» »

Vista SP1

Vista SP1

«
1
2

Tr0n ::

Zunaj za MSDN narocnike.

http://www.devnullgt.com/vistasp1/

bastadu ::

Namestil tale SP1 x64 in po prvih vtisih so res občutno izboljšali kopiranje datotek, ostalega pa še nisem testiral...

mainman ::

Zakaj dajaš link na stran, ki vsebuje trojance?

Datotek nisem downloadal sem pa pogledal stran in se mi je takoj vklopil AVG.

tomaz- ::

lahko samo vprašam, kako zgleda, če tale SP1 naložiš na SLO visto ultimate?? Mislim, glede jezika?


Že kdo sprobal?

Tr0n ::

mainman: Kaksni trojanci? Tole je final Vista SP1. Preverjeno in instalirano.

mainman ::

Sem malo posurfal po strani http://www.devnullgt.com

Greš pod Personal in se takoj zažene AVG.

Tr0n ::

Meni NOD32 nic ne javi.

luky ::

Bitdefender Total Security tudi nič ne javi, potem ni Trojanca na strani.....

:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luky ()

Tilen ::

Kaj pa avg javi?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

borutzi ::

tudi Trendmicro Officescan 8.0 javi virus
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

Tilen ::

KAJ javi, a lahko kdo pove? Kaj oziroma KATERI virus/bug/... vam javi? Ker če vam javi neke oslarije naj vam kar javlja.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

Hehe, se mi je kar zdelo. Virus se naloži samo ob uporabi v nebo upevanega brskalnika od malega mehkega. V ff recimo, se ne executa nič.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tr0n ::

Kakorkoli ze, SP1 instalacijske datoteke so valid.

Sem instaliral zadevo in dela cool, problem je edino, da se vedno niso porihtail network/media playback problema. :'(

WhiteWolf ::

Vsebuje virus al ne?
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

Tilen ::

Vsebuje virus al ne?

Uhm ne vem, presodi. Stran katera bi naj podpirala MS in samo v IE se potem na tej strani naloži virus. Kako je pa s temi fajli glede SP1 pa ne vem.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

OldSkul ::

Še vedno niso porihtali network/media problema?
Bah brezvezniki. Očitno še dolgo časa ne bom šrel na Visto.

Tr0n ::

Dodali so 2 reg tweaka, NetworkThrotlingIndex in SystemResponsivnes, ki bi naj omogocali twekanje tega problema.Se bom s tem poigral ko pridem domov, da vidim, ce ima kaj ucinka.

Problem je pri visokem uploadu in media streamu, pri downloadu ni teh tezav.

dean211 ::

Mene pa zanima, kaj se pa zgodi z ostalimi updati...??? se sami odinstalirajo al jih je potrebno rocno....

Slisal sem, da bi se naj ob instalaciji sp1 updati sami zbrisali... je to res..??????

luky ::

Fantje to je samo SP1 za Ang. verzijo, za SLO ga še ne bo......????

Tr0n ::

Probal sem te nove regedit nastavitve pa ni neke razlike.

Vse bolj zgleda, da je to problem uTorrent klienta. Ce recimo uploadam preko FTPja in do konca obremenim linijo, nimam problemov s skipanjem zvoka.

Sem probal tudi TCP/IP auto throtler patch pa ni pomagalo.

Strange, strange stuff.

ronaldo ::

Instaliral sem Vista64 sp1, in imel velike tezave z diskom ki je stalno delal. Sedaj po nekaj dneh uporabe disk ni vec obremenjen brezveze, superfetch disabled tako kot defender in ostala sranja ki mi nic ne koristijo.
Torej razlika med Vista64sp1 in Windows XP sp3 =
Vista je pocasnejsa pri vecini normalnih opravil, kot kopiranje datotek, je pa ena zanimljiva stvar, v winxp pri Wow je minimum okrog 5fps, pri visti pa je minimum tam 10-11 fps, torej igra dela bolj tekoce.
Tv tuner mi deluje ampak je cpu usage cel cas nad 15%, v windows xp pa je bil 2-5%.
Za zvocno kartico sem zelo tezko nasel driverje, ampak mi je na koncu uspelo najti delujoce driverje, tako da sem zadovoljen. (Cmedia 8738)
Visto imam na 2x1000mhz + 2gb rama.
Visto64 imam predvsem zaradi varnosti, to je ogromen plus, pa tudi ker Mame deluje 20-40% hitreje v 64-bitnem OS-u in pri Wow 50% boljsi minimalni fpsji.

Zorro ::

To naj bi bila menda dokončna verzija SP1, samo nekaj mi ni jasno, in sicer v lastnostih (properties) datoteke je navedeno, da gre za verzijo 6.0.6001.17028, a ne bi morala biti dokončna verzija 18000?

Mavrik ::

A ti misliš da bodo oni šli še zadevo več kot 900-krat skompajlat da bo build no. prišel do 18000?
The truth is rarely pure and never simple.

Zorro ::

Mavrik, pojma nimam kako pridejo do teh številk posameznega build-a, ampak po novicah, ki krožijo po netu naj bi dokončna verzija nosila oznako 18000. Tukaj imaš eno takšno novico: Leaked Vista SP1 RTM Build 6001.18000 Available for Download

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zorro ()

Tr0n ::

18000 je build v linku. Pogledal v System Information.

Zorro ::

Včeraj sam dolpotegnil datoteko x86, ki je pa še nisem namestil, v lastnostih le te pa kaže 6.0.6001.17028. Prilagam še sliko.


Možno pa je, da gre dejansko za 18000, le, da so pozabili posodobiti informacijo o datoteki.

bastadu ::

Tudi pri meni je pisalo tako, pa je bil dejansko pravi SP...

bluefish ::

to je le verzija datoteke in nič drugega. Ne mešat tega s številko SP builda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Zorro ::

bastadu in blueFish, hvala za razjasnitev.

BoLhCa ::

Link ne deluje več:) Imate ša kaki drugi link?

Ales22LJ ::

Ja iz kje ste pa SP1 za visto 32bit dol potegnil? Lahka da gdo page link? lp Hvala

Tr0n ::

Zgornji link vec ne dela, ker se je prevec raspaso. Poglejte na torrentih.

Tr0n ::

El Nino ::

Samo nekaj bi tle dodal: končno.

opeter ::

Kdaj pa bo za slovenske različice Viste? Konkretno za Windows Vista Home Premium in Vista Business?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

luky ::

Na netu sem prebral, da SP1 za Visto, ki bo vsebovala tudi SLO posodobitev ( 36 jezikov ) pride 9. aprila 2008, če pa drži ne vem oz. ne bom trdil.

lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luky ()

MadMicka ::

Zakaj točno bi rabil d/l updejte iz nekih razno raznih strani, če pa se ti OS sam updejta oz. ga lahko ročno preko control panela?

Tr0n ::

Fajn je met redistributable fajl, ce instaliras na vec masin oz. ob svezi instalaciji.

PaJo ::

Evo še Vista SP1 za vse jezike:

- 32bit
- 64bit
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Loki ::

what about xp? naj bi izsel ravno v tem casu nekje.
I left my wallet in El Segundo

PaJo ::

XP SP3 pa je razpored takšen:
* April 14, 2008: Support is available for the release version of Service Pack 3 for Windows XP
* April 21, 2008: Original Equipment Manufacturers, Volume License, Connect, and MSDN and TechNet subscribers
* April 29, 2008: Microsoft Update, Windows Update, Download Center
* June 10, 2008: Automatic Updates

Torej 29.4. bo na voljo download za publiko.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

icemare ::

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če se da tale SP1 vgradit v inštalacijski CD. Tako kot se je recimo dalo pri XP in SP2. Se pravi maš ločeni datoteki: Vista in SP1. Potem pa zapečeš install cd Vista sp1. Ma kdo kaka navodila?

Lep pozdrav

Sims ::

poglej vlite.

http://www.vlite.net/

Lp.

Sims

luky ::

poglej vlite.

http://www.vlite.net/

Lp.

Sims


Kaj si poskusil integracijo SP1 v Visto. Če si povej če gre. Jaz imam SLO Visto, pa bi poskusil integrirati v njo SP1 pa ne vem če bo šlo ali ne.

PaJo ::

Lastno integracijo SP1 v original Vista dvd se ne priporoča (da se), ga Microsfot sam odsvetuje, ker ni isto kakor pri XP-jih, vsaj za SP1 je tako, kasnejše se bo verjetno dalo. Osebno te tega ne priporočam, raje instaliraj vsako posebej ali pa počakaj da bodo na voljo uradni dvd-ji z integriranim SP1.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

bluefish ::

SP1 se integrira popolnoma enostavno z uporabo vLite. Postopek pa je podoben, kot pri XP. Je pa res, da dlje traja (okoli ure).

luky ::

SP1 se integrira popolnoma enostavno z uporabo vLite. Postopek pa je podoben, kot pri XP. Je pa res, da dlje traja (okoli ure).


Dej mi prosim povej kje delam napako, da mi na koncu ne shrani integracije SP1 v Visto. Namreč uporabil sem vLite 1.1.6 RC. Na disku sem naredil eno mapo in v njo prekopiral datoteke iz install CD Viste. To je zaznal tudi vLite, nato sem mu pokazal kje naj vzame SP1 in potem je delal cca 1 uro in po vsem napisal Finish. Ko sem pogledal mapo ni v njej sprememb. Mislim, da bi mi nazadnje moral ponuditi opcijo Save pa je tisti gumb ostal neosvetljen.

Kaj delam narobe prosim za pomoč-

lp. Luky!

bluefish ::

hm, je že nekaj časa, odkar sem to delal, vendar pa se mi zdi, da moraš pritisniti Apply oz. nekaj podobnega.
Morda ti bodo pomagala ta navodila.

luky ::

blueFish hvala za odgovor, za hec sem probal narediti eno instalacijo s tistim CD-jem, ko sem ga naredil z vLite in ti povem, da je vse OK. SP1 je integriran samo ni mi jasno če on na koncu ko konča samo napiše Finish in že lahko delaš ISO al kaj. V glavnem gre.

lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luky ()

bluefish ::

no, fino :).
Sicer pa na prvi pogled nekih hudih sprememb niti ni za pričakovat.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ker sistem se splača ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1225882 (4658) ABX
»

Vista SP2 na voljo za prenos (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5811129 (8510) Tim Burton
»

Servisni paket popravkov za Visto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
6311696 (6697) SebaR
»

Protipiratski Vistin SP1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
535822 (5820) Jst
»

DirectX August 2007 & Vista Compatibility & Reliability Patch

Oddelek: Programska oprema
51269 (1126) Tr0n

Več podobnih tem