» »

TRUST neprekinjeno napajanje - UPS MANAGEMENT 1200VA

TRUST neprekinjeno napajanje - UPS MANAGEMENT 1200VA

pupsi1984 ::

TRUST neprekinjeno napajanje - UPS MANAGEMENT 1200VA
zanima me naslednje glede te naprave, ali je mozno telefonski kabel priklopit med glavno telefonsko vticnico in ADSL modem... torej ali bo zascitna napajalna naprava ovirala signal ce bo v sredini med modemom in vticnico?
Prav tako bi jaz imel rad 3 izhode kar se tice napajanja za elektriko, naprava pa ima samo dva zascitna izhota, zato bi na enega od teh dveh izhodov priklopil razdelivc za elektriko ali bo to delovalo? Moč vseh naprav skupaj ki bi bile priklopljene bi bila okoli 500 W
thx za odgovor

Azrael ::

Oba vprašanja, Da moralo bi delovati brez nadaljnega. Res pa zaščita za ADSL modem ni na najbolj primernem mestu. saj se zaščita postavi na sam vhod v hišo.

Kaj so porabniki v skupni moči 500W? Če je vmes tudi kakšen laserski tiskalnik, tega ne priključuj na tak UPS! Ta UPS je prešibka igrača za take stvari.

Enako tudi, če imaš gor priklopljen CRT monitor ali TV, se lahko zgodi, da bo UPS izpadel, če boš vklopil to napravo, če bo UPS delal na akumulator. Razmagnetenje katodne cevi potegne ogromne tokove, res samo del sekude, ampak dovolj, da UPS izpade zaradi hipne preobremenitve.
Nekoč je bil Slo-tech.

Tomay ::

Glede zaščite telefona ne bi smelo motiti povezave. Vsaj jaz nisem opazil razlike.
Na ups lahko priklopiš razdelilec samo paziti moraš kaj gor priklopiš. Z več priklopljenimi napravami se ti bo pač ustrezno zmanjšala avtonomija (čas delovanja brez elektrike).
Voodoo 4Ever

pupsi1984 ::

no sej v moči sem itak pretiraval ... priklopljeno bom imel gor modem adsl, router, računalnik (z 400 W napajalnikom), radijo stolp (zvok imam preko radija), pa LCD monitor
zaščita pa bo v bistvu napeljana iz vhoda, ker je vtičnica iz katere gre kabel tako ali tako prva iz omarice zunaj...
a je ta naprava dobra ali mi priporočate kakšno drugo? (max cena je ta naprava ali ceneje)

Zgodovina sprememb…

Azrael ::

Da se ne ponavljam, preberi celotno temo: Nakup ups.

Če boš še imel vprašanja (tema nekoliko odstopa od tvojega problema), pa kar vprašaj.
Nekoč je bil Slo-tech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup ups (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
23628914 (13196) ender
»

Zaščita pred strelo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
638922 (7324) AngelOfDeath
»

Nihanje napetosti v vticnicah (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6310393 (8332) Pyr0Beast
»

UPS - brezprekinitveno napajanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
233071 (2491) MTm2H37rqt7B
»

Kateri UPS

Oddelek: Kaj kupiti
454062 (3046) Muzo

Več podobnih tem