» »

igralne konzole??'

igralne konzole??'

XPSISTEM ::

Za družino kupujemo.. in se odločamo med plejstejšnom 3 in pa wii ...?

Poznam le wii ki mi je bil predstavljen in me je fasciniral a moti me ker nima hdd pa priklopa tipkovnice saj bi otroci radi tudi na internet. Kako je z igrami preko interneta oziroma z downloadam?

Hvala in lk.p.

Tomson ::

Če kupujete igralno konzolo izključno za družino potem je Wii edina prava izbira ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

dukenukem ::

z playstationom lahk šariš po netu,lahk gledaš hd filme,lahko dowloadaš igre .....wii je pa za skakat pred ekranom :D

IceIceBaby ::

Wii za povezavo s kontrolerji uporablja standardni bluetooth. Wiimote se da enostavno uporabljat na računalniku. Domnevam, da obstaja tudi varjanta, da na Wii priklopiš bluetooth tipkovnico ?

Poleg tega ima WiFi mrežno, s katero se enostavno povežeš na internet. Lahko surfaš po netu, čeprav je zaradi nizke resolucije zadeva malo nerodna, ampak youtube filmče se da čisto normalno gledat. Iz neta lahko vlečeš tudi stare špile, ki so bili narejeni za super nintendo in druge stare konzole.

Spredaj imaš režo za SD kartice, 2GB kartica je danes skoraj zastonj. Obstajajo tudi načini, da preko mreže streamaš video in glasbo na Wiija. Čeprav moram reči, da za media center zadeva ni najbolj priročna.

Kar se pa tiče igralnosti je pa Wii zakon. Obstaja kar nekaj dobrih iger, pa Wiimote je res zabaven ko ga enkrat natuhtaš.

Jaz bi v tvojem primeru kupil Wiija. Je precej cenejši, tako, da za isto ceno pri Wiiju dobiš še dodaten Wiimote in precej iger.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nintendo pripravlja novo konzolo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
6717096 (15059) Bistri007
»

Nintendo Wii - nakup

Oddelek: Konzole
437728 (5654) hojnikb
»

Nov članek: Nintendo Wii (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
8410902 (8197) mauzer
»

Kaj pravte na Nintendo Wii? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
29425770 (18114) Raziel
»

Pusti službo, da lahko dobiš PS3 (in jo raztelesiš) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
10511094 (8697) @LOL

Več podobnih tem