» »

E3 se začenja ...

E3 se začenja ...

llamma ::

Zdravo!

Ravnokar sem zasledil video 10 najbolj pričakovanih iger na letošnjem E3-ju.
Ogledate si ga lahko tu. http://www.gametrailers.com/player/3592...

Mene je razvnel trailer za parkour igro Mirror's Edge, ki je mešanica med FPS in igrami tipa Prince of Persia. Seveda se veselim tudi izida Resident Evil 5 in pa na ps3 dolgo pričakovanega Little Planeta, ki bo ena izmed najbolj zabavnih iger, vsaj po mojem mnenju.

Katere igre pa sami komaj čakate? Malo se razpišite, da bomo imeli o čemu govoriti, medtem ko čakamo na nove igre. :)
  • spremenil: llamma ()

destroyer2k ::

llamma

Če te zanima kaj o mirror's edge imaš na gamespot nov intrvju, ki pove kar nekaj informacij (spada pa pod e3).

Berserker ::

Jaz cakam na: god of war 3, gears of war 2,resident evil 5, resistance 2, BIA HH,POP, Mirrors edge, Farcry2, Prototpye, Killzone 2, SOCOM, H.A.W.X., Fallout 3, pa tisti nov lord of the rings(???) pa se mogoce se ARMA 2 pa OFP2

llamma ::

tr33k, ti pa si zahteven :) Sam zadnje čase najbolj iščem igre tipa Assasin's Creed...se pravi open world igre ... prav zato si spet tako želim next gen konzolo... za gta4:)

Berserker ::

ja no malo pretiran seznam bi se dodal kaksno mafio 2 bosta ps3,x360 letos pa drugo leto trpela, oblivion se mi zdi da je bolj svobodna igra ce srednji vek obozujes za vohunscine pa pocaki na nov splinter cell c.... al pa se thiefa loti

llamma ::

Ja, to bodo še zanimivi špili, ampak najprej se moram dokopat do 360ke... zadnje nekaj dni se nagibam k ps2, vsaj začasno, za Guitar Hero in kakšne druge špile.. pa tudi za fifo in nba je ps2 dovolj dober:) Drug mesec pa nedvomno 360ka pade... pa zraven nekaj dobrih špilov. GTA4 je prvi na listi. :)

Berserker ::

H.A.W.X. črtam ker delajo romuni, isti drek bo ko blazing angels, pa še iz cockpita ne boš gledal tak da bo 100% arkada. Dodam pa L.A. Noire(dela rockstar).

laught ::

Jas pa najbol čakam god of war 3,pa gears of war 2, drugo je bol v ozadju.škoda sam da so na e3 za god of war 3 prikazali sam en trailer, pa še tisti bul ko ne nič ne pokaže..

subby ::

nestrpno pričakujem fallout 3 ter battlefield heroes

oo7 ::

Vse bolj so glasne govorice, da letos junija E3 sejma ne bo zaradi koronavirusa. Menda naj bi odločitev sporočili danes ali jutri.

Možno je, da bo E3 nadomestil Gamescon v Nemčiji avgusta če ne bo tudi tisti odpovedan.

Tudi možnost je, da bodo prestavili izid naslednje generacije konzol PS5 in X box series x.

Mato989 ::

Žal,vedno manj res dobrih iger z zgodbami... Red Dead Recemption 2 še kar igram... Pogrešam kake res dobre strategije v smislu Battle for Middle earth ali Red Alert 2... ali pa turn based kot Heroes...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tiborrr ::

Don't test the captain's validity or his vulnerability!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815272 (4932) oo7
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237489 (23205) Sc0ut
»

Najbolše igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
749685 (5723) jamabama007
»

Igre 2009 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36227827 (17796) Berserker
»

Konzole se ne bodo pocenile

Oddelek: Novice / Konzole
326292 (4807) Gregor P

Več podobnih tem