» »

Assassin's Creed

Assassin's Creed

1 2 3
4
»

jizzer ::

2 del je že zunaj?

Tr0n ::

Za konzole je ze ja.

Guzzy ::

komaj čakam na dvojko za pc...

Berserker ::

Jaz jo bom lepo med vikendom obrnil zdaj ni blo časa, sem pa pri kolegu videl da so zelo razolike misije.

Outsajder ::

Sry ampak bi si malo sposodil tole temo na kaksne details bi mi delala assassins creed 2 z 9600gt?

Klemzz ::

Pomoje se ti niti probat na splača, poštekancija na celi črti.

__Devil__ ::

Assassins Creed II je že zunaj.

Tr0n ::

Ze ene 6 mescev ja. ;)

Mare3 ::

Mene zanima kako se naredi misija DAY AT THE MARKET. apiše mi target located ampak ko pridem do tega modela da naj bi ga ubil ne napiše nič da je treba ubiti niti nič drugega, kakšen predlog? Pogledal sem tudi na youtube-u pa mi ne gre. Se da kako restartati misijo ali kako preskočiti? Igra je pa za PC.

Mare3 ::

Tukaj pa še video na katerem ima enak problem kot jaz kaj naredi narobe na tem posnetku?

El Barto ::

Tole je pa že Assassin's Creed 2.

Ne vem, mene je sicer tip najprej opazil, vendar sem se mu skril za vogal, potem sem pa šel s strupom nanj (pomešan v množico) in se na drugi starni pridružil mimoidočim pri opazuvanju, kako se tipu trga :D... misija uspešno zaključena.

Drugače pa delam te misije sedaj, ko sem že zaključil z glavno zgodbo, opazovalnimi stolpi, peresi in znaki ... denarja, opreme pa k dreka.

PS
Pa je to original ali preko lokalnega strežnika. Jaz sem si kupil samo ključ in do sedaj nisem imel nobenih problemov, le enkrat je ostal marker za tarčo, ki pa sploh ni motil, pri ponovnem obisku mesta je pa izginil.
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

Outsajder ::

Ja ni original ker če bi bil ti nebi ti nagajalo;)

Mare3 ::

Ja men nič ne napiše da bi ga moral ubiti ali kaj samo da je taret located. Ko ga pa ubijem se pa ne zgodi nič.

El Barto ::

Meni se obenem ko ga z eagle vision zagledam, napiše da ga je treba eliminirat in tip se spremeni v tarčo na mapi. Sem ravnokar še enkrat odigral ta spomin - tokrat je pa pištolca zaropotala z daljave.
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

Mare3 ::

Sem probaval pa mi še kar noče napisat da ga je treba eliminirat no ker sem obupal sem šel abort memory in šel delat naslednjo misijo ko greš k tistmu stricu mariotu da te nauči se tepst tako da razorožiš modela, in naredim trening mi pa začne utripat klicaj na sredini zaslon je bel in se ne premakne nikamor.

El Barto ::

Še enkrat: ali je original registrirana na Ubi z veljavnim ključem ali je na lokalni strežnik, ker če je slednje, potem išči pomoč pri piscu le tega.
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

Mare3 ::

Ni original ker mi ni sprejelo kupljenega ključa pa sem inštaliral kopijo. Bom vprašal tam, hvala vam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare3 ()

Berserker ::

Mene nekaj zanima glede Assasin Creed 2 zgodbe , kaj je fora The Truth, pa Rajskega vrta oz Edena.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741509 (6742) Kvinta
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815284 (4944) oo7
»

E3 se začenja ...

Oddelek: Konzole
111719 (613) tiborrr
»

Mirror's Edge (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17013624 (5652) Tomozuki
»

Igre 2009 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36227845 (17814) Berserker

Več podobnih tem