» »

Assassin's Creed

Assassin's Creed

«
1
2 3 4

Tr0n ::

Kombinacija akcije, avanture, stealtha in novega nacina interakcije ter prostega gibanja . IMO kandidat za igro leta. PC, Xbox 360 in PS3.


Uradna stran
Videos + E3 2007 footage
Screenshots
Wikipedia
  • zavaroval slike: Tilen ()

miteq ::

Že nekaj časa spremljam to igro... Izgleda zanimivo. Upam samo, da ne bo preveč consolizirana, ko izide;)

destroyer2k ::

Ja sam ta igra bo na pc-ju zelo požrešna.

Rotaidal ::

To bo nekaj med Splinter Cellom in pa Prince of persia?

bluefish ::

spominja na tri že izdane igre. Bomo videli.

Tr0n ::

Po E3 2007 video posnetkih sodec, bo neke vrste free-roam Prince of Persia s stealth elementi. Bos pa kot zgleda imel dovolj svobode, da bos misijo lahko izvedel tudi brez skrivanja.

Tr0n ::

vanmarko88 ::

LEPO LEPO
upajmo da nebo polna bugov

TokioGangsta ::

upam da bo boljsa od prince of persia
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

Tr0n ::

Doh, itaq. :)

Timx ::

Js sm brau u eni reviji,da če boš neki časa bulu u enga človka te bo kao neki napadu.Zgleda kr kul.:))

Tr0n ::

Pesimist ::

Bah, se malo do novembra :D

m.i.h.a. ::

hmm...no sej špil obeta, ampak v tem zadnjem videu je bojevalni način čisto v piz**, kar poglejte zadnjo tretjino filma, ko se bori s tistimi stražarji na dvorišču...vedno ima opravka samo z enim stražarjem, čeprav še dvem kaže hrbet in bi ga komot kater od teh backstabal....ampak ne stojijo in čakajo, dokler ti ne fentaš enega in se potem posvetiš drugemu:\
skratka nimaš opravka z dvema nasprotnikoma naenkrat, čerparv jih okrog stoji še deset...boj je vedno namenjen le enemu od njih

sicer lahko, da je tole le takšen video, ampak neke reklame si z AI ravno niso naredili
še najbolj me navduši gibčnost, ampak tudi tukaj jim bodo prej ali slej zadeve začele uhajati iz rok in glavni lik bo bolj deloval kot kašna opica, kot pa akrobat

IMO

Edit: res da je komentatorka Jade Raymond luštna, ampak špil se mi zaradi tega čisto nič bolj ne dopade:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

Pesimist ::

Sej ma samo sablo in ne mitralezke :\ Bi rad tebe vido kak bi z sablo 2 naekrat odbrano, enga z sablo, drugega pa z zobami ha :D
Ce kaj ni realisticno je samo to, da v takem primeru nima sanse preziveti pa ce je nevem kdo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Good Guy ::

Hočemo za PC
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

m.i.h.a. ::

ja in kaj je v mojem postu čudnega??
če se sablaš z enim nasprotnikom je nekak jasno, da te tisti zadaj opizdi in ne da stoji kot lipov bog in te gleda...tako kot 10 njegovih pajdašev okrog tebe:\

in to ni nič novega, še v prince of persia si fasal po buči, če si drugemu modelu kazal hrbet

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

Tr0n ::

rovtar: Saj je za PC. :)

Good Guy ::

o kul..

sm gledu en movie, pa so povedal da je sam za xbox/ps3
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Good Guy ()

Gr0unD Zer0 ::

pol bi blo pa jokcanje v stilu:ueeeeeeeee, vedno me napade 10 strazarjev, pa me en prasec backstabba...

rajši vidim to, da stojijo, kot pa da me vsi po vrsti analno posiljujejo kot v ninja gayden...

igre morajo biti zabavne, ne pa da misliš po petih minutah dat cd na pol ter ga zažgat. in če je so stoječi strazarji za to potrebni, so be it.

m.i.h.a. ::

ok pač vas to ne moti:\

meni pa ultra debilno zgleda, poleg tega, če je lik res tako spreten in tudi neke skrite nože ima in meč na hrbtu, res ne vidim zakaj bi moral imeti opravka samo z enim naenkrat...in ni si treba zatiskat oči pred tem in kovat ta špil v nebesa, ker to gre za glupo "napako" ki cilja med drugi tudi na manj spretne igralce...očitno

BTW v prince of persia so te tudi obkolili in špikali iz vseh koncev, pa ni bilo problemov z igranjem...lih v tem je bila tudi fora, da si svoje spretnosti dopolnil z raznimi comboti v gručah

Gr0unD Zer0 ::

ja ampak pri princu of persia si lahko skočil čez sovraznika, stal na eni roki ter se vrtel in sekljal vse naokoli, šprintal 2 metra gor po steni, naredil salto itd... problem rešen, tu očitno ne moreš... sicer pa tudi mislim da filmček ne bi bil ravno zanimiv, če bi 10krat ponavljal eno pa isto stvar, ker so ga vmes ubili...(niti health bara ni, in pri prikazani verziji špila menda niti umret ne moreš, ker so ga parkrat konkretno zahaklali)

in kje si ti videl da špil bilokam kujemo?:\

btw: v prince of persia si lahko previjal čas, ga upočasnil, sovraznike zamrznil... ne primerjat ninja gaidena s tem piece of cake easy as pie walk in the park pussy edition sekljačino...

saj mam rad izziv, a hkratno posilstvo s strani 10ih stražarjev le-to ni..., še posebej ko sekundo dolgega kill mova ne mores canclat, ko te misli kdo napiknit in bi blo še ultrejše debilnejše če bi crknil, ali bognedaj da bi sablja šla skozi tebe/se odbila

m.i.h.a. ::

ok ok ni panike :D

meni je pač zadeva totalno lame, ker ni izziva ko se vržeš v gručo stražarjev, ker že od začetka veš, da se boš spopadel z vsakim posebaj....but thats me:P

Gr0unD Zer0 ::

ja s tem se absolutno strinjam... drkaš counter button pa je rešeno...

ampak če mam na izbiro anal rape ali pa prikazan način, izberem slednjega(mogoče pa je ta verzija za predstavitve malo lazja...(ali pa bo vsaj hard način še)

Tyrion ::

Upam da AC res ne razočara.. Izgleda res ful hudo..

A ste vedl da so avtorji bral in se zgledoval po Alamutu - romanu našega pisatelja Bartola.

sword ::

No špil ej v ZDA uzun, čez 3 dni bo še v Evropi... boh ve kdaj kej k nm pride...

Pesimist ::

Hmja za konzole. Za Pc tak nepride pred naslednim letom! god I hate consoles!

btw. To da Assasinu en prst na levi roki fali je normalno? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

gohanssj13 ::

Prst si je odrezal zaradi rezila ki ga ima v rokavu.

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

sword ::

uff mudel, kok sm jst blond ... :S Dejansko sploh nism opazu, da je ta odštevanje za PS3 verzijo ... no za PC naj bi pršu na začetku 2008, torej do marca nekje bi mogu bit uzun. Zanimiv bi pa blo, če bi nardil tale špil za Wii ... ;D

Pesimist ::

Jah 28 januarja bi nej prislo. Do takrat bom pa ze mel Zotacovo bestijo od graficne :P.
Ce se prav spomnim sem takrat tudi 55-60k odstel za 6600GT pa je bla middle rang. Tokrat pa za isto ceno dobim skoraj absolutni top a crysis komaj da poganja lul.
Upam da bo vsej COD4,Assasin pa GOW zmogla solidno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

dukenukem ::

zgleda hudo dobr:D

Gr0unD Zer0 ::

ampak nasprotniki še vedno napadajo en po en...

Mavrik ::

Moji prvi vtisi z drugega foruma:

Okej, jaz sem danes veselo pobral mojo kopijo ter začel zadevo igrat.

Glih sem ubil prvo tarčo in je zaenkrat vtis porazen. Gibanje lika je dokaj kul (v bistvu je ogromno gibov prav identičnih kot v PoP), čeprav nadzorni sistem (podobno kot pri PoP) občasno poskrbi da skočiš kar nekam kar ne paše.

Problem je drugje... "investigationi" so v bistu to, da prideš na eno točko ter tam malo postojiš. Prav tako drugih stranskih nalog razen pomaganja civilistom nisem našel... te pa so vse čist identične, celo do identične postavitve vojakov. Pa glede na to, da sem tipa ubil preprosto tako, da sem poklal pol tistega kraja brez škode in kazni... ni glih kul.

Upam res, da se bo situacija izboljšala, saj trenutno nimam prav nobene motivacije za raziskovanje mesta... da ne govorim, da se ne počutim kot assassin, ampak bolj kot errand boy, ko leče po mesti gor pa dol, pa če že, potem z swordom masakira vse kar stoji pred njim (silent killi so zaradi postavitve resno tečni za izvesti).

Upam res, da postane igra precej boljša v prihodnosti.
The truth is rarely pure and never simple.

Pesimist ::

Nevem mislim da je bilo za pricakovat. Jaz se takih spilov ponavadi navelicam v 1 uri. Pa niti ne igram v pravem smislu igre, ampak samo po mestu lecem pa pa tu pa tam kirega probam ubiti. Torej razocaranje bo te.
Prvic ko sem vido Assasina se mi je zdelo wof in cool in kaj se vse. A z meseci ko minevajo se mi vedno slabse zdel do take mere da nimam vec velikega zanimanja sploh.

TokioGangsta ::

Kok pa je drugač tale igra za tiste ko ste jo že sprobal. A je bolša kot PoP ker men je ona bedna?
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

Mavrik ::

Hja... odvisno kaj misliš z "boljša". Sistem premikanja je čist poenostavljen, tak da v bistvu za vse akrobacije samo držiš trigger + A, namesto da bi dejansko moral izbirati pravi čas za odskoke ipd. Imaš pa precej večjo svobodo in je igra tudi drugače zastavljena... nisi več v zaprtih prostorih (praktično nikoli nisi), ampak se lahko poljubno premikaš po mestu in okolici.
The truth is rarely pure and never simple.

Gr0unD Zer0 ::

pri princu pa si drzal samo eno tipko...

saj je v bistvu prav fajn, le malenkost svojeglav je včasih..

pa plavati ne zna...

drugače pa sploh nimam pripomb...

strazarji tudi niso tak leseni kot zgledajo v videu

i'm impressed

Gr0unD Zer0 ::

p.s. kaj je ze kdo obrnil?

ko je treba asasinirat Roberta, me stražarji milo rečeno posilijo analno s sabljami...
need help...

Tr0n ::

Cakamo na PC verzijo. :)

Mavrik ::

Ma jaz sem na predzadnjem segmentu pa mi že počasi na živce gre, ker delam cel čas eno pa isto. Sicer ne vem kaj ti v boju delaš da crkuješ, saj je boj za umret preprost. Stoj na sredi ter drži desni trigger. Ko vidiš da ker guard začne mahati proti tebi, pritisni X (ali ekvivalenten gumb na PS3). Pa bo tip umrl. Ponavljaj do nezavesti.
The truth is rarely pure and never simple.

Gr0unD Zer0 ::

je*u jim vse po spisku...

čist ista solata je kot pri metroid prime...

kolko je bil celoten špil izvrsten(AC pač z par napakami, a vseeno), tolko je zadnjih 10 minut špila razvlečenih v dve uri nepopisnega živciranja čez totalne spremembe načina igranja...(in dejstva, da iz sebi ne znanega razloga ne trofim več counterja(pri tekkenu 5 začuda ujamem večino unblockable fint, tu pa ene sablje ne:\ ), če ga pa že, pa v 100% NE ubije nasprotnika, ampak ga samo boksne v prašnike)

na koncu se špil spremeni v fa*ing ninja gaiden, s tem da te tu posiljuje 10 komadov, ne samo trije, in da borilni sistem enostavno ni prirejen boju 10:1, še posebej ker presezka nasprotnikov ne mores enostavno pometat iz streh, tako kot v mestu(that was a lot of fun...:D ) "boss battle" pa taki...

Zgodovina sprememb…

Gr0unD Zer0 ::

no hvala organu da gre špil jutri od hiše...

Tr0n ::

Good Guy ::

lol tole je pa prvi špil kjer je to res.. če je...>:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Tilen ::

Da se postavimo malo na realna tla.

DX10 detail bo enak kot DX9.

Se pravi če v DX9 deluje na 150 fps v Visti pa na 170 smo pridobili kaj? Nič. No, AA/AF lahko navijemo. Če bi seveda predpostavilii, da je DX10 res "much" faster.

Številke anyone?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tr0n ::

Ni se stevilk. Je pa ze cas, da se zacenja pravilno implementirat DX10 API.

Manj API klicev = faster. :)

Tilen ::

Sem si dobro prebral izvorno novico, ja. Vseeno bi številke. Prav tako me ne impresionira preveč enaka grafika na DX10, hočem boljšo. Tudi če se z aviona ne vidi in je treba iskat z lupo. Naj podpis ne zavede, uporabljam DX9 OS.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tr0n ::

Nove featurje bo verjetno zelo dobro prikazal 3DMark Vantage 2008, ko bo izsel. Pa mogoce late 2008 igre. Prej ne vem ce bo kaj "pametnega".

Tilen ::

Toliko nepotrebnih in prezakompliciranih oslarij kot jih je pa v tej igri pa še ne. Bom prespal pa jutri ponovno probal.

Dela pa super na 1920x1200 z mašino v podpisu. DX9.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741415 (6648) Kvinta
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815252 (4912) oo7
»

E3 se začenja ...

Oddelek: Konzole
111714 (608) tiborrr
»

Mirror's Edge (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17013603 (5631) Tomozuki
»

Igre 2009 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36227798 (17767) Berserker

Več podobnih tem