» »

napajalnik

napajalnik

blazius ::

zdravo

ne bom dolgovezu; kater napajalnik mi priporočate bolj - enermax 460W al LC power 550W za overclockanje? imam gf 6800le in athlon 2800+. sem mel že dva noname napajalca pa so začele napetosti nihat zarad overclockanja in računalnik se mi je resetiral ko je bla grafična 100% obremenjena, tak da ne bi rad spet zaj***l

lp, blaž

Calligula ::

LC power. Poceni in navil bos do meja tega sistema.

Tomson ::

Sej ne da podcenjujem LC, sam med tema dvema pa mislim da res ni dileme. Se pravi LC ... :D

Sej se hecam. Js bi vzel Enermaxa in sploh ne bi kaj razmišljal. Pa vzami enega od teh se pravi od 500W naprej ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Melanholija ::

A ni škoda denarja za enermax, itak pa gre za starejšo mašino. Vzemi lc 550w pa bo čisto dovolj!

Brane2 ::

LG je kul, vendar mi je na strežniku crknil in sem skočil v gužvi v najbližjo štacuno (Comtron :D ) po nekaj močnejšega.

Kad tamo- nimajo nič močnejšega od LG-6550 RAZEN neko čudo od 1kW.

Pa sem vzel to. Stvar je dokaj neugledni škatli standarnih dimenzij ampak seka.

Na serverju mam dual Opteron plato ( opterona z 89W TDP), 6 GB RAMa ( 8 ploščkov), tam neko 8600 PCIe grafikuljo, HW RAID, par GBit mrežnih, 17 ATA diskov in CD/DVD pekač. Stvar je s starim napajalcem žgala mislim da 360W konstantno in napajalnik se je fino grel. Novi je totalka hladen. Kot da sploh ne bi bilo nič priklopljenga nanj. Vsaj po temperaturi in količin izpihanega zraka sodeč.

Poleg tega ima aktivni PFC in ne simpl dušilko kot LG-6550. Je pa res da stane nekih 18EUR, medtem ko je LG-6550 mislim da 45 EUR ali nekaj takega...

Aja, kabli so me impresionirali. Teh je toliko zraven,d a sem bil ziher, da ej v kartonasti škatli še kak cegu. Full jih je. Samo kabli za grafično so ŠTIRJE, da o ostalih ne govorim. Pa vsi so v tistih mortadela črnih najlonkah. Kewl...
On the journey of life, I chose the psycho path.

blazius ::

glede cene za enermaxa; lah ga dobim za 25€ od kolega, tak da to ni problem =) zanima me sam kater bi bolj 'ziher' deloval, da ne bi spet zagnal en špil pa bi se mi pc sesul.

All ::

Brane 2 tole???

šu prec gledat...sam cena ni 18..ampak.... :-)) (škoda :-))

Brane2 ::

Ja, ja tole. >:D

Ja,res je, zatipkal sem se glede cene. Ena nula manjka in to najbolj zajebanem mestu- odzadi... :|
On the journey of life, I chose the psycho path.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napajalnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13212570 (8204) Napajalc
»

Recenzija poceni napajalnika kaže vse pomanjkljivosti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Matične plošče
15337503 (32611) amigo_no1
»

kateri stabilen in tih napajalnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13410392 (6945) kuglvinkl
»

Kateri napajalnik PSU priporocate za Core 2 DUO (500-600W)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17610491 (7424) suntrace1
»

Kateri napajalnik? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1127653 (5260) sid911

Več podobnih tem