» »

Igre 2009

Igre 2009

Berserker ::

Glej dokončno je napovedan na zgornji datum, nevvem kje si pobral tba, raje bolje poglej datum.

laught ::

Na gamespot je TBA,na ign Q2 2009,na teamxbox je TBA,na uradni strani sploh nič ne piše,tak da tale datum je s tvoje domišljije prišo,in si rajš priznaj že, da je TBA,ker nevem kak tebi tak točn datum za 9 mescov...daj rajši link že enkrat da vidim.

Berserker ::

Na gametrailersah lepo piše ta datum, na wikipediji je q2, povsod je ta datum al pa q2, ker se jim ne da pozanimat.

laught ::

Ne da se jim pozanimat,tota je dobra.če bi bil datum že najavljen bi že vsi meli info.

bluefish ::

no, pa pustimo sedaj to, kdaj točno izide, bo ko bo.

DOOM_er ::

Jst komej čakam tut Operation Flashpoint 2: Dragoon Rising. Baje pride spring 2009 :))
Robots will steal your job. But that's OK

Berserker ::

Ja to igro jaz že čakam 7 let !!! ;(( .

Hexx ::

a crysis 2 bo?kdaj?

laught ::

Ja mogoče bo letos,se pogon majo za izdelavo misij...majo pa 2 leti verjetno dosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Hexx ::

...majo pa 2 leti verjetno dosti.

kaj si stem mislu?

laught ::

ja da majo dost časa da oblikujejo misije& kaj še pač mislijo.glede na to da pogon že tak majo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Hexx ::

misliš da bodo uporabli isti pogon?

Berserker ::

Pol leta za misije bi morali met čist dost, razen če se mislijo razbijanje betona vdelat, nov otok, novo orožije in vozila, vrjetmo se po istem otoku ziher neboš sprehajal.

Hexx ::

maš prau

laught ::

Ja baje so rekli ,da bojo za vse 3 dele uporabli isti pogon,tak je en tu na slo techu reko.

Hexx ::

in so že uradno kak datum napovedali?

Mavrik ::

Prosim da se držite teme. Prav tako eno/dvo-besedni odgovori niso zaželjeni.
The truth is rarely pure and never simple.

bluefish ::

Tom Clancy's EndWar naj bi se za PC primajala nekje v marcu.

Berserker ::

Zakaj pa tak pozno, bo kaj novega not ?

bluefish ::

saj bolje, da si vzamejo čas in zaflikajo pomanjkljivosti, ki so pestile konzolno varianto.

Berserker ::

Jaz sem na xboxu igral pa me moti premalo pestrosti, misij, enot, raznolikosti, voice command še nisem probal ker nikjer ne moreš dobti teh slušalk.

bluefish ::

jaz se bom ukazovanja preko govornih komand raje izognil, ker se je v preteklosti izkazal za preveč nedodelanega. Navsezadnje se za igro ne zanimam zaradi tega. Je pa seveda odvisno, kakšna bo kaj demo izkušnja oz. kakšne reviewe bo igra prejela.
Še najbolj težko pa pričakujem WiC: Soviet Assault. Hišo Massive je sicer prevzel Ubisoft, vendar upam, da s tem WiC ne bo postala le še ena izmed mnogih franšiz oz. bila ukinjena, kot se je v preteklosti zgodilo pri Homeworld in Ground Control.

destroyer2k ::

blueFish

A WiC: Soviet Assault se spet izdeluje? Ker vem da so prejšna ih ukinila in sem skoz mislil da ne delajo več.

bluefish ::

Sem tudi jaz v dvomih glede tega. Nekje se govori, da so popolnoma prekinili z razvojem, nekja pa govorijo o izidu v tem četrtletju.
Bo morda še najbolje, da se povpraša na Massgate.

slawc ::

Meni bi bilo pa naravnost super, če bi samo razmišljali o recimo novem Baldurju, grafika pa v stilu Diablo 3.

Pričakoval sem Jagged Alliance 3, kot kaže ga bo doletel Duke-ov sindrom.
LP, Slawc

Berserker ::

Sem preigra demo od Men of war, ruske strategije od katere lahko nekaj upam, igra sama je po malce klon company of heroes , vendar z več podrobnosti, vsak vojak ima svoj invetar mu lahko daš šmajser ali mg42 pač kaj pobereš vsako orožije zahteva streljivo tak da jim ga lahko tudi zmanjka , zapleniš lahko celo opremo mrtvih sovražnikov. Okolje gre kr fajn uničit težka artelija pa dela jarke v zemlji in nova kritja za vojake, celo streljivo gre zamenjat. Baje bo igra imela okoli 250 enot britanskih, ruskih, ameriških in nemških v multiplayerju pa celo japonce. No meni je bil demo kr dober, igraš nemske elitne padalce ko zavzemate kreto.

miteq ::

Hjoj, jaz komaj čakam Empire: Total War. Že vidim kako bodo moji pešaki osvajali in padali v bitkah v imenu svobode, lažjih izpitov na faksu, zastonj piva in cenejših računalniških iger!

bluefish ::

Je Soviet Assault uradno potrjen in izid v Marcu, ki bo očitno precej zanimiv mesec za strategije in bosta trpela denarnica in linija.

-ninja-91- ::

Pri Empire Total War bo treba zdej čist druge strategije ubirat kt doslej, ker bo glavni poudarek na orožju s smodnikom. Bo pa to eden prvih špilov ki bo postregel z realnimi bitkami na vodi (doslej je blo v večini strategij klikni napad in gledaj...)

Berserker ::

Upam da se po empire tw lotijo rome total war 2, puške niso problem še vedno bom ownal z konjenico.

intelček ::

airsoft

Tr0n ::

Berserker ::

Vrjetno bo igra leta god of war 3, na multiplatformah pa mafia 2. Veliko je za pričakovati od: killzone 2, ucharted 2, halo odst, dawn of war 2, RE5, MadWorld in heavy ruins. Sicer pa komaj čakam da napovejo za pc armo 2 in ofp 2 ti gir najbolj pričakujem na pc-ju.

laught ::

wtf cod 5 ,na 2 mestu?tu bi mogla bit mafia 2.

Tr0n ::

GTjevci so bolj console fani, tako da so malce PC biased.

Berserker ::

Ja pa vseeno ponudba konzolastičnih iger prevladuje nad pc-jevimi, sej se za ps3 pričakuje precej eksluziv za pc pa je bore malo nadmočnih naslovov razen nekaterih strategij in simulacij.

laught ::

Ja 3 igre so za pc od teh 3h, 1 pc ekskluziva.mogli bi še omenit empire total war in pa mafio 2 seveda.

destroyer2k ::

No da omenim pc ekskluzive za leta 2009.

Starcraft 2
empire total war
Cryostasis: The Sleep of Reason (ta igra izgleda precej dobra da bo)
sims 3
Necrovision
Sins of solar empire: Entrenchment
Warhammer 40k: Dawn of War II
King's Bounty: Armored Princess
Star Wars: The Old Republic
Star Trek Online
Spore dodatek
World in conflict dodatek
Demigod (supreme comander razvijalska skupina razvija to igro)
Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising
LEGO Universe
Company of Heroes: Tales of Valor
Grand Ages: Rome


Več nimam sedaj časa našteti (in tudi se ne spomnim ih več), tako da bom kasneje dopolnil seznam, ko še kaj ih spomnim.

PS: Diablo 3 se ne šteje ker 1000% ne pride v tem letu.

bluefish ::

čisto spregledal Company of Heroes: Tales of Valor. Še eden ob must have naslovov zame.

Berserker ::

Ja pa res, upam da bo več modusov pa načinov pri multiju pa več novih frakcij in enot , world in coflict dodatek pride tudi za xbox 360.
Sicer se ne tiče tega leta a 2010 bomo ugledali assasin creed 2 in novi gost recon vrjetno warfare 3, pa tudi splinter cell convictium, za ljubitelje kavbojcev pa je napovedan call of juarez bound in blood.
http://www.1up.com/do/newsStory?cId=317...

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Letos pride še Ghostbuster od atarija , nevem pa kaj ima slovenski zootfly z tem.
http://www.gamespot.com/news/6164344.ht...
http://www.gametrailers.com/player/3629...

starboi ::

Ve kdo če bo prišlo še kakšno nadaljevanje Max Payna ?:)

miteq ::

Ve kdo če bo prišlo še kakšno nadaljevanje Max Payna ?:)


Letos ne.

dronyx ::

Letos pride še Ghostbuster od atarija , nevem pa kaj ima slovenski zootfly z tem.

V bistvu nič več. Oni so se lotili izdelave Ghostbusters igre in celo objavili nek video na spletu, ampak očitno niso uredili licenčnih pravic, tako da so jim prepovedali delati naprej na tem. Ker je bilo zanimanje za igro precejšnje, to razvija sedaj neka druga firma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

ahac ::

Oni so naredil ene vrste demo, da bi pokazal kaj bi naredil, če dobijo licenco.
Možno, da je tista druga firma takrat že imela licenco, ampak Zootfly za to ni vedu... tako, da v bistvu niso imel šans, da bo jo dobil.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

destroyer2k ::

onyx

Evo da ti točno povem kaj je res. Activision je imel licenco nad to igro in ko so se združili z blizardom so ukinili razvoj igre. In potem je atari kupil licenco in razvija igro naprej. Tako da je atari tista druga firma ki je prevzela razvoj.

Berserker ::

Ja sam kolikor gledam trenutni gameplay ima igra še kr fiziko in ne zgleda slabo.

laught ::

ja zootfly bojda dela igro prison break,ki naj bi izšla februarja,sam ni niti enga videa in niti ene slike na netu.

dronyx ::

ja zootfly bojda dela igro prison break,ki naj bi izšla februarja,sam ni niti enga videa in niti ene slike na netu.

Tudi s tem je konec. Firma, ki naj bi izdala to igro (Brash Entertainment), je šla v stečaj oziroma propadla, tako da jih Zotfly toži za 748.000 USD, kolikor jih je stal razvoj (vir).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Berserker ::

Kaj potem igre nebo kr baje je napovedana za februar, kolikor mislite na prison break.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dead space (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
503641 (971) dronyx
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815289 (4949) oo7
»

E3 se začenja ...

Oddelek: Konzole
111719 (613) tiborrr
»

Mirror's Edge (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17013626 (5654) Tomozuki
»

Chronicles of riddick: assault on dark athena (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
676183 (4408) opeter

Več podobnih tem