» »

Kritika vlade je KAZNIVA!

Kritika vlade je KAZNIVA!

1
...
3 4
5
»

goblinsly ::

luli: Zato pa gremo na FRI in ne na FDV :D

poweroff ::

Vsekakor je boljše, da študentje študirajo, kot da postanejo falirani agentje kvazi tajnih služb ali zgube za forumskim monitorjem. Sicer pa mislim, da demonstrtiranje spada k šdudentski kulturi. Kdo pa bo kritičen, če ne študentje? Deski, pa babice? :P
sudo poweroff

urban99 ::

haha, luli - ti v osnovi tu delaš nekaj podobnega. Si že diplomiral? :D

Luka Percic ::

upravičena kritika pa zabava na ulicah nimata nič skupnega.

madmitch ::

upravičena kritika pa zabava na ulicah nimata nič skupnega.

Kdo pa odloča, kaj je za drugega upravičena kritika? Ti? Al trenutna garnitura?
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

link_up ::

mah...eni majo pa res cajt :) sem student pa vem, da nekateri sostudentje bi kar za vsak drekc protestirali, ker se jim zdi to kul in da tako more bit...utemeljitev je pa vedno bolj malo, ali pa so sfaljene...itaq bo namest jj-ja prsou en drug ww, ki bo isto sranje pocel...lih cajt mam celo zivljenje imet nekaj proti necemu...kot da bi bil urednik mladine :D
In and Out

Luka Percic ::

Kdo pa odloča, kaj je za drugega upravičena kritika? Ti? Al trenutna garnitura?


Kaj te napenja madmitch?
Šlo je za moje mnenje pač.
Sej nikogar ne silim v to, da se z njim strinja.

Daedalus ::

Tudi jaz sem iz posnetka razbral kar nekaj frisov FDV-ja. Pazite se, ti študenje, ki ste jih videli bodo na FDV-ju naredili doktorat in vam potem predavali o stvareh, za katere sploh niso kompetentni ter vam vsiljevali svoj politični prav.

Daj mi nekaj razloži, luli. Kako je lahko nekdo z doktoratom nekompetenten za predavanja "o stvareh" (sploh tistih, iz katerih je doktoriral)? Kako da ne more predavati tudi o tem, kar mogoče ni neposreden predmet njegove izobrazbe? A pol lahko recimo programer "predava" samo o programiranju, ekonomist samo o ekonomiji in politolog samo o politologiji/politiki? Če vzamem to tvojo (skrajno omejeno) gledanje - kaka je pa tvoja kompetenca, da se oglašaš tule? Kakšna je torej tvoja izobrazba, če se smem nadejati odgovora? Vseznalac™ mogoče?

Ker, resnici na ljubo, s tem pogledom v enem prehodu izločiš tud svoje forumske "ideološke zaveznike" (grda fraza, vem) iz večine debat...samo tako, v vednost.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

madmitch ::

Luka, saj tudi ne moreš kogarkoli v karkoli siliti. Na srečo. Moje napenjanje naj te pa nikar ne skrbi preveč, a prav?!
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

jype ::

Tema o FDV že obstaja. Če kdo meni, da se mu je zgodila krivica, lahko napiše pritožbo v ustrezno temo (in bomo pobrisali še starejše prispevke, ki so tematsko neustrezni).

link_up ::

no nazaj na topic...nenapovedani shodi so kaznivi(edit: vsaj upam, da so)...ni kaj praskat.

ps: a je bele zmanjkalo?!?
In and Out

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: link_up ()

MadMicka ::

link up pravi: "nenapovedani shodi so kaznivi(edit: vsaj upam, da so)...ni kaj praskat."

Sicer je bilo o tem že povedano, ampak takele res človeka "pogrejejo". Prvič link up, niso bili kaznovani zaradi nenapovedanega shoda in drugič ni vsak "shod" prekršek.

p.s.: nič čudnega, da smo ob takih ljudeh potrebovali skoraj 50 let, da smo se spravili iz nedemokratičnega sistema :\

jozek ::

Povsod po svetu demonstrirajo, se repenčijo, so proti in tako je prav. Študenti MORAJO opozarjati na nepravilnosti.

Velike nepravilnosti so na ŠOSu, pa ni še noben protestiral pred K4,... Še največ koristi za štdente se bi dalo iztržiti ravno tam!
Paše BITI PROTI je moto takihle protestov. Pa naj sestavijo alternativne rešitve! Če so sposobi preučiti in ugotoviti nepravilnosti naj sestavijo tudi svoj predlog. AMPAK oni tega ne bojo.
Večina velikih sprememb v zadnjem času v zahodnem svetu se je razvilo iz študentskih provokacij, protestov... Tko da ne seri.
Že mogoče. Ampak med študenti so velike razlike. Nekateri so samo proti(1), nekateri pa so za spremembe(2), drugim pa dol visi in samo grejo s tokom(3). Tu gre za prvo kategorijo.

Sem bil na protestih pred parlamentom pred nekaj leti, zopet prva kategorija, in nekaj 3. Druge skupine NI bilo zaznati, jo je povozila prva.
So pač hotel biti KUL in POMEMBNI in so z jajci packali Plečnikovo fasado. Kaj več? Ne, samo študenti so izgubil zaupanje v "organiziranost študentov"...
Draga nafta je gonilo razvoja ;-P ..

jype ::

jozek> Velike nepravilnosti so na ŠOSu, pa ni še noben protestiral pred K4,...

Ne razumem. Zakaj nisi še organiziral protesta, če te to tako bolí?

luli ::

Ker za razliko od nekaterih študijev nima dovolj časa!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: luli ()

jype ::

Torej naj se uči, ne pa klobasa po forumih.

Če ni pripravljen ničesar storiti, da bi reči premaknil na bolje, potem jih bo pa pač primoran prenašat v nedogled.

luli ::

Saj ravno to hočem povedati študentom, ki protestirajo! Končno se strinjama.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Policija in zaskrbljujoč nagovor! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8211346 (6796) PrimoZ_

ANKETA: politično nekorekten subforum? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17719399 (17481) BigWhale
»

Prevoz.org ugasnjen (II) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
11324877 (20165) BlueRunner
»

Britanska policija ugotavlja da videonadzor ni učinkovit (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
24721686 (16843) Daedalus
»

Demokratične odločitve na podlagi neresničnih podatkov?

Oddelek: Problemi človeštva
91309 (1107) sid911

Več podobnih tem