :( Mogoče bi kakšno kvalitetno platno malo pomagalo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Okapi ::

Sobo sicer lahko povsem zatemnim (itak pa gledam v glavnem ponoči), ampak nimam pa temnih sten, ne. Platno mora biti sivo, sicer pa nisem posebno natančen glede črne barve, dokler je celoten učinek dober, oziroma boljši kot v kinu (kar že s tem Epsonom je). Ampak je pač treba iti v korak s časom;)
Sem ravno gledal arhiv - začel sem s 720p InFocusom za 1400 evrov, nadaljeval z Epsonom 1080p za 2 jurja in sedaj bo zgleda še dražje>:D

Tomson ::

Imaš sam sivo platno? Kakšen gain, 0.8?

Sam se kar ne morem odločit glede platna, po eni strani bi bilo sivo fino zaradi prikaza črne, po drugi pa bi kar nekaj izgubil na svetilnosti, ki je trenutno super.

Zakaj pa kolebaš s Optomo UHD60, kolikor berem je super projektor v svojem cenovnem razredu, ena izmed najboljših opcij, če ne pa počakat da Sony VPL-VW285ES pade cena ... :)

Kaj pa Epson Home Cinema 5040UB, ki sicer ni native 4k, ampak je glede na teste rezultat skoraj enak?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

priporočite projektor in platno

Oddelek: Zvok in slika
4011061 (8160) gorann
»

Projektorji LCD HD itd... (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
729593 (6494) Alfonzo
»

Nakup projektorja

Oddelek: Zvok in slika
295168 (3630) narodno
»

Nasvet pri nakupu projektorja in platna na podlagi slik in opisa prostora (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5211496 (10324) urosbe
»

Hišni kino s projektorjem

Oddelek: Kaj kupiti
82407 (2305) mgermo

Več podobnih tem