» »

Geforce 6600 GT

Geforce 6600 GT

Yunai ::

Pri GTA San Andreas in Second Life ipd. igrah mi sredi špila začnejo po ekranu skakat nekakšni kvadratki/trikotniki in določeni detalji v špilu začnejo utripati. Nato mi slika zamrzne in računalnik se mi restarta. Ne vem ali je vzrok v grafični ali čem drugem in kako to odpraviti.

Hvala

karafeka ::

Pregrevanje grafične kartice. Preveri, če ventilator na grafični dela. Če ne, ga zamenji. Če je ventilator vredu, potem moraš bolje prezračiti ohišje. Preveri pa tudi hlajenje samega procesorja.

bluefish ::

če si kartico navijal, znižaj frekvence na default.

Yunai ::

A obstajajo kje kakšne nastavitve kdaj se komp resetira? Ob kateri temperaturi al kako to preverja...
A lahko sama brez problema zamenjam ventilator, ali bi blo bolj pametno nest na servis?

bluefish ::

lahko zamenjaš ventilator. Pri njegovi namestitvi naj ne bi bilo težav, saj so ponavadi zraven priložena dobra navodila.

amigo_no1 ::

@Yunai
Ponavadi v biosu pod PC Healt ali kaj podobnega.

Mirč ::

¸men pa 6600gt agp nonstop kaže popačeno sliko že v startu računalniku,se jo da kako poravit recimo izklopit kake shederenote
hvala
lp

bluefish ::

znižaj hitrost vodila agp v biosu.

Mirč ::

recimo na koliko
lp

bluefish ::

iz agp 8x na 4x, če pa ne pkmaga pa še na 2x.

Yunai ::

A je 60°C normalna temperatura za chipset? K to se mi edin lah pregreva... A je to grafična al kej druzga? Temperaturo mi mer za: CPU, PWM IC in Chipset.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kaj je narobe- občasni black screen-->SPET!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
995685 (4109) Rainbow Dash
»

Ugašanje računalnika med igranjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
353541 (2608) Bostjan99
»

Več težav: računalnik se obeša brez razloga, miš ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
292154 (1733) teddy81
»

AMD 3000 Box- 6000 RPM?!?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171516 (1197) BogyX
»

May the nforce2 be with you :) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Navijanje
73231714 (18541) OwcA

Več podobnih tem