» »

3D Prophet 2 MX&ColinMrally2

3D Prophet 2 MX&ColinMrally2

YiMMi ::

Mam to graficno in nisem najbolj zadovoljen,zamenja sem jo za V3 3000 in se mi zdi da dela slabse...predvsem v igr CM Rally 2...Tu mi na zacetku pune steka...pol se nekak zalufa....Pa tud pri drugih igrah steka Red Alert 2
Fifa 2001....Sam tukaj ne tak zlo...Ce ma kdo to graficno in mu dela podobne probleme naj mi javi...kako je reso ta problem!!!Kateri so najboljsi gonilnikki ta to
grafikuljo....Dajte mi pisat Ajd..!!!!>:D

miranpozar ::

A se ti zajebavaš?!?!? Prophet je odlična kartica! Colin2 pa je poln hroščev.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Senitel ::

He, he, he Miran...

Ja jest mam tud točno to dotično kartico, in mi ne dela nobenih problemov. Colin 2 je res polhen hroščev. Red Alert 2 mi pa niti pod razno ne šteka. Najboljši driverji so 6.31, ali 6.47 (te mam trenutno jaz). Sicer bi pa jest na tvojem mestu lepo pobrisal vse *3dfx*.* file na disku...

robertos007 ::

pa ti nisi pri sebi! v3 boljši od mx?rajši daj prave drajverje gor (priporočam 6.31 so najhitrejši in najbolj zanesljivi) in poštimaj vse druge atribute (agp maš verjetno izklopljen v biosu daj na 64Mb oz. probavaj različne vrednosti nad 32Mb), pa bo laufalo ko šus. colin2 leti na 1280x1024 vse max. na geforce2mx in thunderbird800. pa rama moraš met min.128Mb ker drugače ti od začetka šteka zaradi tega, ker preveč uporablja trdi disk.

--Switch-- ::

Problem so driverji verjetno imas directx8 in neuradne gonilnike 7.xx,dej gor uradne in bos colina igral brez stekanja!

BlackHole ::

Jaz sem končal eno celo sezono pa druge dirke sem vozil (arcade, special stages,..) pa mi ni delal Colin2 nobenih problemov. Imam tudi Geforce2 MX, samo PowerColor.

XCT ::

Jaz mam isto kartico in iste probleme v Colinu (samo v tej igri).

Tudi jaz sem že imel temo na ta problem in so mi odgovarjali tako kot sedaj tebi. Kot da tega nebi vedel ( driverji, agp, bios, ....)

Jaz mislim, da je problem enostavno v Colinu.
Kartica ne more biti, ker jo vsi tolk hvalijo.
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

YiMMi ::

JAa drajverji ki jih mam na original cd-ju
ki sem ga dobo zraven so 5.32...
Ce dam te gor semi ne zdi najboljse....
Tudi 6.35 sem si z neta potegnu pa ni to tisto.....:8)
A je mozno da bi bil za to kaj kriv kontroler
ata 66
Imam celerona 633
Abit BE 6 II
Baracuda 30.6 G(ata 66)
128 rama.
Pa to graficno...ma mislim da to nebi smelo niti malo zatikat v igrah...
Danes sem si glih dal gor Quake 3:Team Arena in tu tudi zatakne na trenutke.....
;(
V biosu je AGP tudi vklopljen....Emm...se bom probavo..

||_^_|| ::

emm, jst sm meu dokaj podobn problem in krivec je biu EN POF... PROGRAMČEK K JE SKOS TEŽIU V OZADJU!!!!!, pol sm ga pa vn fuknu in dela use NORO!

Lucio ::

nVidia SUCKS,

na V5 5500 dalo gladko z FSAA 2X 1280*1024, pa še veliko lepše zgleda fot na tisti žgoljavi MX v 1600*1200>:D>:D.

YiMMi ::

8-)
EEm...Sedaj se formatiro disk
IN sem namesto Win Me nalozo stare 98...
In cudez Colin ne steka vec...Tudi Red alert dela vredu--->malo mi stega edino novi quake....drugace pa spila ko sus....
Driverje sem dal kar iz original cd-ja in directX7.:\
Res nevem ali bi lahko bli winsi krivi al kaj...
pa se disk se zdaj cist drugace obnasa ko prej (morda zaradi gonilnikov za kontroler ki sem jih nalozo..Wins Me jih nalozi kar sam in disk je dodsti bolj glasen....

Opkow ::

Pa si ze kdj probu defragmetirat disk? Mgoce bi ti tud zrd tega mal leps laufal. K si pa formaterau .. si pac nredu isto k defrag .. sm pol si mogu se enkrat sistem nalozit pa progije ... 20 x vec dela.

Tzar ::

Ce imas enkrat Winse polne nepotrebnega balasta, ti noben Defrag ali Speed Disk ne pomaga.Pomaga samo foramt C: /s /q
PA se enkrat vse instalirat.
Na splosno se fol pritozuje nad WinMe in igrami.Po moje ker Me skoz neki pametujejo in brsajo po disku,kao delajo bkp v primeru ce ti bo zarad njih comp blokiral,da bos lahko pol restore uporabu.
8-O
Življenje je lepo!

YiMMi ::

disk sem kupo pred 14 dnevi...
dal gor Win Me in prvi spil ki sem ga dal gor je bil CMR2
in mi je glih tak stekal ......
Tako da ni pomagalo formatiranje .....Pod win me
mi spili v glavnem stekajo eni bolj eni manj....saj ni tako hudo da nebi mogu spilat..ampak na teki masini nebi smelo nic stekat ..ce ze enkrat kupis dobro kartico pricakijes da bodo tudi spili tako laufali....Zaj bom mel neki
casa 98 gor ...pa bom vidu mogoce bom naredu test z 3D Mark 2000 bom videl ce je kaksna razlika....
|O

Putimir ::

Tud jst mislem da bodo moral ene par fixov nardit, razen če je tole naključje. Sem v fazi ocenjevanja ;)))) (hehe) kar nekaterih špilov, in to ne kkšnih starih jajc, od Final Fantasy, Superbike2001, Rune, Flanker2, QuakeIII itd itd...Povsod stvari špilajo, da se reče (tud pod Winme), 3dmark vrže čez 7k, (aja 3dProphetIIGTS, Duron 1g, 256 mb... blah blah blah...vse spilam pr 1024x768x32) vse to ni blema, pa sm zlo občutljiv na "smoooothness"; laufa, tko, na ok' čez 40 framov, tud če je vse na max, sam tale colin mi ga biksa, in to tko zelo očitno, da me včasih kr mal mine....

Ok bomo vidl, upam na najbolš....

Putimir

hanuman ::

ne razumem cemu sploh wim Me, ker zajebavajo jaz mam najrajsi 98 , in mi vse dela tko kot je treba. Glede MX so pa najboljsi driverji 6.31 uradni od Nvidie.. Pri colinu nimam nobenih problemov mam na 1280 in vse na ful pa dela brez problemov ne stekne niti enkrat. Najbols je dat gor detonator 3 verzijo 6.31 ne pa neke neuradne drajverje :)
Quake or be Quaked

drejc ::

A mate tut un Enviroment nastiman na CUBIC al na STANDARD? Men dela vredi na standard(1024) , na cubic pa tut v 640x480x16 steka. (mam Athlon 700 + prophet2 mx +128mb ram +win2k).

BlackHole ::

Win ME dol, pa 98 gor, sigurno bo pol manj problemov, preverjeno.

BigFoot ::

ej tko je, Colin2 šteka v Win2K, v Win98/ME pa dela normalno, tko da če ga poganjaš v Win2K zamenjaj OS.

Senitel ::

Pomoje bi se štrikanje v Win2k dalo odpravit z DirectX 8.0 in Service pack 1, ter Detonator 6.31...??? Če ma kdo vse to pa mu štrika naj se javi...

robertos007 ::

Baje da so problemi z kombinacijo win98me in sb live.
mam Dx8 in 6.31 in win98 pa colin laufa kot podmazan, razen ko vklopim cubic se zatika.

XCT ::

Jas sem zadevo rešil tako da sem namestil WIN98se
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

boko34 ::

Sistem: CPU 566@850,128 ram,voodoo3 2000 in WinME.Zazenem Colina2 in stvar ne gre nikamor.Prodal voodoo3 2000,kupil Geforce MX in stvar se slabsa.ZNORIM! Driverji teji,driverji oni,stvar ne gre nikamor.Odlocim se instalirat Win98 SE,nalozim detonator 6.32 driverji,pozen Colin2 in stvar toliko da ne zleti iz ekrana. FANTJE instalirat Win98 in stvar bo delala kot je treba. WinME sucks!!!!!!!!!!!!!!

robertos007 ::

pa normalno! ne vem zakaj bi človek sploh mel winme. če bi blo možno bi jaz še zdaj mel win95.

YiMMi ::



Me Sux



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GeForce 2 - Manli (!?)

Oddelek: Strojna oprema
151147 (924) abcde7
»

Colin 2 in trzanje slike

Oddelek: Zvok in slika
241397 (1062) MaD_Mavr0
»

Geforce 2 MX

Oddelek: Pomoč in nasveti
101032 (851) VASkO
»

DirectX8 in nv7.27

Oddelek: Zvok in slika
141721 (1420) sleby
»

V-sync in Direct X

Oddelek: Zvok in slika
91246 (1122) TylerDurden

Več podobnih tem