» »

windows update - se mu meša ?

windows update - se mu meša ?

AngelOfDeath ::

No danes je windows update spet našel popravke

nič si rečem bomo pač inštalirali no 2 popravka gresta lepo ta 3 (NDP1.1sp1-KB928366-X86) pa začne proizvajat erorje in tako se ne more inšalirat.

Problem je da zdaj gnjavi z updejti, če hočeš inštalirat ti javi error in se zapre ampak čez 2 sekundi znova jamra da ima popravke (seveda istega ki je prej nardil error) in tako lahko to delaš v nedogled...


Kako se rešit tega brez ugasnitve windows update ?
edit: Slovnica

Gwanaroth ::

Ga odkljukaš ?
Lights often keep secret hypnosis..

AngelOfDeath ::

ne pomaga
edit: Slovnica

bluefish ::

pojdi na Windows Update stran in mu tam nastavi, da ti ga ne prikaže več.

michel ::

Lp,
tut meni že celo jutro ni ratalo inštalirati enega update-a.
Imam Windows Visto Ultimate, gre pa za SECURITY UPDATE FOR WINDOWS VISTA (KB935807).
Tukaj piše da naj bi bil to update za Windows Firewall, ali je mogoče da mi ga ne inštalira zato ker ga imam izpklopljenega (uporabljam Kaspersky firewall).

luky ::

cilic1

Uporabljam tudi Kspersky IS in Visto Ultimate pa mi je normalno instaliral vse posodobitve tudi tisto KB935807, ki tebe ni hotel ne vem zakaj.


:\

michel ::

Napiše mi da inštalira, potem na koncu pa zahteva da resetiram računalnik.
Kliknem Restart, piše Configuring New Updates, se restarta in mi potem ko se ponovno naloži napiše da ni uspelo in naj poskusim znova.

Bom zdej še enkrat probu... se slišimo:)

michel ::

Ne, ni ratalo.
Potem ko se resetira se prikaže modro-zeleni CONFIGURING UPDATES... zaslon, od tle se znova resetira in spet CONFIGURING UPDATES... , potem se še enkrat resetira in CONFIGURING UPDATES..., pol pa WELCOME in se naloži.
Vse skupi traja 7-8 minut, kasneje pa ne piše da ni ratalo, ampak samo NEW UPDATES ARE AVAILABLE0:) .

:\ :\ :\

darkolord ::

In kaj piše v logu?

michel ::

Tukaj je moj današnji trud.
Vse ostale je nekako kasneje inštaliralo (sem moral en po en update), samo tistega na vrhu ne (KB935807).

darkolord ::

Kaj piše pa v logu?

michel ::

Darklord si mislil tole in tole.
:\

darkolord ::

Ja, tole sem mislu.

Zgleda je problem z updejtom, ker ima veliko ljudi problem z njim. Probaj ga instalirat ročno, če ne pa bo treba malce počakat, da ga umaknejo oziroma popravijo (pomoje še danes)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

michel ::

Nič, tudi "ročno" ni šlo.
Zaenkrat sem dal HIDE UPDATE, tok da mi ne teži, pa bom probu drugič inštalirat.

Hvala sodelujočim:) .

tomaz- ::

sem imel iste probleme, inštaliran pa imam Bitdefender. Ko sem izklopil Bitdefender, je zadeva delovala. Nasvet na Bitdefender forumu. Mogoče pri vas isto..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264490 (64082) Seljak
»

HP 6735s win Vista - problem update KB935509

Oddelek: Pomoč in nasveti
61363 (1274) mjk
»

Vista SP1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
516778 (4509) bluefish
»

microsoft update (problemi)

Oddelek: Operacijski sistemi
111935 (1755) TechBeats
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339670 (14652) brainiac20

Več podobnih tem