» »

GF4MX 440 problem

GF4MX 440 problem

robertos007 ::

Brat je kupil omenjeno kartico. Vse dela skoraj OK razen pri Colin2 začnejo teksture po cca pol ure utripat. To se dogaja samo v Colinu. Sma zaganjala 3dmard 1uro pa je blo v redu pa q3 tudi pol pa sma šla v Colina pa utripa ko zmešano. Kartica ni sfrizirana. Bolj zanimivo pa je da v XP začne delat enako še prej v 98 pa malo kasneje.
Drugače pa lahko naviješ RAM iz 400 na 500 pa dela v 3dmarku brez problemov v Colinu pa seveda utripa. Pa v XP-jih večkrat zablokira rač. Probala sma že vse driverje od 27.00 dalje pa je povsod isto sranje.

ChiefThunder ::

mogoče kašen popravek za plato alpa sam špil...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

_Mortal_ ::

Bolj kot človeku govoriš bolj je neumen. ;( ;(( (govorim o mx440
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

robertos007 ::

mortal mama ti je neumna!
Potem pa mi povej katera kartica za 39900SIt je boljša? Takrat še ni bilo herculesovega 8500LE če ne bi sigurno tega vzel za 45000SIT.

jRk0 ::

Saj ga zdaj tudi se ni :)

sicer pa je ta kartica za igranje danasnjih iger cisto kul. pomoje, da je boljse to met kot pa gf2ti za malo manj dnarja. ko pa bodoi gre izkoriscale pixel in vertex shaderje in vse sladkosti dx8, pa se bo kartici slabo pisalo in bos spet mogo zamenjat. dolgorocno za*ebo:)
You fuck up once, you loose two teeth.

_Mortal_ ::

Moja matka ni neumna ona ni kupila Gf4MX440. Debi en;( ;((
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Senitel ::

_Mortal_: Pa kaj pol tip ni vprašal ZA NASVET KATERO GRAFIČNO KUPIT, niti NI HVALIL SVOJE GRAFIČNE! Ampak je samo vprašal KAJ BI LAHKO BIL PROBLEM, OK?

McHregec ::

Edina napaka MX 4 je to, da ne podpira Direct X 8.1 drugače je pa to povsem v redu kartica.
Destroyer Of The Worlds.

Lucio ::

NVidia še nikoli ni izdala nič pametnega, in tako tudi nadaljuje.>:D

Zheegec ::

McHregec; yeah right! Edini problem GF4 MX je, da obstaja.

robertos007 ::

Smo hudo pametni nekateri a ne?
Kaj ima veze če kartica čez eno leto ne bo več uporabna, saj jih tako ali tako menjavamo na manj kot leto dni. Za tolko časa pa bo vzdržala saj trenutno laufajo vse igre zelo gladko. mene osebno ne briga če o doom3 laufal ali ne.
Sploh pa to ni bila začetna tema. se pač najdejo nekateri fanatiki ATI-ja in se delajo pametne, v bistvu pa nimajo pojma o strojni opremi.

Lucio ::

Tisti ki kupijo to sranje pa so zelo pametni. Celo več od tistih ki so jo stestirali ala Anandtech in ostali in ugotovili isto kot jaz - peace of shit.
BTW nimam ATI-ja, vendar do naslednja kartica prav sigurno od tega proizvojalca.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Richard Burns Rally je med nami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13310755 (5784) mzidy
»

katero NOVO grafično za 10.000 - 15.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
341857 (1159) Jaxx
»

ATI8500 vs. GF3Ti200 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
1589345 (6266) VASkO
»

Colin 2 in trzanje slike

Oddelek: Zvok in slika
241386 (1051) MaD_Mavr0
»

3D Prophet 2 MX&ColinMrally2

Oddelek: Zvok in slika
242235 (1879) YiMMi

Več podobnih tem