» »

Reverse Stereo

Reverse Stereo

damirez ::

Ker imam prekratek kabel sem dal desni zvočnik na levo stran in obratno. Zdej me pa zanima kako bi to že v windowsih naredu, da jim dam vedt da sta zvočnika zamenjana, tko kot maš v nekih špilih swap stereo, oziroma reverse stereo.

Tic ::

Ker imam prekratek kabel sem dal desni zvočnik na levo stran in obratno.

Wtf. Sej je izhod za en zvočnik zraven drugega?
persona civitas ;>

damirez ::

Hm ni zvočniki so 2.1 od logitecha x-230 pomoje in ima izhod kao vga kabel. Rabil bi samo odgovor na vprašanje.

A. Smith ::

Damirez, ali nimaš kabla, ki se na eni strani poveže na računalnik - zvočno kartico s 3,5 mm stereo klinken vtičem, na drugi strani sta pa redeči in črni Cinch, ki gresta na vhod ojačevalca na zvočnikih?

Tista dva Cincha zamenjaj med seboj.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

damirez ::

Fantje lejte nimam tega, če ne bi spraševal bol splošno, ne pa tako natančno točno kaj hočem.
Hočem softwersko zamenjati zvočnika, ker drugače ne gre. Vsi kabli ama čisto vsi vključno z napajanjem se vštekavajo samo z ene strani, druga stran je fixna. Se pravi na eni srani je bananca na drugi strani pa gre kabl direktno v zvočnik, ni ne chincha ne katere koli druge stvari gre direktno v zvočnik notri.

Zato še enkrat, a kdo ve kako se to softwersko nardi, ker nekatere špile imajo opcijo reverse stereo, no to funkcijo bi jaz rabil že takoj v drajverjih zvočne, oziroma windoswih.
Mam pa audigy 2 zvočno.

jan01 ::

Ja pogoolaj. Poglej za nastavitve pri zvočni(pri tistem programju od creativa). Če nikjer ni(od creativa ni za pričakovat), poglej za alternativnimi driverji kx drivers

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

cojss ::

Lahko pa kupiš 3.5 stereo vtičnico, 3.5 stereo vtikač in 10 cm stereo kabla. Maso povežeš direkt, kabla za signala pa križaš in imaš reverse stereo adapter. Ravno tak je tudi zraven Geniusovih zvočnikov, za center/sub kabel.

PS: lahko pa kanala obrneš z AC3filtrom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cojss ()

aljazh ::

Sem imel podoben problem, ker imam kišto malce odmaknjeno od pisalne mize, pa sem ga rešil precej enostavno: olfa nož, nakaj kabla, bužirka in vžigalnik ;)

Opkow ::

Kaj je pa narobe s podaljski?

damirez ::

Resitev od killerja bo pomoje najbolsa pomoje.

LordWorm ::

ac3 filter mislim da ponuja to opcijo ce ne pa za filme tudi ffdshow dsp-ji, foobar dsp-ji za mp3 in podobno.
ni podatka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Genius 5.1 ne delujejo pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
353334 (2864) connel
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626888 (14144) psytoma
»

Zvočniki k LCD TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5310544 (9819) T-Majo
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016059 (9998) FlamE#7
»

S/dif ni digitalnega zvoka na recevierju

Oddelek: Zvok in slika
122240 (1971) link_up

Več podobnih tem