» »

Call of Duty serija - pomoč in nasveti.

Call of Duty serija - pomoč in nasveti.

dejan1992 ::

dejan1992 je izjavil:

Imam problem pri COD 2. Normano pridem v igro, vendar je celoten enkran črn, vidi se le kompas,naboji,ura,...
Driverje za grafo sem updatov, z nižjo ločljivostjo sem tudi probal, pa še vedno isto. Imam pa windows 7 32-bitni
Mrde gdo ve kaj nej bi blo nrobe?
screen:
 Screen:

Screen:



lp

noben neve kaj bi lahko blo?

KernelPanic ::

Probi se poigrat z graficnimi nastavitvami, izklopi antialiasing, mogoce te shader zajeba..

dejan1992 ::

KernelPanic je izjavil:

Probi se poigrat z graficnimi nastavitvami, izklopi antialiasing, mogoce te shader zajeba..

super:), samo tisto mehčanje robov sem izklopu pa dela,
hvala ti, lp

listje123 ::

Na steamu imam trenutno call of duty modern warfare 3, ki ga igram bolj občasno.
Ali mislite da lahko dobim ban če če se vpišem na bratovem računalniku in on nato naprej igra cod mw3?

Xserces ::

Jst moj steam acc dajem okol kolegom pa se nism dubu bana :) mam ga pa od 2003
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Freaxx ::

Ah kje, moj steam account je dau čez že tolk računalnikov pa niti maila da je karkoli kdaj blo narobe

radecan ::

Serbus!

Rabil bi pomoč pri cod2;
torej, ko neko tekmo posnamem z /record karkoli in ga potem predvajam pač s komando /demo karkoli; ne morem v demo-tu vklopiti cheatov (timescale natančneje), da bi preskočil del posnetega...ne prime tudi, če dam /developer 1...fora je v tem da je dolgo minilo odkar sem nazadnje igral cod2 in sem pozabil komande za demo ;) prosim za pomoč ;)


hvala lp
|Gigabyte p67a-d3-b3|Intel i5 2400|Sapphire radeon 6770 1gb vapor-x|
4gb dd3 a-data+4gb corsair 1600mhz ram|LC power Silent Giant v2.3 600w
|Ikonik Transform a10 ohišje|LG L1919S 19` Screen|Samsung 830 64gb

qurba ::

Danes sem si kupil novi računalnik, pa sem si hotel inštalirat cod2 pa dam cd not pa mi piše knjižnica ni prepoznana al nekaj takega pa mi sploh dalje ne gre. Igro sem pa imel v prejšnjem računalniku in ni bilo nikakršnih problemov pri inštalranju. Igra je seveda orginalna.


HVALA IN LP

krispe ::

Predvidevam, da si želel inštalirat preko "autorun".

Vstavi COD 2 DVD, pojdi v "Moj računalnik", desni klik na COD 2 DVD in klikni "Odpri" potem pa zaženi setup.exe
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Maglorfin ::

Jaz imam pa eno čisto splošno vprašanje. Pred nakupom novega PC-ja decembra lani nisem nikoli igral CoD, zadnjega pol leta pa sem nabavil in preigral singleplayer od CoD 2, MW1 in MW3. Zdaj bi rad poskusil še multiplayer. Vem, da je na MP večina igralcev frikov, ki začetnika sesujejo ponavadi z enim strelom, preden se ta sploh zave, kaj se je zgodilo. ;) Zato me zanima, če obstaja kakšen tutorial za čiste začetnike. Začel bi npr. z MP pri CoD 4 (MW1), zanima me pa vse - od tega, kakšne vrste serverjev obstajajo, do tega, kakšna so pravila, kakšne so komande, kako deluje tisti sistem napredovanja in odklepanja nekih novih zadev ... Zadnjič sem sicer pri kolegu nekaj gledal, kako se igra, ampak se je vse odvijalo tako hitro, da mi ni bilo nič kaj dosti jasno. :D

Nekaj sem sicer že iskal po netu, pa nisem našel nič posebej uporabnega, verjetno zato, ker ne vem, kje iskati ... :P Zato bom za vsako pomoč vesel in hvaležen.
When you look into the abyss,
the abyss also looks into you.

Xserces ::

normal mod, hardcore, promod... najbolj igralen je promod kjer ni claymorov, grenade launcherjev in podobnega dreka. Promod se igra tut na CB / ESL ladderjih. HC mod je brez samo to da je orožje močnejše in ponavadi padeš z 1 metkom ali 2... XD tutoriala ni ... moraš samo igrati igrati in igrati da dobiš nek filing za aim in pa spoznaš mapo...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Xserces ::

komande?

/cg_drawfps 1
/com_maxfps 125,250
/cl_maxpackets 100
/r_multigpu 1

druzga se pa že ne spomnem XD

potem imaš na promod razne color mode za različne mape. Npr crash ima drugačen brightness,gamma in druge promod opcije kot backlot (to se najde na netu) Configi za MP in ponavadi so zravn še exec configi za barve map
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

XzupanX ::

Lep pozdrav. Vedno ko zaženem računalnik mi na začetku hoče odpret cod4 ampak v pojavnem okenčku piše IMPRORER_QUIT_BODY. Če kliknem da ali ne mi hoče ponovno odpret cod ampak mi ponovno napiše no iwd files found in /main. če kliknem prekliči se vse zapre. Kaj bi lahko bilo narobe ? igrico sm že ene 100x zbrisu in na novo installiru ampak dela enako. Sposodil sem si že več cdjev za install a dela še vedno enako.

TheNightFox ::

Imam en problem pri COD4, single player mi dela normalno, ustavi se potem pri multiyu. Ko hočem inštalerat patcha 1.6 in 1.7 jih sploh ne morem, ker mi takoj ko jih kliknem za inštalacijo napiše: ''Internetne varnostne nastavitve so preprečile eni ali več datotekam da bi jih odprli.''

Kaj naj tukaj naredim da bi lahko to inštalerov, imam pa win7.

lp

listje123 ::

Zdaj kmalu pride nov call of duty black ops 2.
Ali mislite da je zadji al se call of duty tradicija še naprej nadaljuje?

Xserces ::

tradicija?... tradicija je bila cod1,cod2,cod4... to je samo še vleka denarja od geekov... kvaliteta je padla za 99%...in ja pomoje bo še kšn cod iz 2 svetovne ali vietnama... ampak samo z bolšo grafiko in še bolj fucked up igralnostjo
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

xxxgeekxxx ::

listje123 je izjavil:

Zdaj kmalu pride nov call of duty black ops 2.
Ali mislite da je zadji al se call of duty tradicija še naprej nadaljuje?



Ja Treyarch se dejansko trudi za razliko od IW. Vsak CoD ki ga naredijo je boljši, se učijo na napakah in jih popravljajo medtem ko poslušajo igralce. Upam, da jim uspe
Ke te češ

Zgodovina sprememb…

Dober dan ::

Jaz sem si inštaliral na računalnik windows8 polek pa seveda COD2. Zdaj pa me nekaj zanima.. Je še kdo prešaltal na windows 8 in ima težave s to igro v mp? Normalno se lahko povežem na serverje in pričnem igrati. Po nekaj sekundah pa enostavno vrže v meniju igre okvirček s številko napake. Vsakič je navedena druga številka napake. Mislim da na windows 8 igra ne bo delovala. Sprva sem mislil da je kriv punkbuster. Slednjega sem sicer posodobil vendar težave ne izginejo. Kakšne ideje ali lahko pozabim na igro na teh windowsih?

Napaka izgleda takole: Punkbuster kicked player... RESTRICTION: dosalowed program/driver [vsakič druga stevilka].

Če bi bila številka napake vedno enaka, bi posumil kakšen driver, tako pa mi je vse skupaj čudno..

krispe ::

Enake težave so bile ob izidu Windows 7.

Počakaj da Windows 8 "zaživi", do tedaj pa uporabljaj W7.


Še nekaj bi jaz vprašal... Ima kdo MW3 original na Steamu?
Ker jaz imam neke vrste problem, vsak dan ali drugi dan me noče connectat (ko kliknem play piše "connecting to online services" in ne naredi ničesar), sicer vem kako rešit problem, a me zanima če se to še komu dogaja? Aja, problem začasno rešim tako: Desni klik na MW3 Multiplayer in "properties", zavihek "local files" in nazadnje kliknem na "Verify integrity of game cache".

To se je začelo pojavljat ob izidu mape Terminal ali mogoče malo prej.
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Dober dan ::

krispe je izjavil:

Enake težave so bile ob izidu Windows 7.

Počakaj da Windows 8 "zaživi", do tedaj pa uporabljaj W7.



Ravno to sem naredil. Ne bom se še zezal z Windowsi 8 čeprav so zakon. Nazaj sem si inštaliral sedmico in zadeve delujejo gladko kot nekoč.

Maglorfin ::

Vprašanje: kje lahko najdem seznam SLO serverjev za igranje MP CoD 4, ki bi bil narejen tudi po vrstah igre (Free-For-All, Team Deathmatch ...)? Najraje namreč igram Free-For-All, pa mi nekako ne uspe najti SLO serverja, kjer bi se to igralo. Še najpopolnejši seznam mi je uspelo najti tukaj, ampak nima informacij, ki me zanimajo. Vnaprej hvala za pomoč.
When you look into the abyss,
the abyss also looks into you.

Zgodovina sprememb…

GabrieLeo ::

Maglorfin je izjavil:

Vprašanje: kje lahko najdem seznam SLO serverjev za igranje MP CoD 4, ki bi bil narejen tudi po vrstah igre (Free-For-All, Team Deathmatch ...)? Najraje namreč igram Free-For-All, pa mi nekako ne uspe najti SLO serverja, kjer bi se to igralo. Še najpopolnejši seznam mi je uspelo najti tukaj, ampak nima informacij, ki me zanimajo. Vnaprej hvala za pomoč.


prijavi se v xfire in se malo poveži s klani, pobrskaj po internetu, kjer imajo še veliko slovenskih klanov svoje serverje ;)

svašta112 ::

Jaz pa mam en problem ki ga enostavno ne morem rešit. Ko instaliram cod2 in patch 1.3 in punkbuster in xfire ter grem v igro mi napiše da moram dati pb na enabled ampak ko grem v multiplayer options nimam te možnosti.
res ne vem več kaj naj naredim.

Machete ::

Probaj še ročno updejtat PB (to si že verjetno). V MP meniju se mi zdi da je res nekje ta opcija. Daj še malo poglej :p sam nism 100% Potem pa probaj še v konzoli napisat \pb_security 0 (lahko tudi z 1 provaš, sam mislim da je 0 včasih rešila določene težave z pbjem).

svašta112 ::

ročno sem že updajtal bom še v konzolo napisal pa sporočim

ne gre
še vedno mi napiše isto

a ma kdo še kakšno idejo?

Zgodovina sprememb…

krispe ::

Napiši "services" v windows search in poglej če imaš "pnkBstrA" na enabled oz. started.
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Xserces ::

ce nimas v multiplayer optins Punkbuster opcije je neki narobe iz špilo...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

svašta112 ::

tudi z services sem že probal pa ne gre. pnkbstrb mam zagnan. igro sem re-instaliral pa je vse isto.

krispe ::

Samo to, da nimaš možnosti "Punkbuster NO/YES" v MP options je pa res malo čudno.
Kaj pa če ne naložiš zadnjega popravka imaš to možnost v options?
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

oyoy69 ::

si patchal direktno na v. 1,3?
probaj postopoma, najprej v. 1,2 (če se ne motim je pri tej verziji dodan punkbuster), potem 1,3.

Xserces ::

pri cod2 gre lahko direktno na v1.3
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Xserces ::

uninstall potem pa rocno pobrisat vse iz registra in nato ponoven inštal če bo kej pomagal.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

svašta112 ::

Xserces je izjavil:

uninstall potem pa rocno pobrisat vse iz registra in nato ponoven inštal če bo kej pomagal.

Kako se to naredi?

jaja ::

Zdravo!

Imam problem pri zagonu igre COD 2 in sicer igra je piratska s partisa za montirat na daemon toolsu.Inštaliram in skupiram potrebne datoteke v shranjene ter zaženem igro in mi napiše da knižnica ni registrirana.Potem sem probal zagnati še kot skrbnik in ista finta...
Mi lahko kdo pojasni kako priti v igro..

Hvala za odgovore.

Rešil problem......:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jaja ()

ETI3n ::

Etoga naložil da sprobam tole novo zadevco blops 2, delal vse bp nakar naletim na tole tezavco.Probal sem vse resolucije,nastavitve ni da ni ampak ne gre mi glavo.Tu je še slika

krispe ::

Spremeni resolucijo iz 640x480 na resolucijo monitorja (verjetno 1920x1080 ali 1680x1050)
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Bananovec ::

blops 2 multiplayer zna biti zaradi lenobe razvijalcev zelo nadležen. Toliko v opozorilo.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Machete ::

se ne bi mogel strinjat, mam 22h mpja in nisem naletel še na nobeno težavico

Bananovec ::

Se niti ne rabiš strinjati. Tudi jaz sem preigral 300 ur CSSja pa sem komaj v CS:GO spoznal določene mape, ki so bile že v prejšnjih izdajah.
Imaš na YouTube polno demonstracij, ki pokažejo tudi do polsekundi lag. In če k temu prišteješ še lag, ki ga ima miška običnega igričarja in njegove reflekse, si že krepko preko pol sekunde.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Xserces ::

Se niti ne rabiš strinjati. Tudi jaz sem preigral 300 ur CSSja pa sem komaj v CS:GO spoznal določene mape, ki so bile že v prejšnjih izdajah.
Imaš na YouTube polno demonstracij, ki pokažejo tudi do polsekundi lag. In če k temu prišteješ še lag, ki ga ima miška običnega igričarja in njegove reflekse, si že krepko preko pol sekunde.


Offtopic preveČ? Če neveš rešitve ali vsaj nekaj kar bi pripomoglo k rešitvi sploh ne piš... koga briga lag ce ma sliko deformerano...

ETI3n

konfiguracija kompa?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Bananovec ::

Premalo podatkov za konkretno rešitev.
Privzete nastavitve? Reinstall igre? Reinstall DirectX? Piratska igra? Zjahan krek? Reinstall gonilnika grafične ? Install novejšega ali starejšega gonilnika grafične? Zagon kot administrator? Zagon v združljivostnem načinu? Napaka v grafični? Napaka v igri?

To je samo par stvari, ki se jih spomnim.
Also, glede na to, da so nekateri elementi v igri nna zaslonu postavljeni pravilno, mora biti motnja v sw. Torej ali igra ali gonilniki.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Mentalist ::

Ko hočem zagnati igro mi napise tole (cod2). vnosne točke procedure _execept_handler4_common ni bilo mogoče najti v DLL knjižnjici msvcrt. DX je updatan, driverji za grafično naloženi, comp je HP Compaq 4720s, os je WIN XP.

tisto datoteko sem dal tudi v activision mapo in v system32 mapo po vodiču iz YTJA.
Lool.

Zgodovina sprememb…

ETI3n ::

Xserces je izjavil:

Se niti ne rabiš strinjati. Tudi jaz sem preigral 300 ur CSSja pa sem komaj v CS:GO spoznal določene mape, ki so bile že v prejšnjih izdajah.
Imaš na YouTube polno demonstracij, ki pokažejo tudi do polsekundi lag. In če k temu prišteješ še lag, ki ga ima miška običnega igričarja in njegove reflekse, si že krepko preko pol sekunde.


Offtopic preveČ? Če neveš rešitve ali vsaj nekaj kar bi pripomoglo k rešitvi sploh ne piš... koga briga lag ce ma sliko deformerano...

ETI3n

konfiguracija kompa?


Fantje evo ga zrihtal tole zadevco.Težavo sem tako rešil da sem spremenil Anti aliasing na višjo vrednost.Iskal sem rešitve tudi preko ostalih tech forumov a fora je v tem da mi še vse do danes ni odgovoril Activision support.Hkrati pa se bojda testira novi patch ki bo kmalu priromal

Maglorfin ::

Vprašanjce: včeraj mi je začel MW2 naenkrat downloadat nekakšen 11 GB update MP-ja (je trajalo nekaj časa, da sem sploh porajtal, kaj sed dogaja :P). Je morda komu jasno, v čem je fora? Nekaj sem že googlal in prišel do ugotovitve, da je to nek "Steam bug" in da se zna tudi ponavljati, ampak neke konkretne rešitve pa nobene nikjer. Morda bo kdo od vas bolj uspešen oz. če se je komu podobno že zgodilo, bom hvaležen za nasvet, kako je zadevo rešil. Večkrat po 11 GB pa res ne bi downloadal (konec koncev toliko zasede cel špil), imam (zaenkrat) samo 2 MB povezavo. Aja, imam pa originalen špil, vse legalno.
When you look into the abyss,
the abyss also looks into you.

Mentalist ::

Pozdravljeni, imam problem.

Cod4 in Cod2, mi pri igranu MP-ja, veckrat zmrzneta, slika se zaustavi, če kliknem ctrl alt delete ali kaj drugega gre naprej, lahko igram kakšno minuto, pri drugih igrah se mi to ne dogaja, nasvet prosim?
Imam pa

q9400
9800gtx+
4gb rama.
win 7 pro 32 bit.

lp
Lool.

gantarg ::

zdravo mene zanima kako pri cod2 posodobim pb? Ker ko potegnem iz evenbalance.com pb ko naj bi dodal igro je ni v meniju se pravi, da ne podpira več cod2. Ima kdo kako rešitev?

eatinggrin ::

gantarg je izjavil:

zdravo mene zanima kako pri cod2 posodobim pb? Ker ko potegnem iz evenbalance.com pb ko naj bi dodal igro je ni v meniju se pravi, da ne podpira več cod2. Ima kdo kako rešitev?



Potegni Legacy PB update...

http://www.pbbans.com/forums/files/lega...

oyoy69 ::

@gantarg
tukaj boš našel, kar rabiš - vse je na začetku v rdečem tekstu.

Sony2012 ::

Pozdravljeni mene pa zanima če ima kdo kakšne skripte za zombi mod ali kakšne koli uporabne mode ter mod za dvojne puške da imaš lahko dvve puški ne pa eno puško in eno pištolco. hvala L.P.

buttplugs ::

A za server?
Katera igra?

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127591 (4552) Skyman
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828158952 (3450) oo7
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869597 (11502) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510621 (6594) hojnikb

Call of Duty 2 MultyPlayer

Oddelek: Igre
375732 (3935) Rotaidal

Več podobnih tem