» »

Windows problem! Težava pri inštalaciji! Nujno!

Windows problem! Težava pri inštalaciji! Nujno!

dino10 ::

Ok pa začnimo. Pred parimi meseci sem se odločil, da inštaliram Windows Vista katerega sem se včeraj naveličal in tudi zaradi motenj v omrežju sem se spet odločil za XP. Pričel sem inštalacijo, nato sem se spomnil da je naroben service pack in sem inštalacijo prekinil, ter šel po service pack2. Začel sem inštalacijo, formatiral disk, kopiralo je datoteke, nato pa ko se mora računalnik ponovno zagnati, da nadaljuje, se je prikazalo opozorilo: Operating systemm load error (neki tazga). Probal sem še s prejšnjimi in spet isto, opazil sem, da ima CD od service pack2 veliko prask, tisti drugi pa malo manj. Potem sem probal še enkrat, mislil sem si da ni dobro kopiralo datotek, vendar po par poizkusih še vedno nič. Nato sem v tem računalniku tisti disk formatiral (vse particije) in probal ponovno. Zgodilo se je le to: Zagnal sem boot okno, izbral pogon in pri opozorilu: press any key ti boot from CD seveda pritisnil tipko, in nato še nekaj napiše, ko pa bi moglo začeti z inštalacijo je bila slika še kar naprej črna, sploh se ni nič prikazalo. Sprobal sem CD od sošolca, ki ni spraskan in isto. Ne vem v čem je problem … prosim, če je imel kdo podobne izkušnje naj se oglasi.

Za pomoč se zelo zahvaljujem!

LP

Samson ::

Si probal odvit masino?
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

dino10 ::

Masina ni navita. Smo pa ugotovil težavo. Bil je disk, ki se je sfuku pac tist moment. Sej dela sam ko hocs dat windowse gor pa jebe. Grem dan po novga jutr pa veselo na LAN party :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Boot.ini in Windows XP SP3 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
191389 (1138) kixs
»

Nerealna kapaciteta diska ob instaliranju OS

Oddelek: Operacijski sistemi
131706 (1251) bluefish
»

Problem z nastavitvijo windowsov

Oddelek: Pomoč in nasveti
121404 (1169) Murcy
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246308 (19985) R33D3M33R
»

WD 160GB disk in inštalacija winXP

Oddelek: Operacijski sistemi
211353 (1014) pia

Več podobnih tem