» »

Call of Duty serija - pomoč in nasveti.

Call of Duty serija - pomoč in nasveti.

ttommy ::

Evo-ko sem pa jaz včeraj v eni mapi na začetku raztural in bil prvi ( v prvi minuti sem imel rezultat 17/1)in me je admin,ki ima preko 6000 ur igranja COD2 kickal,ker sem pač bil boljši.Sam imam nekaj čez 500 ur.Ne razumem,kako ne morejo eni prenesti,da pač niso najboljši,potem pa me še obtožijo cheatanja.So pa tudi že admina obtožili,da je cheater.Kako naj zamenjam IP?Imam DHCP T-2 preko Linkysy wrt54GL.
Gamer

Xserces ::

ker server? XD grem se jst gor da ban fasm XD
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

ttommy ::

Če si cheater,potem ti ne dam naslova.Samo me pa boli,ko mene obtožijo,da cheatam.Pa res uživam v igri in se popolnoma vživim.
Gamer

onitam ::

ttommy je izjavil:

Evo-ko sem pa jaz včeraj v eni mapi na začetku raztural in bil prvi ( v prvi minuti sem imel rezultat 17/1)in me je admin,ki ima preko 6000 ur igranja COD2 kickal,ker sem pač bil boljši.Sam imam nekaj čez 500 ur.Ne razumem,kako ne morejo eni prenesti,da pač niso najboljši,potem pa me še obtožijo cheatanja.So pa tudi že admina obtožili,da je cheater.Kako naj zamenjam IP?Imam DHCP T-2 preko Linkysy wrt54GL.


Poksusi zamenjat samo key code, vsaj meni je tako delal...

Xserces ::

ttommy je izjavil:

Če si cheater,potem ti ne dam naslova.Samo me pa boli,ko mene obtožijo,da cheatam.Pa res uživam v igri in se popolnoma vživim.


in iz cesa sklepas da sm citer OMFG ti nis normaln
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

ttommy ::

Sorry-no,ko si napisal,da bi še tebe banali..
A igraš COD2 na kakšnem dobrem srverju?
Mene so na tem kickali: 193.77.126.149:28910
Gamer

Xserces ::

haha slo serverji! zagotovljen kick/ban na vsake 20 min!
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

ttommy ::

Pred parimi leti sem igral na super nizozemskem serverju-TDC,potem pa ga ni bilo več.Zdaj še igram včasih na cro serverjih..
Aja-IP sem porihtal....
Gamer

gantar8 ::

prenehajte s igranjem te igre.. call of duty 2 is dead sync 2008... igrajte ClanBase pa vas bo vse menilo :/
CodeHook + x22 FTW!!!

Xserces ::

xD
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

def0r ::

gantar8 je izjavil:

prenehajte s igranjem te igre.. call of duty 2 is dead sync 2008... igrajte ClanBase pa vas bo vse menilo :/
CodeHook + x22 FTW!!!

To ti mislis:)

Malce Xfire report:
(koliko h preigranih od iger v zadnjem tednu dni)

Call of Duty 4: Modern Warfare 123044h
Call of Duty 2 66780h
Battlefield: Bad Company 2 21063h
Call of Duty: Modern Warfare 2 14627h
Cross Fire 10461h
Battlefield 2 9297h

CoD2 je bolje igran kakor MW2 in Black ops in dosti drugih shooterjev:)

gantar8 ::

Ja call of duty 2 je res mi bila najboljša multyplayer igra vseh časov ( saj sem igral za bivše top clane ) vendar to je preteklost saj kakor sem napisal da je cod2 crknu že 2008 od kar je prišel ven codehook. Na lanu so pa vsi trdi kot kamen.

All multyplayer games are bullshit!

def0r ::

Ce ti tako reces :P
Zame nikoli ni bil ravno CoD dober za resno igranje:)

+ Popularnost igre ni nikoli bila povezana z competitive playem, ker 90% igralcev je casual igralcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

gantar8 ::

def0r je izjavil:

Ce ti tako reces :P
Zame nikoli ni bil ravno CoD dober za resno igranje:)


multyplayer igra kot je bila cod2 jo nebo nikoli več. Druge igre kot so cod2 ali cod4 ter Q3A ne bojo tok resne kot so kaki cod5,6,7 ali BF (to s0 use pub igre)

def0r ::

CSS si pozabil omeniti ki je se kar ziva, samo ne v SLO:P Pa napise se Multiplayer.
Vse igre so pub, saj predstavljajo vecina igralcev iger pub igralci ne pa resni igralci.

ttommy ::

COD2 multiplayer dokler bom lahko igral.....
Gamer

0000MG ::

No, naredil sem server. Vse po navodilih...
Ko odprem bližnjico na namizju, ki sem jo naredil, da zaženem server mi vse lepo nalaga, na koncu pa mi odpre sledečo napako:
Resolving iso-mick
Couldn't resolve iso-mick

69charger ::

Ja,to bo pa majcen bug v cracked server .exe-ju. To je normalno,ampak server deluje normalno.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

sentik1 ::

jst mam en problem KO grem v igro se mi zlouda mapa in potem mi napiše PB kiked player... restriction:service abnormality Mam posodoblen pb pa igrco sm že 2 x inštaliro pls help

SloSlayer ::

A ve kdo, kako bi pri call of duty2 resil problem pri Windows 7. Bral sem, da rabis slusalke oz. mikrofon, ampak jaz teh trenutno nimam. Ali je kaksna druga moznos,da to tezavo resim al moram naviti slusalke :)

Hvala

Xserces ::

probaj v driverjih nastavit enable mic al pa kej podobnga
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

SloSlayer ::

Gledal sem ta video, ki naj bi tezavo resil: . Ampak, ko jaz naredim to, nikjer ne pokaze stereo mix.

galu ::

Kje se da kupit najcenejši COD MW2 ključ, za PC?
Tako to gre.

slimshady9 ::

zdravo. imam en problem. imam original Call of Duty Black Ops, ki mi je do zdaj delala v redu. Problem pa je to da se igra nakako zasteka. Ne kaze rezultata, ne kaze kero pusku mas in kok metkov, na kaze ce si koga ubil, da se ubijat ljudi ki so v TVOJI ekipi. To se mi je dogajalo ze prej pa sem ugotovil da nekaj ne stima s povezavo. ker imamo router, sem preklopil na direktno povezavo (kabel za net v racunalnik in routerja) in je ze spet delal. zdej se mi je zgodil isto.samo da ta nacin ne dela in se vedno ne dela. probu sem ga restarterat, prizgat ugasnit, checkat veruse, nic ne pomaga.
PROSIM POMAGAJTE!!
--------------------------------------------------------------------------------

whiteghosted ::

Js mam problem pr igri Cod 2, da mi noče zagnat installa, saj napiše library is not registered.

3628812423 ::

poskusi iti v cd in zagnati setup.exe meni je delalo :)

whiteghosted ::

Je prjel. Sam je pa problem, ko mi multiplayer noče delat.

Xserces ::

in kaj ti noce delat?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

1sd3 ::

1sd3 :: danes, 13:23:21Zdravo,
Jaz se hočem znebit ene zelo nadležne napake pri igri call of duty 2 in sicer:
imam gaming pc sledeči:
Intel CORE i7 - 950 @ 3.07 GHz 8 cores, Mainboard S - 1366 ASUS P6T SE, ATX, Sapphire ATI Radeon VGA HD 5850 1GB DDR5, RAM 6144 MB DDR3 1333 MHz.

cod2 na mi znese z lahkoto do 1000 fps na turbo mode. normalno od 500 do 800 fps.

Ko pa poskušam igrati določene custom mape, ali mapo mp_harbor, mi na določenih spotih nenormalno reže sliko, lagometer ponori v modri barvi. vsako 1 sekundo zalagira. zdej to nebi smelo bit težava, saj pc je gaming, ostale mape delajo normalno. le mp_harbor, ter večina custom map tako lagira.

Meni se ne sanja kaj bi to lahko bilo.
Tuakj prilagam še video posnet med igro ter 2 screenshota na mapi mp_harbor, za lažje razumevanje.
SS1:

SS2:


Video:http://www.xfire.com/video/45c07a/
ps. fps na videu ni realen, ker sem kar preko cod2 recordal, nisem z demota, ker se tam ne vidi lagometra. drugače imam 250 fps vendar se tale lag pojavlja vsako sekundo.

poskusil sem že marsikaj, izključit antivirus, reinstalirat cod2 in to 2x, dat vse na minimum, dat na turbo mode v radeon centru, v task manager-ju dat na high priority, vendar nič od tega ne pomaga :( inštalirane imam 32 bitne windowse.

prosim za pomoč.

lp

mr1two ::

A igra še kdo COD ali COD:UO?

MIHA94 ::

živjo !
imam sledeč problem: včeraj sem igral black ops in vse je bilo normalno takrat sem bil v 12 prestižu. Ko se naslednji dan conectam se mi je vse resetiralo na 1 stopnjo. Ostalo mi pa je prvih pet clasov takole to zgleda :




prosim za pomoč.
hvala

bosko1333 ::

LP
(se opravičujem glede nove teme, ki jo je moderator zaklenil)
Imam težavo glede hostanja enega servera cod 2, ki super deluje samo redirect downloadow mi šteka in ne gre. Napiše mi tole:

______ reported that the http download of '' failed, falling back to a server download...:O

Naredil sem vse tako kot v mnogih vodičih za redirectanje piše:
set sv_wwwDownload "1"
set sv_wwwDlDisconnected "0"
set sv_wwwBaseURL "http://www2.arnes.si/~bvodni/"

Ampak še vedno ne gre!;(:(:'(

Ostali podatki (manj pomembni, (ali pa tudi bolj)):
- Imam dva compa (na enem špilam na, drugem hostam)
- Imam Ruter
- Imam forwardano vse (tudi firewall)
- Če nisem napisal dovolj podatkov me opozorite in jihbomnapisal

Hvala že vnaprej!

Zgodovina sprememb…

oemdzi ::

gantar8 je izjavil:

Ja call of duty 2 je res mi bila najboljša multyplayer igra vseh časov ( saj sem igral za bivše top clane ) vendar to je preteklost saj kakor sem napisal da je cod2 crknu že 2008 od kar je prišel ven codehook. Na lanu so pa vsi trdi kot kamen.

All multyplayer games are bullshit!

In kateri so tej klani oziroma kaksen je bil tvoj nick? Ker jst sm tudi tega pred nekaj leti ogromno preigral, tudi na LAN partyih.

nogometas ::

Mene pa zanima kako se pride na cod 6 oz call of duty modern warfare 2 multy način naštima sobo in da je na kodo?

Merovčk ::

Zdravo,

rad bi se rešil nadležne motnje pri igranju COD2. Med MP igranjem na vsake toliko časa miška zmrzne, ne zazna ne premikov, ne klikov. Tipkovnica tačas deluje brezhibno. Uporabljam brezžično MX1100, problem pa nastane tudi pri drugih miškah.

Če kdo ve, kako poštimat, lepo prosim za pomoč
Miha

bosko1333 ::

1. Raje uporabljaj žične miške (žica tud ne zavzame veliko placa).
2. Poglej kje imaš sprejemnik miške (če mogoče nima dovolj signala).
3. Če 2. ne gre potem, ponovno instaliraj driverje od brezžične miške če mas cd.
4. Če tudi z žično ne gre, ponovno instaliraj njene driverje.

Če pa nič od tega ne re pa res ne vem kaj bi loh blo, ker cod nima nič z miško.
:8)


LP

Xserces ::

slab stik na USB hubu? si probu tut druge USBje?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

bosko1333 ::

Imam še eno vprašanje...
Ko gledam jaz na mnogih serverih CoD2... Veliko jih ima neko možnost, da ko admin kaj pove oz. napise vsem, se to pojavi v centru zaslona in na veliko. Pri normalni igri pa samo console:blabla, v normalni vrstici kjer pisejo vsi normalni playerji. Kaj je to kakšen mod zato, ali kaj bi lahko bilo?

Hvala za odgovore

P.S.
Če ima kdo kaki link z tem modom ali pa ga ima sam, ga lahko napise tu ali mi poslje na vodnik2@gmail.com.

Zgodovina sprememb…

joker16_7 ::

LP!

Po dolgem času imam ponovno namen igrati COD2. Igro sem zinštaliral ter crackal kot je potrebno sedaj pa se spomnim, da moram za multiplayer še nekaj naložiti, in sicer nek patch oz. punkbuster. Me lahko nekdo prosim spomni kaj točno že moram naložiti.

Tnx!
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Xserces ::

Patch v1.3
PB Setup iz tem updejti PB
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

yoco ::

A pa je COD2 še vedno popularn prek neta? Jaz sem včasih igral COD:UO in je blo zakon! :D

Xserces ::

mah špila se ga še mau ... ene par pubov je pouhnih v slo... za cb pa nimam pojma ker sm zapustu to sceno :D
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

GabrieLeo ::

Pred kratkim sem kupil (v bigbangu) call of duty 2. Singleplayer dela odlično in brez težav, pri multiplayerju pa se naprej lepo odpre in potem mi ven butne tole:

Računalnik je naletel na težavo...
Podpis težave:
Ime težave: APPCRASH
Ime programa: cod2mp_s.exe
Različica programa: 0.0.0.0
Časovni žig programa: 442ca485
Napačno ime modula: cod2mp_s.exe
Napačna različica modula: 0.0.0.0
Napačen časovni žig modula: 442ca485
Šifra izjeme: c0000005
Odmik izjeme: 0017fa72
Različica operacijskega sistema: 6.1.7601.2.1.0.256.48
Področne nastavitve: 1060
Dodatne informacije 1: 0430
Dodatne informacije 2: 04306e7bbc70327beb31ac5f94bf9f5a
Dodatne informacije 3: fd36
Dodatne informacije 4: fd3687fd737922b68101f831b02df2

Ali mi lahko kdo pomaga?

Xserces ::

ker OS, komponente in pa verzija igre... potem pa se bomo pogovarjal

Link do 1.3 patcha

in pa ce imas win7 daj compatibility winXP in pa run as admin...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

GabrieLeo ::

OS mam win7, komponente ma zdajle čist nevem natančn... Intel quatro (če se tko napiše) matična je gigabyte, za grafično pa nevem čist... Bom pogledal. Verzija igre: kupil sem jo pred kratkim in vključuje 2 novi multiplayer mapi. Kje pa se verzija pogleda če mi lahko kdo pove?

Xserces ::

preber si zgornji post ... potegn dol 1.3 patch in pa nastavi compatibiity mode....
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

xxxgeekxxx ::

GabrieLeo je izjavil:


Ime težave: APPCRASH
Ime programa: cod2mp_s.exe
Napačno ime modula: cod2mp_s.exe


Ime programa: cod2mp_s.exe Nebi to moglo bit cod2mp.exe? Naredi backup tega pa probaj preimenovat, zgubit nimaš kaj
Ke te češ

Bananovec ::

Xserces je izjavil:

mah špila se ga še mau ... ene par pubov je pouhnih v slo... za cb pa nimam pojma ker sm zapustu to sceno :D

Klansko igranje je mrtvo že od leta 2007 - pri nas seveda.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Twixz ::

Pozdravljeni.

Problem imam z CoD IV. In sicer, za MP rabim 1.7 patch. Vse lepo in prav, naložim patch, ampak ko zaženem MP, mi še vedno kaže, da je verzija 1.0.525. Se obrnem na pomoč nekega angleža, ki se začuda javi da mi pomaga in mi reče, če sem naložil 1.2, 1.3., 1.4, 1.5, 1.6 patche, sem rekel da ne, je rekel da je v tem problem. Si pridobim vse te patche, hočem inštalirat prvega, mi napiše error, da ne rabim 1.2 patcha inštalirat, ker ga že imam. Probam 1.3, isto. Z vsemi patchi, isto.
Multiplayer crack sem si tudi dobil in bi mi moralo delat, ampak še vedno je error, 1.7 patch needed. Inštalirat ga pa ne gre. :S

Lol?

Bananovec ::

Reinstall, naložiš 1.6 in 1.7. Posodobiš Punkbuster in zaženeš igro. Vsa umetnost.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528126830 (3791) Skyman
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828158439 (2937) oo7
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869403 (11308) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510575 (6548) hojnikb

Call of Duty 2 MultyPlayer

Oddelek: Igre
375724 (3927) Rotaidal

Več podobnih tem